Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14377:305TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
598  3010
2.Dusilová JanaRamešová Magdaléna10-107-963220
3.Dvořáková LenkaKubánková Kateřina-102105 3130
4.Klempířová JiřinaKoutská Marie104-8-1053240
5.Dvořáková LenkaRamešová Magdaléna399  3050
6.Dusilová JanaKoutská Marie3-8-65-92351
7.Klempířová JiřinaKubánková Kateřina246  3061
8.Dvořáková LenkaKoutská Marie-10-1069-92362
9.Klempířová JiřinaRamešová Magdaléna153  3072
10.Dusilová JanaKubánková KateřinaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dusilová Jana11Ramešová Magdaléna03
Dvořáková Lenka21Kubánková Kateřina02
Klempířová Jiřina30Koutská Marie21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:817:26391:428AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
-9-69983210
2.Ulihrachová JitkaTonarová Tereza-5-10-7  0311
3.Černá MartinaKorpová Romana ml.-12-10105-72312
4.Černá LenkaVýborná Michala5-8-3-9 1313
5.Černá MartinaTonarová Tereza5-99-9-102314
6.Ulihrachová JitkaVýborná Michala9-5-69-82315
7.Černá LenkaKorpová Romana ml.7-8-22-82316
8.Černá MartinaVýborná Michala7-10-12-6 1317
9.Černá LenkaTonarová Tereza-79-5-6 1318
10.Ulihrachová JitkaKorpová Romana ml.1586  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Tonarová Tereza30
Černá Martina03Korpová Romana ml.21
Černá Lenka03Výborná Michala30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Čeřovský Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19308:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
-738-4-52301
2.Matoušková StanislavaSedloňová Aneta-5-5-5  0302
3.Janoušková JitkaMěšťanová Petra-24711 3112
4.Botková MichaelaLandsmannová Alena522  3022
5.Janoušková JitkaSedloňová Aneta-4-4-1  0323
6.Svatoňová EliškaLandsmannová Alena-5-2-6  0324
7.Botková MichaelaMěšťanová Petra3-977 3134
8.Janoušková JitkaLandsmannová Alena5-149-873244
9.Botková MichaelaSedloňová Aneta13188  3054
10.Svatoňová EliškaMěšťanová Petra-6-6-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava01Sedloňová Aneta21
Janoušková Jitka21Měšťanová Petra12
Botková Michaela30Landsmannová Alena12
Svatoňová Eliška02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:55Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Slováček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:16352:298nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Pavlína
Čermáková Anna
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
-410-1-10 1301
2.Čermáková AnnaKovaříčková Tereza3-53-8-72302
3.Doležalová PavlínaKuchařová Elena-11-6-10  0303
4.Hudečková VěraVyskočilová Ester388  3013
5.Zatřepálková LenkaKovaříčková Tereza365  3023
6.Čermáková AnnaVyskočilová Ester222  3033
7.Hudečková VěraKuchařová Elena99-86 3143
8.Zatřepálková LenkaVyskočilová Ester656  3053
9.Hudečková VěraKovaříčková Tereza-988-5-102354
10.Čermáková AnnaKuchařová Elena-84-10-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Anna12Kovaříčková Tereza21
Doležalová Pavlína01Kuchařová Elena21
Hudečková Věra21Vyskočilová Ester03
Zatřepálková Lenka20   
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy