Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22343:351TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborná Michala
Tonarová Tereza
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
-6-5-7  0301
2.Tonarová TerezaNováková Kristýna10411  3011
3.Výborná MichalaHeřmánková Andrea-7-711483221
4.Korpová Romana ml.Sedláčková Tereza-9-787-82322
5.Výborná MichalaNováková Kristýna666  3032
6.Tonarová TerezaSedláčková Tereza7-96-9-82333
7.Korpová Romana ml.Heřmánková Andrea-7-8-4  0334
8.Výborná MichalaSedláčková Tereza-8-8-6  0335
9.Korpová Romana ml.Nováková Kristýna2-14-4443245
10.Tonarová TerezaHeřmánková Andrea-9-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tonarová Tereza12Nováková Kristýna03
Výborná Michala21Heřmánková Andrea21
Korpová Romana ml.12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29260:388TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ramešová Magdaléna
Nesměráková Eliška
 
 
Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
-9-5-4  0301
2.Nesměráková EliškaZemková Barbora-1015-9-11 1302
3.Ramešová MagdalénaKrupová Soňa-698-6103212
4.Hampejsová LucieNajmanová Markéta-1-3-1  0313
5.Ramešová MagdalénaZemková Barbora-139-8-9 1314
6.Nesměráková EliškaNajmanová Markéta-3-6-11  0315
7.Hampejsová LucieKrupová Soňa-5-7-5  0316
8.Ramešová MagdalénaNajmanová Markéta-3-7-8  0317
9.Hampejsová LucieZemková Barbora-10-107-4 1318
10.Nesměráková EliškaKrupová Soňa-4-6-3  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nesměráková Eliška03Zemková Barbora30
Ramešová Magdaléna12Krupová Soňa21
Hampejsová Lucie03Najmanová Markéta30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Andrš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29250:401TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Lucie
Čermáková Eliška
 
 
Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
11-23-5-82301
2.Vyskočilová EsterKlempířová Jiřina-1-1-3  0302
3.Bačinová LucieDvořáková Lenka-812-8863212
4.Čermáková EliškaDusilová Jana-711-6-11 1313
5.Bačinová LucieKlempířová Jiřina9-10-3WO 1314
6.Vyskočilová EsterDusilová Jana-4-5-6  0315
7.Čermáková EliškaDvořáková Lenka-7-1099-62316
8.Bačinová LucieDusilová JanaWO    0317
9.Čermáková EliškaKlempířová Jiřina-6-6-6  0318
10.Vyskočilová EsterDvořáková Lenka-3-7-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyskočilová Ester03Klempířová Jiřina30
Bačinová Lucie11Dvořáková Lenka21
Čermáková Eliška03Dusilová Jana20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Prosa Stanislav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Hrubý Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19332:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špreňarová Miroslava
Měšťanová Petra
 
 
Černá Martina
Černá Lenka
 
 
-810-14-10 1301
2.Měšťanová PetraČerná Martina1127  3011
3.Špreňarová MiroslavaUlihrachová Jitka-10-810-6 1312
4.Měšťanová PavlínaČerná Lenka-4-11-5  0313
5.Špreňarová MiroslavaČerná Martina636  3023
6.Měšťanová PetraČerná Lenka-9649 3133
7.Měšťanová PavlínaUlihrachová Jitka-2-7-4  0334
8.Špreňarová MiroslavaČerná Lenka-121056 3144
9.Měšťanová PavlínaČerná Martina-3-3-3  0345
10.Měšťanová PetraUlihrachová Jitka-1198-1023255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Měšťanová Petra30Černá Martina12
Špreňarová Miroslava21Ulihrachová Jitka21
Měšťanová Pavlína03Černá Lenka12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Macela Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:19434:403TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čermáková Anna
 
 
Botková Michaela
Janoušková Jitka
 
 
6-8-814103210
2.Zatřepálková LenkaBotková Michaela-3-812-9 1311
3.Hudečková HanaMatoušková Stanislava-107-9683221
4.Čermáková AnnaJanoušková Jitka584  3031
5.Hudečková HanaBotková Michaela10-511-8-12332
6.Zatřepálková LenkaJanoušková Jitka42-129 3142
7.Čermáková AnnaMatoušková Stanislava-9-52-12 1343
8.Hudečková HanaJanoušková Jitka49-9-8103253
9.Čermáková AnnaBotková Michaela-56613 3163
10.Zatřepálková LenkaMatoušková Stanislava9-9-4753273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zatřepálková Lenka21Botková Michaela21
Hudečková Hana21Matoušková Stanislava12
Čermáková Anna21Janoušková Jitka03
Počet diváků: 3

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy