Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23277:327SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Syrová Lucie
 
 
Glücková Lenka
Bezděčíková Lenka
 
 
9-8-6-5 1301
2.Doležalová MarkétaGlücková Lenka-8-7-7  0302
3.Syrová LucieBezděčíková Lenka-9-8-4  0303
4.Krupová SoňaBřezinová Barbora-611-8673213
5.Syrová LucieGlücková Lenka-5-7-7  0314
6.Doležalová MarkétaBřezinová Barbora577  3024
7.Krupová SoňaBezděčíková Lenka-1-8-8  0325
8.Syrová LucieBřezinová Barbora454  3035
9.Krupová SoňaGlücková Lenka-7-8-8  0336
10.Doležalová MarkétaBezděčíková Lenka-79-7-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta12Glücková Lenka30
Syrová Lucie12Bezděčíková Lenka30
Krupová Soňa12Březinová Barbora03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:19254:231SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Bačinová Pavla
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Hanáková Nela
 
 
-9-4-9  0301
2.Bačinová PavlaŠčibraniová Magdaléna-5-7-3  0302
3.Rozínková KateřinaWO    3012
4.Kuchařová ElenaHanáková Nela-4-8-4  0313
5.Rozínková KateřinaŠčibraniová Magdaléna93-89 3123
6.Bačinová PavlaHanáková Nela-3-7-8  0324
7.Kuchařová ElenaWO    3034
8.Rozínková KateřinaHanáková Nela-10-6-5  0335
9.Kuchařová ElenaŠčibraniová Magdaléna-8-6-8  0336
10.Bačinová PavlaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla02Ščibraniová Magdaléna21
Rozínková Kateřina11Hanáková Nela30
Kuchařová Elena02   
WO30WO03
Rozhodčí u stolu byly hračky obou družstev dle opatření ŘLS č. 8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Beneš Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24301:371TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Hnátková Kateřina
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
776  3010
2.Popeláková DanaŠebková Kristýna-3-2-5  0311
3.Vrzalová ŠtěpánkaZemanová Simona-2-7-6  0312
4.Hnátková KateřinaMergenthalová Petra-9-77-8 1313
5.Vrzalová ŠtěpánkaŠebková Kristýna-8-69-9 1314
6.Popeláková DanaMergenthalová Petra-6-1-12  0315
7.Hnátková KateřinaZemanová Simona10-88-443225
8.Vrzalová ŠtěpánkaMergenthalová Petra4-510-3-72326
9.Hnátková KateřinaŠebková Kristýna-41147 3136
10.Popeláková DanaZemanová Simona-4-810-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popeláková Dana03Šebková Kristýna21
Vrzalová Štěpánka03Zemanová Simona21
Hnátková Kateřina21Mergenthalová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17322:303nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
65-119 3110
2.Stramová EliškaStránská Anna-10-8-2  0311
3.Palkovská IvanaHolejšovská Anna55-84 3121
4.Štrbíková RenataPytlíková Tereza17-9-8-62322
5.Palkovská IvanaStránská Anna4710  3032
6.Stramová EliškaPytlíková Tereza-10-2-3  0333
7.Štrbíková RenataHolejšovská Anna444  3043
8.Palkovská IvanaPytlíková Tereza-8-6-11  0344
9.Štrbíková RenataStránská Anna4139  3054
10.Stramová EliškaHolejšovská Anna9-7-5-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška03Stránská Anna12
Palkovská Ivana21Holejšovská Anna12
Štrbíková Renata21Pytlíková Tereza30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20236:302SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Ducháčová Kateřina
Sazimová Terezie
 
 
676  3010
2.Mazalová KristýnaDucháčová Kateřina-3-4-2  0311
3.Ševčíková VeronikaZoubková Adéla896  3021
4.Trávníčková KarlaSazimová Terezie-5-5-7  0322
5.Ševčíková VeronikaDucháčová Kateřina383  3032
6.Mazalová KristýnaSazimová Terezie-6-3-4  0333
7.Trávníčková KarlaZoubková Adéla9-9-94133243
8.Ševčíková VeronikaSazimová Terezie-4-6-6  0344
9.Trávníčková KarlaDucháčová Kateřina-6-9-4  0345
10.Mazalová KristýnaZoubková Adéla-3-1-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazalová Kristýna03Ducháčová Kateřina21
Ševčíková Veronika21Zoubková Adéla12
Trávníčková Karla12Sazimová Terezie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12382:303TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
984  3010
2.Bálint BernadettŠichanová Vendula8511  3020
3.Šedová EliškaKovaříčková Tereza437  3030
4.Telecká JanaSazimová Adéla-55-8-3 1331
5.Šedová EliškaŠichanová Vendula8-957 3141
6.Bálint BernadettSazimová Adéla5-784 3151
7.Telecká JanaKovaříčková Tereza-8-7109-132352
8.Šedová EliškaSazimová Adéla-7-877-92353
9.Růžičková DanielaŠichanová Vendula-9587 3163
10.Bálint BernadettKovaříčková Tereza742  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bálint Bernadett30Šichanová Vendula03
Šedová Eliška21Kovaříčková Tereza12
Telecká Jana02Sazimová Adéla21
Růžičková Daniela10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy