Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Lysek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26258:337SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Šichanová Vendula
Sazimová Adéla
 
 
-7-7-9  0301
2.Chovancová MarieKovaříčková Tereza-9-9-6  0302
3.Bezděčíková LenkaŠichanová Vendula-62-8-9 1303
4.Bajgerová KristýnaSazimová Adéla-9-8-5  0304
5.Bezděčíková LenkaKovaříčková Tereza6810  3014
6.Chovancová MarieSazimová Adéla-3-5-4  0315
7.Bajgerová KristýnaŠichanová Vendula-9-10-7  0316
8.Bezděčíková LenkaSazimová Adéla-8-5-3  0317
9.Bajgerová KristýnaKovaříčková Tereza-910-8773227
10.Chovancová MarieŠichanová Vendula-7-6-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chovancová Marie03Kovaříčková Tereza12
Bezděčíková Lenka12Šichanová Vendula30
Bajgerová Kristýna12Sazimová Adéla30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:10356:251SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Ducháčová Kateřina
Truněčková Anežka
 
 
-9576 3110
2.Kubjatková AlicaTruněčková Anežka-3-8-8  0311
3.Ščibraniová MagdalénaSazimová Terezie1699  3021
4.Juchelková LucieDucháčová Kateřina158  3031
5.Ščibraniová MagdalénaTruněčková Anežka267  3041
6.Kubjatková AlicaDucháčová Kateřina10-9-113-72342
7.Juchelková LucieSazimová Terezie5116  3052
8.Ščibraniová MagdalénaDucháčová KateřinaWO    3062
9.Juchelková LucieTruněčková Anežka726  3072
10.Kubjatková AlicaSazimová Terezie7-9-10-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubjatková Alica03Truněčková Anežka12
Ščibraniová Magdaléna20Sazimová Terezie12
Juchelková Lucie30Ducháčová Kateřina11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Juroška Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21235:249TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Simona
Viktorínová Michaela
 
 
Šedová Eliška
Bálint Bernadett
 
 
-99-4-5 1301
2.Zemanová SimonaAndriyanova Liliya-5-8-4  0302
3.Viktorínová MichaelaBálint Bernadett-6-4-8  0303
4.Šebková KristýnaŠedová Eliška-4-2-6  0304
5.Viktorínová MichaelaAndriyanova Liliya8-2-3-2 1305
6.Zemanová SimonaŠedová Eliška-8-9-10  0306
7.Šebková KristýnaBálint Bernadett-6-5-4  0307
8.Viktorínová MichaelaŠedová EliškaWO    3017
9.Šebková KristýnaAndriyanova LiliyaWO    3027
10.Zemanová SimonaBálint BernadettWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Simona02Andriyanova Liliya20
Viktorínová Michaela02Bálint Bernadett20
Šebková Kristýna02Šedová Eliška20
WO30WO03
Počet diváků: 7
Na utkání přítomen komisař ČAST p. Stanislav Teplan.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:201HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
773  3010
2.Pytlíková TerezaMazalová Kristýna531  3020
3.Stránská AnnaTrávníčková Karla-7473 3130
4.Gallerachová IvaŠevčíková Veronika7-1085 3140
5.Stránská AnnaMazalová Kristýna245  3050
6.Pytlíková TerezaŠevčíková Veronika92-98 3160
7.Gallerachová IvaTrávníčková Karla855  3070
8.Stránská AnnaŠevčíková Veronika588  3080
9.Gallerachová IvaMazalová Kristýna3-643 3190
10.Pytlíková TerezaTrávníčková Karla755  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pytlíková Tereza30Mazalová Kristýna03
Stránská Anna30Trávníčková Karla03
Gallerachová Iva30Ševčíková Veronika03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17293:297nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
Palkovská Ivana
Stramová Eliška
 
 
-4-4-18  0301
2.Doležalová MarkétaStramová Eliška910-51 3111
3.Svojanovská JanaSvobodová Anna35-92 3121
4.Syrová LuciePalkovská Ivana-4-6-4  0322
5.Svojanovská JanaStramová Eliška858  3032
6.Doležalová MarkétaPalkovská Ivana-3-4-6  0333
7.Syrová LucieSvobodová Anna549  3043
8.Svojanovská JanaPalkovská Ivana-3-85-6 1344
9.Syrová LucieStramová Eliška-7-99-5 1345
10.Doležalová MarkétaSvobodová Anna738  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta21Stramová Eliška12
Svojanovská Jana21Svobodová Anna03
Syrová Lucie12Palkovská Ivana30
Počet diváků: 6
Začátek utkání v 14:30 po dohodě obou týmů.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:15435:354SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Rozínková Kateřina
 
 
Hnátková Kateřina
Malíková Klára
 
 
108-9-793210
2.Kuchařová ElenaMalíková Klára-767-683220
3.Rozínková KateřinaVrzalová Štěpánka389  3030
4.Bačinová PavlaHnátková Kateřina7-5-10723240
5.Rozínková KateřinaMalíková Klára624  3050
6.Kuchařová ElenaHnátková Kateřina-9-747-22351
7.Bačinová PavlaVrzalová Štěpánka5-10-816-52352
8.Rozínková KateřinaHnátková Kateřina103-93 3162
9.Bačinová PavlaMalíková Klára393  3072
10.Kuchařová ElenaVrzalová Štěpánka-135-91183282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchařová Elena21Malíková Klára03
Rozínková Kateřina30Vrzalová Štěpánka12
Bačinová Pavla21Hnátková Kateřina12
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy