Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Koblovská Dominika
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Synková Markéta
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Harvánková Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19343:349nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková Bára
Havrlantová Klára
 
 
Havlíčková Michaela
Sobotíková Monika
 
 
768  3010
2.Straková BáraZánová Martina65-96 3120
3.Havrlantová KláraSobotíková Monika9-9-8-7 1321
4.Synková MarkétaHavlíčková Michaela-3-99-8 1322
5.Havrlantová KláraZánová Martina686  3032
6.Straková BáraHavlíčková Michaela-7-65-3 1333
7.Synková MarkétaSobotíková Monika-5-8-11  0334
8.Havrlantová KláraHavlíčková Michaela-2-8-9  0335
9.Synková MarkétaZánová Martina610-10-783245
10.Straková BáraSobotíková Monika11-9813 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Straková Bára21Zánová Martina03
Havrlantová Klára12Sobotíková Monika21
Synková Markéta12Havlíčková Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Fojtík Tomáš
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18342:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděková Gábina
Bezděková Kristýna
 
 
Lošťáková Tereza
Peštálová Klára
 
 
798  3010
2.Bezděková GábinaLošťáková Tereza4-98-5-92311
3.Krčmářová MagdalénaPeštálová Klára10-3-3-13 1312
4.Bezděková KristýnaVožická Eliška73-8-773222
5.Krčmářová MagdalénaLošťáková Tereza-9-9-4  0323
6.Bezděková GábinaVožická Eliška-7664 3133
7.Bezděková KristýnaPeštálová Klára994  3043
8.Krčmářová MagdalénaVožická Eliška7-6-10-10 1344
9.Bezděková KristýnaLošťáková Tereza-9-8-3  0345
10.Bezděková GábinaPeštálová Klára777  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděková Gábina21Lošťáková Tereza30
Krčmářová Magdaléna03Peštálová Klára12
Bezděková Kristýna21Vožická Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14351:330SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
Ďuláková Kateřina
Mazalová Veronika
 
 
-74612 3110
2.Dohnálková NatálieMazalová Veronika-2-4-13  0311
3.Šprtová KarolínaĎuláková Kateřina628  3021
4.Šíblová SáraPrázdná Tereza1068  3031
5.Šprtová KarolínaMazalová Veronika9103  3041
6.Dohnálková NatáliePrázdná Tereza7-98-793251
7.Šíblová SáraĎuláková Kateřina7-69-5-92352
8.Šprtová KarolínaPrázdná Tereza977  3062
9.Šíblová SáraMazalová Veronika10-6-9693272
10.Dohnálková NatálieĎuláková Kateřina-5-2-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dohnálková Natálie12Mazalová Veronika12
Šprtová Karolína30Ďuláková Kateřina21
Šíblová Sára21Prázdná Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:14237:268TT Moravský Krumlov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Daniela
Vaňková Petra
 
 
Ježková Aneta
Obdržálková Lucie
 
 
10710  3010
2.Konečná KristýnaWO    0311
3.Růžičková DanielaObdržálková Lucie575  3021
4.Vaňková PetraJežková Aneta-14127-373231
5.Růžičková DanielaKonečná Kristýna212  3041
6.Ježková AnetaWO    0342
7.Vaňková PetraObdržálková Lucie-5-4-8  0343
8.Růžičková DanielaJežková Aneta924  3053
9.Vaňková PetraKonečná Kristýna388  3063
10.Obdržálková LucieWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela30Konečná Kristýna02
Vaňková Petra21Obdržálková Lucie11
   Ježková Aneta02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní 1128, 691 41 Břeclav - PoštornáRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:9338:258MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinkarová Daša
Masopustová Lucie
 
 
Novohradská Karolína
Fialová Markéta
 
 
877  3010
2.Masopustová LucieFialová Markéta8106  3020
3.Šinkarová DašaPilitowská Lea554  3030
4.Klepáčová DanielaNovohradská Karolína10-8-13-11 1331
5.Šinkarová DašaFialová Markéta266  3041
6.Masopustová LucieNovohradská Karolína-7-11-9  0342
7.Klepáčová DanielaPilitowská Lea599  3052
8.Šinkarová DašaNovohradská Karolína796  3062
9.Klepáčová DanielaFialová Markéta-810-6-9 1363
10.Masopustová LuciePilitowská Lea246  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Masopustová Lucie21Fialová Markéta12
Šinkarová Daša30Pilitowská Lea03
Klepáčová Daniela12Novohradská Karolína21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy