Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Janoušková Jitka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Kouřil Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:4340:164TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Hampejsová Lucie
Nesměráková Eliška
 
 
543  3010
2.Matoušková StanislavaNesměráková Eliška9-4-9-9 1311
3.Janoušková JitkaHampejsová Lucie843  3021
4.Botková MichaelaKuthanová Veronika323  3031
5.Janoušková JitkaNesměráková Eliška-9569 3141
6.Matoušková StanislavaKuthanová Veronika611  3051
7.Botková MichaelaHampejsová Lucie411  3061
8.Janoušková JitkaKuthanová Veronika644  3071
9.Botková MichaelaNesměráková Eliška472  3081
10.Matoušková StanislavaHampejsová Lucie1014  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Nesměráková Eliška12
Janoušková Jitka30Hampejsová Lucie03
Botková Michaela30Kuthanová Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12391:305TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Hana
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
8-10-9353210
2.Hudečková VěraTonarová Tereza-586-7123220
3.Hudečková HanaKorpová Romana st.544  3030
4.Zatřepálková LenkaKorpová Romana ml.4310  3040
5.Hudečková HanaTonarová Tereza-9-2-10  0341
6.Hudečková VěraKorpová Romana ml.-77-914123251
7.Zatřepálková LenkaKorpová Romana st.468  3061
8.Hudečková HanaKorpová Romana ml.772  3071
9.Zatřepálková LenkaTonarová Tereza-10-1095-52372
10.Hudečková VěraKorpová Tereza466  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra30Tonarová Tereza21
Hudečková Hana21Korpová Romana st.02
Zatřepálková Lenka21Korpová Romana ml.03
   Korpová Tereza01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10322:206TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Černá Martina
Ulihrachová Jitka
 
 
9-108-783210
2.Heřmánková AndreaČerná Martina699  3020
3.Sedláčková TerezaUlihrachová Jitka271  3030
4.Vohradníková AdélaWO    3040
5.Sedláčková TerezaČerná Martina11-779 3150
6.Heřmánková AndreaWO    3060
7.Vohradníková AdélaUlihrachová Jitka-3-5-2  0361
8.Sedláčková TerezaWO    3071
9.Vohradníková AdélaČerná Martina-5-6-4  0372
10.Heřmánková AndreaUlihrachová Jitka4-741 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea20Černá Martina12
Sedláčková Tereza20Ulihrachová Jitka12
Vohradníková Adéla02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24253:319TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-6-11-6  0301
2.Motlová JitkaDusilová Jana-9510-3-102302
3.Najmanová MarkétaDvořáková Lenka-10-7-5  0303
4.Cyranyová LucieKlempířová Jiřina-4-8-4  0304
5.Najmanová MarkétaDusilová Jana7-6-66-92305
6.Motlová JitkaKlempířová Jiřina-6-5-6  0306
7.Cyranyová LucieDvořáková Lenka-6-5-6  0307
8.Najmanová MarkétaKlempířová Jiřina698  3017
9.Cyranyová LucieDusilová JanaWO    3027
10.Kodytková MartinaDvořáková Lenka-1-1-2  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Jitka02Dusilová Jana20
Najmanová Markéta12Dvořáková Lenka30
Cyranyová Lucie02Klempířová Jiřina21
Kodytková Martina01   
WO10WO01
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy