Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Koblovská Dominika
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Segetová Patricie
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Harvánková Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12321:272TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlantová Klára
Straková Bára
 
 
Lošťáková Tereza
Vožická Eliška
 
 
448  3010
2.Straková BáraLošťáková Tereza-6689 3120
3.Synková MarkétaVožická Eliška753  3030
4.Havrlantová KláraPeštálová Klára5-7-9-8 1331
5.Synková MarkétaLošťáková Tereza-6-4-3  0332
6.Straková BáraPeštálová Klára52-62 3142
7.Havrlantová KláraVožická Eliška467  3052
8.Synková MarkétaPeštálová Klára9-599 3162
9.Havrlantová KláraLošťáková Tereza-13-8-4  0363
10.Straková BáraVožická Eliška888  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Straková Bára30Lošťáková Tereza21
Synková Markéta21Vožická Eliška03
Havrlantová Klára12Peštálová Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Fojtík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20373:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Havlíčková Michaela
Sobotíková Monika
 
 
6-710-9-122301
2.Bezděková GábinaSobotíková Monika357  3011
3.Krčmářová MagdalénaZánová Martina-8-5-7  0312
4.Bezděková KristýnaHavlíčková Michaela9-787 3122
5.Krčmářová MagdalénaSobotíková Monika-67-6-7 1323
6.Bezděková GábinaHavlíčková Michaela-10910-993233
7.Bezděková KristýnaZánová Martina1088  3043
8.Krčmářová MagdalénaHavlíčková Michaela-8-5-2  0344
9.Bezděková KristýnaSobotíková Monika-873-10-92345
10.Bezděková GábinaZánová Martina-79-8873255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezděková Gábina30Sobotíková Monika21
Krčmářová Magdaléna03Zánová Martina12
Bezděková Kristýna21Havlíčková Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7387:248SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Obdržálková Lucie
Ježková Aneta
 
 
1048  3010
2.Dohnálková NatálieKonečná Kristýna338  3020
3.Šprtová KarolínaObdržálková Lucie2-8811 3130
4.Šíblová SáraJežková Aneta9-1056 3140
5.Šprtová KarolínaKonečná Kristýna233  3050
6.Dohnálková NatálieJežková Aneta-9-873-112351
7.Šíblová SáraObdržálková Lucie-11756 3161
8.Šprtová KarolínaJežková Aneta465  3071
9.Šíblová SáraKonečná Kristýna454  3081
10.Dohnálková NatálieObdržálková Lucie79-89 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dohnálková Natálie21Konečná Kristýna03
Šprtová Karolína30Obdržálková Lucie03
Šíblová Sára30Ježková Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Polák Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19186:292SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Daniela
Vaňková Petra
 
 
Mazalová Veronika
Ďuláková Kateřina
 
 
7-10-1-3 1301
2.Mazalová VeronikaWO    0302
3.Růžičková DanielaĎuláková Kateřina474  3012
4.Vaňková PetraPrázdná Tereza5210  3022
5.Růžičková DanielaMazalová Veronika87-89 3132
6.Prázdná TerezaWO    0333
7.Vaňková PetraĎuláková Kateřina-3-4-3  0334
8.Růžičková DanielaPrázdná Tereza694  3044
9.Vaňková PetraMazalová Veronika-5-2-3  0345
10.Ďuláková KateřinaWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Daniela30Mazalová Veronika11
Vaňková Petra12Ďuláková Kateřina11
   Prázdná Tereza02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy