Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6364:220TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
Václavíková Anežka
Březinová Barbora
 
 
45-66 3110
2.Mergenthalová PetraBajgerová Kristýna43-105 3120
3.Zemanová SimonaVáclavíková Anežka634  3030
4.Šebková KristýnaBřezinová Barbora5104  3040
5.Zemanová SimonaBajgerová Kristýna537  3050
6.Mergenthalová PetraBřezinová Barbora445  3060
7.Šebková KristýnaVáclavíková Anežka879  3070
8.Zemanová SimonaBřezinová Barbora4-8-8-11 1371
9.Šebková KristýnaBajgerová Kristýna88-126 3181
10.Mergenthalová PetraVáclavíková Anežka164  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mergenthalová Petra30Bajgerová Kristýna03
Zemanová Simona21Václavíková Anežka03
Šebková Kristýna30Březinová Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12369:306HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
-11810-783210
2.Pytlíková TerezaHanáková Nela7-8810 3120
3.Stránská AnnaJuchelková Lucie494  3030
4.Holejšovská AnnaŠčibraniová Magdaléna-86-6-7 1331
5.Stránská AnnaHanáková Nela775  3041
6.Pytlíková TerezaŠčibraniová Magdaléna77-412 3151
7.Holejšovská AnnaJuchelková Lucie1299  3061
8.Stránská AnnaŠčibraniová Magdaléna-8-7-7  0362
9.Holejšovská AnnaHanáková Nela5-845 3172
10.Pytlíková TerezaJuchelková Lucie18-50 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pytlíková Tereza30Hanáková Nela03
Stránská Anna21Juchelková Lucie03
Holejšovská Anna21Ščibraniová Magdaléna21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Ducháčová Kateřina
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Lebeda Michal ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11322:280SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Krupová Soňa
Doležalová Markéta
 
 
666  3010
2.Jirásková TerezaSyrová Lucie755  3020
3.Zoubková AdélaDoležalová Markéta-1010-12953230
4.Sazimová TerezieKrupová Soňa755  3040
5.Zoubková AdélaSyrová Lucie8-5-4-15 1341
6.Jirásková TerezaKrupová Soňa238  3051
7.Sazimová TerezieDoležalová Markéta1188  3061
8.Zoubková AdélaKrupová Soňa758  3071
9.Sazimová TerezieSyrová LucieWO    0372
10.Ducháčová KateřinaDoležalová Markéta-65-8-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásková Tereza20Syrová Lucie11
Zoubková Adéla21Doležalová Markéta12
Sazimová Terezie20Krupová Soňa03
Ducháčová Kateřina01   
WO01WO10
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Andrš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16362:336SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Lucie
Kovaříčková Tereza
 
 
Kuchařová Elena
Bačinová Pavla
 
 
-5-7-10  0301
2.Kovaříčková TerezaZemanová Michaela-4-10-11  0302
3.Šichanová VendulaČermáková Eliška892  3012
4.Bačinová LucieKuchařová Elena0-5-7973222
5.Šichanová VendulaZemanová Michaela1096  3032
6.Kovaříčková TerezaKuchařová Elena796  3042
7.Bačinová LucieČermáková Eliška-8-109873252
8.Šichanová VendulaKuchařová Elena-9-48463262
9.Bačinová LucieZemanová Michaela-76-8-7 1363
10.Kovaříčková TerezaČermáková Eliška79-79 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovaříčková Tereza21Zemanová Michaela21
Šichanová Vendula30Čermáková Eliška03
Bačinová Lucie21Kuchařová Elena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Mazal Antonín
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Pilitowská Eva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24226:361KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazalová Kristýna
Trávníčková Karla
 
 
Pyskatá Denisa
Vrzalová Štěpánka
 
 
-23-3-8 1301
2.Mazalová KristýnaPyskatá Denisa-28-6-5 1302
3.Trávníčková KarlaHnátková Kateřina4410  3012
4.Vrzalová ŠtěpánkaWO    0313
5.Trávníčková KarlaPyskatá Denisa1012-2-6-72314
6.Mazalová KristýnaVrzalová Štěpánka5-1067 3124
7.Hnátková KateřinaWO    0325
8.Trávníčková KarlaVrzalová Štěpánka-108-3983235
9.Pyskatá DenisaWO    0336
10.Mazalová KristýnaHnátková Kateřina-10-3-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazalová Kristýna12Pyskatá Denisa20
Trávníčková Karla21Hnátková Kateřina11
   Vrzalová Štěpánka02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Páleník Jarmil
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Záviška Josef ml.
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:35Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22282:323TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Yoshida Mitsuki
 
 
Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
-5-89-6 1301
2.Yoshida MitsukiPalkovská Ivana928  3011
3.Andriyanova LiliyaRusnáková Markéta284  3021
4.Šedová EliškaŠtrbíková Renata-4-9-8  0322
5.Andriyanova LiliyaPalkovská Ivana9-6-9-8 1323
6.Yoshida MitsukiŠtrbíková Renata4-10-12-9 1324
7.Šedová EliškaRusnáková Markéta5-9-6-6 1325
8.Andriyanova LiliyaŠtrbíková Renata-7-2-4  0326
9.Šedová EliškaPalkovská Ivana11-924 3136
10.Yoshida MitsukiRusnáková MarkétaWO    0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Yoshida Mitsuki11Palkovská Ivana12
Andriyanova Liliya12Rusnáková Markéta11
Šedová Eliška12Štrbíková Renata30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy