Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11386:295TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
474  3010
2.Heřmánková AndreaČermáková Eliška862  3020
3.Sedláčková TerezaKovaříčková Tereza845  3030
4.Nováková KristýnaKuchařová Elena-36-5-8 1331
5.Sedláčková TerezaČermáková Eliška1159  3041
6.Heřmánková AndreaKuchařová Elena-1184-1043251
7.Nováková KristýnaKovaříčková Tereza-8-119-10 1352
8.Sedláčková TerezaKuchařová Elena58-99 3162
9.Nováková KristýnaČermáková Eliška-12-118853272
10.Heřmánková AndreaKovaříčková Tereza493  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Čermáková Eliška03
Sedláčková Tereza30Kovaříčková Tereza12
Nováková Kristýna12Kuchařová Elena12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18298:258nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
-9-6-7  0301
2.Klátová ZuzanaSedloňová Aneta8-48-7-52302
3.Najmanová MarkétaMěšťanová Petra78-69 3112
4.Šilarová LucieWO    3022
5.Najmanová MarkétaSedloňová Aneta-4-6-8  0323
6.Klátová ZuzanaWO    3033
7.Šilarová LucieMěšťanová Petra-3-5-4  0334
8.Najmanová MarkétaWO    3044
9.Šilarová LucieSedloňová Aneta-6-9-6  0345
10.Klátová ZuzanaMěšťanová Petra85-8-873255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klátová Zuzana11Sedloňová Aneta30
Najmanová Markéta11Měšťanová Petra12
Šilarová Lucie02   
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23355:404TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
95-139 3110
2.Křížová GabrielaŽambokréthyová Milena-5-18-4 1311
3.Janoušková JitkaDvořáková Lenka-89-2-8 1312
4.Botková MichaelaDusilová Jana77-1415 3122
5.Janoušková JitkaŽambokréthyová Milena-810-5-9 1323
6.Křížová GabrielaDusilová Jana-9-85-7 1324
7.Botková MichaelaDvořáková Lenka9-59-783234
8.Janoušková JitkaDusilová Jana6-5-4-8 1335
9.Botková MichaelaŽambokréthyová Milena-97910 3145
10.Křížová GabrielaDvořáková Lenka-5-7-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Gabriela03Žambokréthyová Milena21
Janoušková Jitka03Dvořáková Lenka21
Botková Michaela30Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:9369:271TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čermáková Anna
 
 
Černá Martina
Černá Lenka
 
 
949  3010
2.Hudečková VěraČerná Lenka7-11-78-72311
3.Hudečková HanaUlihrachová Jitka582  3021
4.Čermáková AnnaČerná Martina-9-5139-102322
5.Hudečková HanaČerná Lenka378  3032
6.Hudečková VěraČerná Martina384  3042
7.Čermáková AnnaUlihrachová Jitka4135  3052
8.Hudečková HanaČerná Martina5104  3062
9.Čermáková AnnaČerná Lenka455  3072
10.Hudečková VěraUlihrachová Jitka-10-96-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra12Černá Lenka12
Hudečková Hana30Ulihrachová Jitka12
Čermáková Anna21Černá Martina12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14326:311AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
Kubánková Kateřina
Martinová Amálie
 
 
-5679 3110
2.Korpová Romana ml.Martinová Amálie4-61010 3120
3.Tonarová TerezaŠvihnosová Eliška678  3030
4.Korpová Romana st.Kubánková Kateřina-11-6-7  0331
5.Tonarová TerezaMartinová Amálie1086  3041
6.Korpová Romana ml.Kubánková Kateřina910-8-683251
7.Korpová Romana st.Švihnosová Eliška-8-11-5  0352
8.Tonarová TerezaKubánková Kateřina575  3062
9.Korpová TerezaMartinová Amálie-2-7-2  0363
10.Korpová Romana ml.Švihnosová Eliška66-76 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Korpová Romana ml.30Martinová Amálie12
Tonarová Tereza30Švihnosová Eliška12
Korpová Romana st.02Kubánková Kateřina12
Korpová Tereza01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy