Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Čeřovský Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21376:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
-556-653210
2.Matoušková StanislavaTonarová Tereza-8-12-12  0311
3.Janoušková JitkaKolářová Linda9-6-8-5 1312
4.Botková MichaelaKorpová Romana ml.6-699 3122
5.Janoušková JitkaTonarová Tereza-73-5-5 1323
6.Matoušková StanislavaKorpová Romana ml.-11-76-10 1324
7.Botková MichaelaKolářová Linda-109414 3134
8.Janoušková JitkaKorpová Romana ml.88-10-753244
9.Botková MichaelaTonarová Tereza1344  3054
10.Matoušková StanislavaKolářová Linda-54-9-4 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava03Tonarová Tereza21
Janoušková Jitka12Kolářová Linda21
Botková Michaela30Korpová Romana ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1344:179TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Hampejsová Lucie
Kuthanová Veronika
 
 
235  3010
2.Doležalová PavlínaNesměráková Eliška313-96 3120
3.Zatřepálková LenkaHampejsová Lucie584  3030
4.Hudečková VěraKuthanová Veronika356  3040
5.Zatřepálková LenkaNesměráková Eliška586  3050
6.Doležalová PavlínaKuthanová Veronika4610  3060
7.Hudečková VěraHampejsová Lucie846  3070
8.Zatřepálková LenkaKuthanová Veronika433  3080
9.Hudečková VěraNesměráková Eliška588  3090
10.Doležalová PavlínaHampejsová Lucie872  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležalová Pavlína30Nesměráková Eliška03
Zatřepálková Lenka30Hampejsová Lucie03
Hudečková Věra30Kuthanová Veronika03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14322:310TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
108-9-573210
2.Heřmánková AndreaDusilová Jana6138  3020
3.Sedláčková TerezaDvořáková Lenka5-63-583230
4.Nováková KristýnaKlempířová Jiřina-5-3-3  0331
5.Sedláčková TerezaDusilová Jana4910  3041
6.Heřmánková AndreaKlempířová Jiřina8-5109 3151
7.Nováková KristýnaDvořáková Lenka-11-6-6  0352
8.Sedláčková TerezaKlempířová Jiřina656  3062
9.Nováková KristýnaDusilová Jana-8-8-3  0363
10.Heřmánková AndreaDvořáková Lenka4105  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Dusilová Jana12
Sedláčková Tereza30Dvořáková Lenka12
Nováková Kristýna03Klempířová Jiřina12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Kantorek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21198:268TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Najmanová Markéta
 
 
Ulihrachová Jitka
Černá Martina
 
 
-10-7-7  0301
2.Najmanová MarkétaČerná Martina-7-89-6 1302
3.Krupová SoňaUlihrachová Jitka-5-7-8  0303
4.Doležalová MarkétaWOWOWO  3013
5.Krupová SoňaČerná Martina-4-106-8 1314
6.Najmanová MarkétaWOWOWO  3024
7.Doležalová MarkétaUlihrachová Jitka9-11-9-8 1325
8.Krupová SoňaWOWOWO  3035
9.Doležalová MarkétaČerná Martina-7-39-6 1336
10.Najmanová MarkétaUlihrachová Jitka-7-7-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najmanová Markéta02Černá Martina30
Krupová Soňa02Ulihrachová Jitka30
Doležalová Markéta02   
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vítovcová Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12358:277SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Bačinová Pavla
 
 
Vítková Hana
Měšťanová Petra
 
 
-8-5-7  0301
2.Bačinová PavlaMěšťanová Petra-6785 3111
3.Macurová AndreaVítková Hana321  3021
4.Macurová DenisaLandsmannová Alena-9156 3131
5.Macurová AndreaMěšťanová Petra688  3041
6.Bačinová PavlaLandsmannová Alena744  3051
7.Macurová DenisaVítková Hana-11-15-4  0352
8.Macurová AndreaLandsmannová Alena596  3062
9.Kovaříčková TerezaMěšťanová Petra4-8-9873272
10.Bačinová PavlaVítková Hana-78-5873282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla30Měšťanová Petra03
Macurová Andrea30Vítková Hana12
Macurová Denisa11Landsmannová Alena03
Kovaříčková Tereza10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy