Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Pilitowská Eva
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Přikryl Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:25256:354TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradská Karolína
Pilitowská Lea
 
 
Straková Bára
Havrlantová Klára
 
 
-18-5983210
2.Habáňová MichaelaHavrlantová Klára-6-9-2  0311
3.Novohradská KarolínaKoblovská Dominika9-57-683221
4.Pilitowská LeaStraková Bára-8-8-1  0322
5.Novohradská KarolínaHavrlantová Klára658  3032
6.Habáňová MichaelaStraková Bára-3-4-6  0333
7.Pilitowská LeaKoblovská Dominika-3-5-5  0334
8.Novohradská KarolínaStraková Bára-45-95-102335
9.Pilitowská LeaHavrlantová Klára-3-7-8  0336
10.Habáňová MichaelaKoblovská Dominika-6-5-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Habáňová Michaela03Havrlantová Klára21
Novohradská Karolína21Koblovská Dominika21
Pilitowská Lea03Straková Bára30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:24246:333TJ Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masopustová Lucie
Švestáková Sandra
 
 
Tydlačková Simona
Krčmářová Magdaléna
 
 
-5-77-8 1301
2.Ratajská LindaTydlačková Simona-3-2-2  0302
3.Masopustová LucieKrčmářová Magdaléna442  3012
4.Švestáková SandraBezděková Gábina-3-1-4  0313
5.Masopustová LucieTydlačková Simona-8-8-4  0314
6.Ratajská LindaBezděková Gábina-7-1-9  0315
7.Švestáková SandraKrčmářová Magdaléna12-869 3125
8.Masopustová LucieBezděková Gábina-87-83153235
9.Švestáková SandraTydlačková Simona-5-5-8  0336
10.Ratajská LindaKrčmářová Magdaléna-2-3-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ratajská Linda03Tydlačková Simona30
Masopustová Lucie21Krčmářová Magdaléna12
Švestáková Sandra12Bezděková Gábina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20293:268SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peštálová Klára
Vožická Eliška
 
 
Mazalová Veronika
Ďuláková Kateřina
 
 
-8-7-6  0301
2.Feitová NikolaMazalová Veronika-6-2-6  0302
3.Peštálová KláraĎuláková Kateřina-106-7563212
4.Vožická EliškaWO    3022
5.Peštálová KláraMazalová Veronika-410-10-7 1323
6.Feitová NikolaWO    3033
7.Vožická EliškaĎuláková Kateřina11-8-38-82334
8.Peštálová KláraWO    3044
9.Vožická EliškaMazalová Veronika-5-4-9  0345
10.Feitová NikolaĎuláková Kateřina-4-2-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Feitová Nikola02Mazalová Veronika30
Peštálová Klára11Ďuláková Kateřina21
Vožická Eliška02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Baslík Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13341:302TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Sobotíková Monika
 
 
Obdržálková Lucie
Ježková Aneta
 
 
875  3010
2.Kotková MichaelaHrabcová Helena-10-96-10 1311
3.Sobotíková MonikaObdržálková Lucie10-233 3121
4.Hrdličková TerezaJežková Aneta644  3031
5.Sobotíková MonikaHrabcová Helena-5511-583241
6.Kotková MichaelaJežková Aneta749  3051
7.Hrdličková TerezaObdržálková Lucie7-963 3161
8.Sobotíková MonikaJežková AnetaWO    0362
9.Hrdličková TerezaHrabcová Helena6610  3072
10.Kotková MichaelaObdržálková Lucie-7-8109-72373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotková Michaela12Hrabcová Helena12
Sobotíková Monika20Obdržálková Lucie12
Hrdličková Tereza30Ježková Aneta02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy