Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Kodytek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6376:233TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
1210  3010
2.Klátová ZuzanaKorpová Romana st.444  3020
3.Krupová SoňaKorpová Romana ml.66-103 3130
4.Najmanová MarkétaTonarová Tereza9-758 3140
5.Krupová SoňaKorpová Romana st.3112  3050
6.Klátová ZuzanaTonarová Tereza766  3060
7.Najmanová MarkétaKorpová Romana ml.7-775 3170
8.Krupová SoňaTonarová Tereza-6749 3180
9.Najmanová MarkétaKorpová Romana st.333  3090
10.Klátová ZuzanaKorpová Romana ml.-977-4732100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klátová Zuzana30Korpová Romana st.03
Krupová Soňa30Korpová Romana ml.03
Najmanová Markéta30Tonarová Tereza03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, ChrudimRozhodčí:Sedláčková Tereza
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Foltýn Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7329:203TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Kubánková Kateřina
Martinová Amálie
 
 
356  3010
2.Heřmánková AndreaRamešová Magdaléna444  3020
3.Sedláčková TerezaHampejsová Lucie924  3030
4.Jílková VanessaMartinová Amálie-3-66-12 1331
5.Sedláčková TerezaRamešová Magdaléna347  3041
6.Heřmánková AndreaMartinová Amálie524  3051
7.Jílková VanessaHampejsová Lucie57-610 3161
8.Sedláčková TerezaMartinová Amálie511  3071
9.Jílková VanessaKubánková Kateřina-4-48-7 1372
10.Heřmánková AndreaHampejsová Lucie545  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Ramešová Magdaléna02
Sedláčková Tereza30Hampejsová Lucie03
Jílková Vanessa12Martinová Amálie12
   Kubánková Kateřina10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14293:265TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Macurová Denisa
Macurová Andrea
 
 
5105  3010
2.Ulihrachová JitkaMacurová Andrea-4-2-3  0311
3.Černá MartinaVyskočilová Ester453  3021
4.Černá LenkaMacurová Denisa-12-5-9  0322
5.Černá MartinaMacurová Andrea6-2-6-8 1323
6.Ulihrachová JitkaMacurová Denisa5102  3033
7.Černá LenkaVyskočilová Ester572  3043
8.Černá MartinaMacurová Denisa8-4-5673253
9.Černá LenkaMacurová Andrea-8-11-3  0354
10.Ulihrachová JitkaVyskočilová Ester772  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Macurová Andrea30
Černá Martina21Vyskočilová Ester03
Černá Lenka12Macurová Denisa12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17329:327nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Měšťanová Petra
Sedloňová Aneta
 
 
-79-89-72301
2.Dvořáková LenkaSedloňová Aneta-1-6-8  0302
3.Klempířová JiřinaMěšťanová Petra8-4-86-102303
4.Dusilová JanaLandsmannová Alena-88810 3113
5.Klempířová JiřinaSedloňová Aneta-5-6-7  0314
6.Dvořáková LenkaLandsmannová Alena957  3024
7.Dusilová JanaMěšťanová Petra976  3034
8.Klempířová JiřinaLandsmannová Alena895  3044
9.Dusilová JanaSedloňová Aneta-10-10-8  0345
10.Dvořáková LenkaMěšťanová Petra-6464 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lenka21Sedloňová Aneta30
Klempířová Jiřina12Měšťanová Petra12
Dusilová Jana21Landsmannová Alena03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy