Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10381:265SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
6-610-653210
2.Čermáková EliškaKolářová Linda8-9-5-7 1311
3.Grimmerová DianaKorpová Romana ml.663  3021
4.Macurová DenisaTonarová Tereza-96-9473231
5.Grimmerová DianaKolářová Linda66-24 3141
6.Macurová AndreaTonarová Tereza845  3051
7.Macurová DenisaKorpová Romana ml.373  3061
8.Grimmerová DianaTonarová Tereza585  3071
9.Macurová DenisaKolářová Linda7-97-1043281
10.Macurová AndreaKorpová Romana ml.353  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška01Kolářová Linda12
Grimmerová Diana30Korpová Romana ml.03
Macurová Denisa30Tonarová Tereza03
Macurová Andrea20   
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7369:221TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
-8547 3110
2.Měšťanová PetraRamešová Magdaléna-85-7-10 1311
3.Sedloňová AnetaKoutská Marie494  3021
4.Špreňarová MiroslavaŠvihnosová Eliška8610  3031
5.Sedloňová AnetaRamešová Magdaléna-10314 3141
6.Měšťanová PetraŠvihnosová Eliška354  3051
7.Špreňarová MiroslavaKoutská Marie-899-953261
8.Sedloňová AnetaŠvihnosová Eliška325  3071
9.Špreňarová MiroslavaRamešová Magdaléna238  3081
10.Měšťanová PetraMartinová Amálie257  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Ramešová Magdaléna12
Sedloňová Aneta30Koutská Marie02
Špreňarová Miroslava30Švihnosová Eliška03
   Martinová Amálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13345:305TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-5698 3110
2.Křížová GabrielaFoltýnová Laubová Žaneta365  3020
3.Janoušková JitkaHeřmánková Andrea-910310 3130
4.Botková MichaelaSedláčková Tereza-810118 3140
5.Janoušková JitkaFoltýnová Laubová Žaneta4-1079 3150
6.Křížová GabrielaSedláčková Tereza-7-4-7  0351
7.Botková MichaelaHeřmánková Andrea846  3061
8.Janoušková JitkaSedláčková Tereza9-69-8-102362
9.Botková MichaelaFoltýnová Laubová Žaneta555  3072
10.Křížová GabrielaHeřmánková Andrea-2-9-2  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Gabriela12Foltýnová Laubová Žaneta03
Janoušková Jitka21Heřmánková Andrea12
Botková Michaela30Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:14391:332TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
5-8-7-8 1301
2.Čermáková AnnaČástková Eliška9910  3011
3.Hudečková HanaNajmanová Markéta78-129 3121
4.Zatřepálková LenkaŠilarová Lucie-9-8911123231
5.Hudečková HanaČástková Eliška855  3041
6.Čermáková AnnaŠilarová Lucie3-1066 3151
7.Zatřepálková LenkaNajmanová Markéta-5-9-5  0352
8.Hudečková HanaŠilarová Lucie4-568 3162
9.Zatřepálková LenkaČástková Eliška9-835 3172
10.Čermáková AnnaNajmanová Markéta-9-71793282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Anna30Částková Eliška03
Hudečková Hana30Najmanová Markéta12
Zatřepálková Lenka21Šilarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Provazník Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12341:299TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Černá Lenka
Černá Martina
 
 
879  3010
2.Dvořáková LenkaČerná Lenka776  3020
3.Dusilová JanaUlihrachová Jitka3-9510 3130
4.Klempířová JiřinaČerná Martina-58-5-8 1331
5.Dusilová JanaČerná Lenka595  3041
6.Dvořáková LenkaČerná Martina-6-7-10  0342
7.Klempířová JiřinaUlihrachová Jitka9178  3052
8.Dusilová JanaČerná Martina-7-8-8  0353
9.Klempířová JiřinaČerná Lenka9113  3063
10.Dvořáková LenkaUlihrachová Jitka7-85-783273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Černá Lenka03
Dusilová Jana21Ulihrachová Jitka03
Klempířová Jiřina21Černá Martina30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy