Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Přikryl Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Ševčík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:27279:379SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
Juchelková Lucie
Ščibraniová Magdaléna
 
 
610-6-9-92301
2.Trávníčková KarlaŠčibraniová Magdaléna-710-6-7 1302
3.Ševčíková VeronikaHanáková Nela-8-6-7  0303
4.Mazalová KristýnaJuchelková Lucie7-8-6-4 1304
5.Ševčíková VeronikaŠčibraniová Magdaléna-11-1111-6 1305
6.Trávníčková KarlaJuchelková Lucie68-8-7-42306
7.Mazalová KristýnaHanáková Nela-2-5-2  0307
8.Ševčíková VeronikaJuchelková Lucie596  3017
9.Mazalová KristýnaŠčibraniová Magdaléna-4-2-5  0318
10.Trávníčková KarlaHanáková Nela-8-2-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla03Ščibraniová Magdaléna30
Ševčíková Veronika12Hanáková Nela30
Mazalová Kristýna03Juchelková Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17365:338TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Růžičková Daniela
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
6-10108 3110
2.Telecká JanaBajgerová Kristýna556  3020
3.Šedová EliškaBezděčíková Lenka3513  3030
4.Růžičková DanielaGlücková Lenka-6-7-8  0331
5.Šedová EliškaBajgerová Kristýna63-9-593241
6.Telecká JanaGlücková Lenka-6-7-8  0342
7.Růžičková DanielaBezděčíková Lenka15-7108 3152
8.Šedová EliškaGlücková Lenka-107-8-6 1353
9.Růžičková DanielaBajgerová Kristýna410-64 3163
10.Telecká JanaBezděčíková Lenka-1110-8-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Bajgerová Kristýna03
Šedová Eliška21Bezděčíková Lenka12
Růžičková Daniela21Glücková Lenka30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bártová Tereza
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Sazimová Terezie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11325:264SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Palkovská Ivana
Stramová Eliška
 
 
7-8108 3110
2.Jirásková TerezaStramová Eliška134  3020
3.Zoubková AdélaSvobodová Anna6115  3030
4.Ducháčová KateřinaPalkovská Ivana-49-46-62331
5.Zoubková AdélaStramová Eliška9-785 3141
6.Jirásková TerezaPalkovská Ivana81011  3051
7.Ducháčová KateřinaSvobodová Anna144  3061
8.Zoubková AdélaPalkovská Ivana-7-5-7  0362
9.Ducháčová KateřinaStramová Eliška-7-8-3  0363
10.Jirásková TerezaSvobodová Anna454  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásková Tereza30Stramová Eliška12
Zoubková Adéla21Svobodová Anna03
Ducháčová Kateřina12Palkovská Ivana21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8361:200SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Popeláková Dana
Vrzalová Štěpánka
 
 
685  3010
2.Kovaříčková TerezaVrzalová Štěpánka-5-95-6 1311
3.Sazimová AdélaPopeláková Dana577  3021
4.Šichanová VendulaWO    3031
5.Sazimová AdélaVrzalová Štěpánka-11655 3141
6.Kovaříčková TerezaWO    3051
7.Šichanová VendulaPopeláková Dana643  3061
8.Sazimová AdélaWO    3071
9.Šichanová VendulaVrzalová Štěpánka-139-15-10 1372
10.Kovaříčková TerezaPopeláková Dana8-628 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovaříčková Tereza11Vrzalová Štěpánka21
Sazimová Adéla20Popeláková Dana03
Šichanová Vendula11   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13351:262TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Zemanová Simona
 
 
Rozínková Kateřina
Čermáková Eliška
 
 
-66-5293210
2.Zemanová SimonaČermáková Eliška455  3020
3.Šebková KristýnaKuchařová Elena684  3030
4.Viktorínová MichaelaRozínková Kateřina9-8-8-6 1331
5.Šebková KristýnaČermáková Eliška121-75 3141
6.Zemanová SimonaRozínková Kateřina-6-5-14  0342
7.Viktorínová MichaelaKuchařová Elena433  3052
8.Šebková KristýnaRozínková Kateřina-115-4-7 1353
9.Viktorínová MichaelaČermáková Eliška532  3063
10.Zemanová SimonaKuchařová Elena16-84 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Simona21Čermáková Eliška03
Šebková Kristýna21Kuchařová Elena03
Viktorínová Michaela21Rozínková Kateřina30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Švec Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11333:249HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Gallerachová Iva
 
 
Doležalová Markéta
Syrová Lucie
 
 
676  3010
2.Peštálová KláraKrupová Soňa6-8-2-5 1311
3.Pytlíková TerezaSyrová Lucie364  3021
4.Gallerachová IvaDoležalová Markéta956  3031
5.Pytlíková TerezaKrupová Soňa132  3041
6.Peštálová KláraDoležalová Markéta-7-8-9  0342
7.Gallerachová IvaSyrová Lucie27-38 3152
8.Pytlíková TerezaDoležalová Markéta838  3062
9.Gallerachová IvaKrupová Soňa-9627 3172
10.Peštálová KláraSyrová Lucie-1210-9-7 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peštálová Klára03Krupová Soňa12
Pytlíková Tereza30Syrová Lucie12
Gallerachová Iva30Doležalová Markéta12
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy