Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13364:299SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Denisa
Macurová Andrea
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
6-63-753210
2.Čermáková EliškaRamešová Magdaléna-365-293220
3.Grimmerová DianaKoutská Marie-9-109-12 1321
4.Macurová DenisaMartinová Amálie459  3031
5.Grimmerová DianaRamešová Magdaléna5510  3041
6.Čermáková EliškaMartinová Amálie788  3051
7.Macurová DenisaKoutská Marie-4-91110-92352
8.Grimmerová DianaMartinová Amálie457  3062
9.Macurová DenisaRamešová Magdaléna344  3072
10.Čermáková EliškaŠvihnosová Eliška-9-7-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška21Ramešová Magdaléna03
Grimmerová Diana21Koutská Marie20
Macurová Denisa21Martinová Amálie03
   Švihnosová Eliška10
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7335:221TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Sedloňová Aneta
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
-8555 3110
2.Vítková HanaKolářová Linda673  3020
3.Sedloňová AnetaTonarová Tereza4102  3030
4.Měšťanová PetraKorpová Romana ml.66-8-9-72331
5.Sedloňová AnetaKolářová Linda41010  3041
6.Vítková HanaKorpová Romana ml.835  3051
7.Měšťanová PetraTonarová Tereza937  3061
8.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.764  3071
9.Měšťanová PetraKolářová Linda-4-5-5  0372
10.Vítková HanaTonarová Tereza414  3082
11.Měšťanová Petra         
12.Sedloňová Aneta         
13.Měšťanová PetraKolářová Linda         
14.Vítková Hana         
15.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
16.Sedloňová Aneta         
17.Měšťanová PetraKolářová Linda         
18.Vítková HanaTonarová Tereza         
19.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
20.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.         
21.Měšťanová PetraKolářová Linda         
22.Vítková HanaTonarová Tereza         
23.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
24.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.         
25.Měšťanová PetraKolářová Linda         
26.Vítková HanaTonarová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítková Hana30Kolářová Linda12
Sedloňová Aneta30Tonarová Tereza03
Měšťanová Petra12Korpová Romana ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8384:282TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
54-66 3110
2.Matoušková StanislavaČástková Eliška464  3020
3.Janoušková JitkaNajmanová Markéta-999-993230
4.Botková MichaelaŠilarová Lucie9610  3040
5.Janoušková JitkaČástková Eliška6-510-763250
6.Matoušková StanislavaŠilarová Lucie31013  3060
7.Botková MichaelaNajmanová Markéta986  3070
8.Janoušková JitkaŠilarová Lucie504  3080
9.Botková MichaelaČástková Eliška745  3090
10.Matoušková StanislavaNajmanová Markéta7-410-8-92391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Částková Eliška03
Janoušková Jitka30Najmanová Markéta12
Botková Michaela30Šilarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19321:335TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
8-610-6-82301
2.Doležalová PavlínaFoltýnová Laubová Žaneta9-675 3111
3.Hudečková VěraHeřmánková Andrea-6-9-6  0312
4.Čermáková AnnaSedláčková Tereza-69-8-6 1313
5.Hudečková VěraFoltýnová Laubová Žaneta295  3023
6.Doležalová PavlínaSedláčková Tereza-5-6-11  0324
7.Čermáková AnnaHeřmánková Andrea7109  3034
8.Hudečková VěraSedláčková Tereza8-11-7-6 1335
9.Čermáková AnnaFoltýnová Laubová Žaneta5110  3045
10.Doležalová PavlínaHeřmánková Andrea8-9-3-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Pavlína12Foltýnová Laubová Žaneta03
Hudečková Věra12Heřmánková Andrea21
Čermáková Anna21Sedláčková Tereza30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy