Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18272:298MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazalová Veronika
Ďuláková Kateřina
 
 
Masopustová Lucie
Šinkarová Daša
 
 
-7-7-5  0301
2.Králová LucieŠinkarová Daša-7-6-4  0302
3.Mazalová VeronikaKrňová Anna173  3012
4.Ďuláková KateřinaMasopustová Lucie689  3022
5.Mazalová VeronikaŠinkarová Daša9-12-5-3 1323
6.Králová LucieMasopustová Lucie5-11-59-52324
7.Ďuláková KateřinaKrňová Anna674  3034
8.Mazalová VeronikaMasopustová Lucie-5-3-3  0335
9.Ďuláková KateřinaŠinkarová Daša-3-7-9  0336
10.Králová LucieKrňová Anna858  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie12Šinkarová Daša30
Mazalová Veronika12Krňová Anna03
Ďuláková Kateřina21Masopustová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16298:295nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obdržálková Lucie
Ježková Aneta
 
 
Novohradská Karolína
Svobodová Anna
 
 
1186  3010
2.Popeláková DanaPilitowská Lea922  3020
3.Obdržálková LucieSvobodová Anna1-896 3130
4.Ježková AnetaNovohradská Karolína-410-6-5 1331
5.Obdržálková LuciePilitowská Lea693  3041
6.Popeláková DanaNovohradská Karolína-6-5-4  0342
7.Ježková AnetaSvobodová Anna-8-5-7  0343
8.Obdržálková LucieNovohradská Karolína-6-58-6 1344
9.Ježková AnetaPilitowská Lea977  3054
10.Popeláková DanaSvobodová Anna-10-13-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popeláková Dana12Pilitowská Lea03
Obdržálková Lucie21Svobodová Anna21
Ježková Aneta12Novohradská Karolína30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27248:361TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Eliška
Dohnálková Natálie
 
 
Zánová Martina
Hrdličková Tereza
 
 
-10-10-8  0301
2.Látalová LucieZánová Martina-1-3-5  0302
3.Novotná EliškaSobotíková Monika-1277-973212
4.Dohnálková NatálieHrdličková Tereza-1-4-7  0313
5.Novotná EliškaZánová Martina611-68 3123
6.Látalová LucieHrdličková Tereza-9-4-8  0324
7.Dohnálková NatálieSobotíková Monika-8-6-9  0325
8.Novotná EliškaHrdličková Tereza-675-7-62326
9.Dohnálková NatálieZánová Martina-7-10-2  0327
10.Látalová LucieSobotíková MonikaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Látalová Lucie02Zánová Martina21
Novotná Eliška21Sobotíková Monika11
Dohnálková Natálie03Hrdličková Tereza30
WO01WO10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Fučík Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Polák Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:28292:386HB Ostrov H.Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janáčková Lucie
Vaňková Petra
 
 
Lošťáková Tereza
Peštálová Klára
 
 
-55-11-12 1301
2.Šedová NatálieLošťáková Tereza-6-5-3  0302
3.Janáčková LucieRohová Michaela9-8-71193212
4.Vaňková PetraPeštálová Klára-10-4-4  0313
5.Janáčková LucieLošťáková Tereza5-74-9-52314
6.Šedová NatáliePeštálová Klára-5-10-3  0315
7.Vaňková PetraRohová Michaela-6-5-6  0316
8.Janáčková LuciePeštálová Klára-9511-8123226
9.Vaňková PetraLošťáková Tereza-3-6-8  0327
10.Šedová NatálieRohová Michaela-9-3-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šedová Natálie03Lošťáková Tereza30
Janáčková Lucie21Rohová Michaela21
Vaňková Petra03Peštálová Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:18270:330TJ Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Krčmářová Magdaléna
 
 
Havrlantová Klára
Synková Markéta
 
 
11-9-10833210
2.Tydlačková SimonaHavrlantová Klára9-6119 3120
3.Krčmářová MagdalénaUvírová Nela6-9-5953230
4.Synková MarkétaWO    0331
5.Krčmářová MagdalénaHavrlantová Klára95-118 3141
6.Tydlačková SimonaSynková Markéta785  3051
7.Uvírová NelaWO    0352
8.Krčmářová MagdalénaSynková Markéta-8-6-4  0353
9.Havrlantová KláraWO    0354
10.Tydlačková SimonaUvírová Nela574  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Havrlantová Klára02
Krčmářová Magdaléna21Uvírová Nela02
   Synková Markéta11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy