Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Koblovská Dominika
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Harvánková Dana
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Uvírová Nela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:149TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková Bára
Havrlantová Klára
 
 
Klepáčová Daniela
Krňová Anna
 
 
654  3010
2.Uvírová NelaKlepáčová Daniela-9575 3120
3.Havrlantová KláraJungová Nicol353  3030
4.Straková BáraKrňová Anna332  3040
5.Havrlantová KláraKlepáčová Daniela635  3050
6.Uvírová NelaKrňová Anna6107  3060
7.Straková BáraJungová Nicol613  3070
8.Havrlantová KláraKrňová Anna624  3080
9.Straková BáraKlepáčová Daniela274  3090
10.Uvírová NelaJungová Nicol186  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uvírová Nela30Klepáčová Daniela03
Havrlantová Klára30Jungová Nicol03
Straková Bára30Krňová Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Fojtík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16419:364TJ Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Novohradská Karolína
Fialová Markéta
 
 
5-13-7983210
2.Bezděková GábinaFialová Markéta768  3020
3.Krčmářová MagdalénaNovohradská Karolína-3-56-11 1321
4.Bezděková KristýnaPilitowská Lea-10566 3131
5.Krčmářová MagdalénaFialová Markéta-7986 3141
6.Bezděková GábinaPilitowská Lea725  3051
7.Bezděková KristýnaNovohradská Karolína87-510 3161
8.Krčmářová MagdalénaPilitowská Lea8-7-91073271
9.Bezděková KristýnaFialová Markéta6-107-9-92372
10.Bezděková GábinaNovohradská Karolína7-9-87-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděková Gábina21Fialová Markéta12
Krčmářová Magdaléna21Novohradská Karolína21
Bezděková Kristýna21Pilitowská Lea03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Prázdný Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19395:402SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazalová Veronika
Ďuláková Kateřina
 
 
Hrdličková Tereza
Sobotíková Monika
 
 
8-785 3110
2.Prázdná TerezaHavlíčková Michaela-87-7-7 1311
3.Mazalová VeronikaHrdličková Tereza797  3021
4.Ďuláková KateřinaSobotíková Monika-64-3-4 1322
5.Mazalová VeronikaHavlíčková Michaela12-65-873232
6.Prázdná TerezaSobotíková Monika-89-69-52333
7.Ďuláková KateřinaHrdličková Tereza-5-88783243
8.Mazalová VeronikaSobotíková Monika1395  3053
9.Ďuláková KateřinaHavlíčková Michaela-69-10793263
10.Prázdná TerezaHrdličková Tereza-5911-4-92364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prázdná Tereza03Havlíčková Michaela12
Mazalová Veronika30Hrdličková Tereza12
Ďuláková Kateřina21Sobotíková Monika21
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Vaněk Lukáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Hájíček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28249:351HB Ostrov H.Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabcová Helena
Obdržálková Lucie
 
 
Lošťáková Tereza
Peštálová Klára
 
 
-6-7-11  0301
2.Konečná KristýnaLošťáková Tereza-4-6-2  0302
3.Hrabcová HelenaPeštálová Klára-6-9-7  0303
4.Obdržálková LucieFeitová Nikola-8-97-2 1304
5.Hrabcová HelenaLošťáková Tereza-9-5-10  0305
6.Konečná KristýnaFeitová Nikola-10-4-8  0306
7.Obdržálková LuciePeštálová Klára8-8-4-9 1307
8.Hrabcová HelenaFeitová Nikola-81193 3117
9.Obdržálková LucieLošťáková Tereza-6-8-10  0318
10.Konečná KristýnaPeštálová Klára-7-3-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Konečná Kristýna03Lošťáková Tereza30
Hrabcová Helena12Peštálová Klára30
Obdržálková Lucie03Feitová Nikola21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:16315:287SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látalová Lucie
Dohnálková Natálie
 
 
Růžičková Daniela
Vaňková Petra
 
 
-4-9-9  0301
2.Holubová SimonaŠedová Natálie1087  3011
3.Látalová LucieVaňková Petra-6810-943221
4.Dohnálková NatálieRůžičková Daniela-7-3-7  0322
5.Látalová LucieŠedová Natálie71-94 3132
6.Holubová SimonaRůžičková Daniela-11-6-9  0333
7.Dohnálková NatálieVaňková Petra334  3043
8.Látalová LucieRůžičková Daniela-6-4-7  0344
9.Dohnálková NatálieŠedová Natálie496  3054
10.Holubová SimonaVaňková Petra-9975 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holubová Simona21Šedová Natálie03
Látalová Lucie21Vaňková Petra03
Dohnálková Natálie21Růžičková Daniela30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy