Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Novohradský Pavel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Novohradská Karolína
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20326:343SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradská Karolína
Svobodová Anna
 
 
Dohnálková Natálie
Holubová Simona
 
 
-7-10-8  0301
2.Svobodová AnnaDohnálková Natálie-6-8-5  0302
3.Pilitowská LeaLátalová Lucie68-88 3112
4.Novohradská KarolínaHolubová Simona474  3022
5.Pilitowská LeaDohnálková Natálie12-5-6-7 1323
6.Svobodová AnnaHolubová Simona-8-2-4  0324
7.Novohradská KarolínaLátalová Lucie654  3034
8.Pilitowská LeaHolubová Simona-4-76-5 1335
9.Novohradská KarolínaDohnálková Natálie610-816 3145
10.Svobodová AnnaOrlová Marta8-9-138-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Anna03Dohnálková Natálie21
Pilitowská Lea12Látalová Lucie02
Novohradská Karolína30Holubová Simona21
   Orlová Marta10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30112:350TT Moravský Krumlov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungová Nicol
Ratajská Linda
 
 
Růžičková Daniela
Janáčková Lucie
 
 
-2-3-4  0301
2.Ratajská LindaJanáčková Lucie-2-2-2  0302
3.Jungová NicolVaňková Petra10-9-10-9 1303
4.Růžičková DanielaWO    0304
5.Jungová NicolJanáčková Lucie-6-8-2  0305
6.Ratajská LindaRůžičková Daniela-2-3-1  0306
7.Vaňková PetraWO    0307
8.Jungová NicolRůžičková Daniela-2-2-3  0308
9.Janáčková LucieWO    0309
10.Ratajská LindaVaňková Petra-6-79-4 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ratajská Linda03Janáčková Lucie20
Jungová Nicol03Vaňková Petra20
   Růžičková Daniela20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Krčmář Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:16297:302TJ Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčmářová Magdaléna
Holíková Kristýna
 
 
Mazalová Veronika
Ďuláková Kateřina
 
 
-6-4-6  0301
2.Tydlačková SimonaMazalová Veronika875  3011
3.Holíková KristýnaĎuláková Kateřina-9-3-7  0312
4.Krčmářová MagdalénaPrázdná Tereza99-108 3122
5.Holíková KristýnaMazalová Veronika7-65-893232
6.Tydlačková SimonaPrázdná Tereza875  3042
7.Krčmářová MagdalénaĎuláková Kateřina-6-4-9  0343
8.Holíková KristýnaPrázdná Tereza-44113 3153
9.Krčmářová MagdalénaMazalová Veronika-4-7-4  0354
10.Tydlačková SimonaĎuláková Kateřina839  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tydlačková Simona30Mazalová Veronika12
Holíková Kristýna21Ďuláková Kateřina21
Krčmářová Magdaléna12Prázdná Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Synek Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Koblovská Dominika
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Uvírová Nela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10334:273TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlantová Klára
Straková Bára
 
 
Hrabcová Helena
Obdržálková Lucie
 
 
12-910-853210
2.Synková MarkétaObdržálková Lucie8106  3020
3.Straková BáraJežková Aneta646  3030
4.Havrlantová KláraHrabcová Helena536  3040
5.Straková BáraObdržálková Lucie8-576 3150
6.Synková MarkétaHrabcová Helena-8-4-2  0351
7.Havrlantová KláraJežková Aneta956  3061
8.Straková BáraHrabcová Helena-3-8-9  0362
9.Havrlantová KláraObdržálková Lucie-72117 3172
10.Synková MarkétaJežková Aneta786  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Synková Markéta21Obdržálková Lucie03
Straková Bára21Ježková Aneta03
Havrlantová Klára30Hrabcová Helena21
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy