Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Jílková Vanessa
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Michal
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9329:240TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
646  3010
2.Heřmánková AndreaKorpová Romana st.126  3020
3.Sedláčková TerezaKorpová Romana ml.-996-913230
4.Foltýnová Laubová ŽanetaTonarová Tereza-9-5-4  0331
5.Sedláčková TerezaKorpová Romana st.335  3041
6.Heřmánková AndreaTonarová Tereza974  3051
7.Foltýnová Laubová ŽanetaKorpová Romana ml.-6-12-4  0352
8.Sedláčková TerezaTonarová Tereza669  3062
9.Foltýnová Laubová ŽanetaKorpová Romana st.8-792 3172
10.Heřmánková AndreaKorpová Romana ml.899  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Korpová Romana st.03
Sedláčková Tereza30Korpová Romana ml.12
Foltýnová Laubová Žaneta12Tonarová Tereza12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2354:215TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
Ramešová Magdaléna
Kubánková Kateřina
 
 
84-113 3110
2.Klátová ZuzanaHampejsová Lucie775  3020
3.Krupová SoňaRamešová Magdaléna1089  3030
4.Najmanová MarkétaKubánková Kateřina848  3040
5.Krupová SoňaHampejsová Lucie9126  3050
6.Klátová ZuzanaKubánková Kateřina573  3060
7.Najmanová MarkétaRamešová Magdaléna784  3070
8.Krupová SoňaMartinová Amálie5311  3080
9.Najmanová MarkétaHampejsová Lucie442  3090
10.Klátová ZuzanaRamešová Magdaléna76-77 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klátová Zuzana30Hampejsová Lucie03
Krupová Soňa30Ramešová Magdaléna03
Najmanová Markéta30Kubánková Kateřina02
   Martinová Amálie01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Provazník Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:9344:243TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
-5-97-8 1301
2.Dvořáková LenkaMacurová Andrea-85-149-92302
3.Klempířová JiřinaVyskočilová Ester262  3012
4.Dusilová JanaMacurová Denisa987  3022
5.Klempířová JiřinaMacurová Andrea-5-9-9  0323
6.Dvořáková LenkaMacurová Denisa757  3033
7.Dusilová JanaVyskočilová Ester352  3043
8.Klempířová JiřinaMacurová Denisa4107  3053
9.Dusilová JanaMacurová Andrea3125  3063
10.Dvořáková LenkaVyskočilová Ester581  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lenka21Macurová Andrea21
Klempířová Jiřina21Vyskočilová Ester03
Dusilová Jana30Macurová Denisa03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22342:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
84-99 3110
2.Ulihrachová JitkaSedloňová Aneta-9-5-1  0311
3.Černá MartinaMěšťanová Petra5-64-763221
4.Černá LenkaLandsmannová Alena98-8-823231
5.Černá MartinaSedloňová Aneta-10-8-7  0332
6.Ulihrachová JitkaLandsmannová Alena976  3042
7.Černá LenkaMěšťanová Petra-11-7-7  0343
8.Černá MartinaLandsmannová Alena9-105-483253
9.Černá LenkaSedloňová Aneta-2-9-5  0354
10.Ulihrachová JitkaMěšťanová Petra74-12-5-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Sedloňová Aneta30
Černá Martina21Měšťanová Petra21
Černá Lenka12Landsmannová Alena03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19394:386TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
91112  3010
2.Matoušková StanislavaZatřepálková Lenka7-95-693220
3.Janoušková JitkaČermáková Anna2-129-10-72321
4.Botková MichaelaHudečková Věra7-1077 3131
5.Janoušková JitkaZatřepálková Lenka7-117-283241
6.Matoušková StanislavaHudečková Věra-789-673251
7.Botková MichaelaČermáková Anna-910-78-82352
8.Janoušková JitkaHudečková Věra-2-5-6  0353
9.Botková MichaelaZatřepálková Lenka476  3063
10.Matoušková StanislavaČermáková Anna-74-6-5 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Zatřepálková Lenka03
Janoušková Jitka12Čermáková Anna30
Botková Michaela21Hudečková Věra12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy