Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17487:408Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Daniel
Šorm Luboš ml.
 
 
Koblížek Michal
Dušek Jaroslav
 
 
6-9-9-8 1301
2.Sixta Vít
Matuška Petr ml.
 
 
Hejna Vít
Kábrt Vratislav
 
 
963  3011
3.Sixta DanielKoblížek Michal-2-4-7  0312
4.Matuška Petr ml.Hejna Vít5116  3022
5.Šorm Luboš ml.Dušek Jaroslav-4377 3132
6.Sixta VítKábrt Vratislav285  3042
7.Matuška Petr ml.Koblížek Michal-6-7-8  0343
8.Šorm Luboš ml.Hejna Vít486  3053
9.Sixta VítDušek Jaroslav358  3063
10.Sixta DanielKábrt Vratislav129-97 3173
11.Šorm Luboš ml.Koblížek Michal9-549 3183
12.Sixta VítHejna Vít2118  3093
13.Sixta DanielDušek Jaroslav66-9-9-52394
14.Matuška Petr ml.Kábrt Vratislav6-814-3632104
15.Sixta VítKoblížek Michal         
16.Sixta DanielHejna Vít         
17.Matuška Petr ml.Dušek Jaroslav         
18.Šorm Luboš ml.Kábrt Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Daniel12Koblížek Michal21
Matuška Petr ml.21Hejna Vít03
Šorm Luboš ml.30Dušek Jaroslav12
Sixta Vít30Kábrt Vratislav03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ Husitská Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:35585:624TJ Slovan Broumov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
7-686 3110
2.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Vodal Vladimír
Brzecki Pawel
 
 
8-853 3120
3.Knap LukášGombarčík Karel ml.-9-39-7 1321
4.Kazda VojtěchKollert David11-4-47-62322
5.Fejfar JakubVodal Vladimír-72-8-9 1323
6.Šmidrkal JanBrzecki Pawel11111  3033
7.Kazda VojtěchGombarčík Karel ml.9-2-4-3 1334
8.Fejfar JakubKollert David-11-65-3 1335
9.Šmidrkal JanVodal Vladimír-7411-663245
10.Knap LukášBrzecki Pawel6511  3055
11.Fejfar JakubGombarčík Karel ml.-9-598-42356
12.Šmidrkal JanKollert David-86-9-11 1357
13.Knap LukášVodal Vladimír-48-7-9 1358
14.Kazda VojtěchBrzecki Pawel-9889 3168
15.Šmidrkal JanGombarčík Karel ml.8-7-110-42369
16.Knap LukášKollert David-9105-7-523610
17.Kazda VojtěchVodal Vladimír6    10  
18.Fejfar JakubBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knap Lukáš13Gombarčík Karel ml.40
Kazda Vojtěch12Kollert David40
Fejfar Jakub03Vodal Vladimír21
Šmidrkal Jan22Brzecki Pawel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Jaroměř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37491:583Jiskra Jaroměř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
79-816 3110
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Divecký Filip
Čenovský David
 
 
-85-6-4 1311
3.Vajgl PavelČenovský David78-88 3121
4.Šajner LubomírDivecký Filip-1-6-6  0322
5.Dlabola PetrHardubej Eduard ml.-1510-883232
6.Krtička LubošHrycík Radim-9-4-6  0333
7.Šajner LubomírČenovský David-7-77-3 1334
8.Dlabola PetrDivecký Filip-97-6-11 1335
9.Krtička LubošHardubej Eduard ml.2-6-5-11 1336
10.Vajgl PavelHrycík Radim77-79 3146
11.Dlabola PetrČenovský David9-11-4-6 1347
12.Krtička LubošDivecký Filip-412-9-10 1348
13.Vajgl PavelHardubej Eduard ml.-10710-783258
14.Šajner LubomírHrycík Radim-7-9-7  0359
15.Krtička LubošČenovský David-4-7-6  03510
16.Vajgl PavelDivecký Filip-5-9   02  
17.Šajner LubomírHardubej Eduard ml.         
18.Dlabola PetrHrycík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajgl Pavel30Čenovský David31
Šajner Lubomír03Divecký Filip30
Dlabola Petr12Hardubej Eduard ml.12
Krtička Luboš04Hrycík Radim21
Počet diváků: 1713



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36457:553TJ Dvůr Králové nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Jan
Ducháč Radek
 
 
Krýza Luděk
Foff Miroslav st.
 
 
79-7-3103210
2.Kotyza Ondřej
Valášek Milan
 
 
Šulc Petr
Jež Rostislav
 
 
-5-97-7 1311
3.Ducháč RadekFoff Miroslav st.-5-6-9  0312
4.Valášek MilanJež Rostislav7-3-9-6 1313
5.Kotyza OndřejŠulc Petr-109-8-4 1314
6.Jakubec JanKrýza Luděk-76-76-112315
7.Valášek MilanFoff Miroslav st.-5-2-6  0316
8.Kotyza OndřejJež Rostislav6-3-9-8 1317
9.Jakubec JanŠulc Petr118-1010 3127
10.Ducháč RadekKrýza Luděk-583-1193237
11.Kotyza OndřejFoff Miroslav st.WO    0338
12.Jakubec JanJež Rostislav68-106 3148
13.Ducháč RadekŠulc Petr-7-7-8  0349
14.Valášek MilanKrýza Luděk-10-785-923410
15.Jakubec JanFoff Miroslav st.12    10  
16.Ducháč RadekJež Rostislav         
17.Valášek MilanŠulc Petr         
18.Kotyza OndřejKrýza Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Radek12Foff Miroslav st.20
Valášek Milan03Jež Rostislav21
Kotyza Ondřej02Šulc Petr21
Jakubec Jan21Krýza Luděk21
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:30595:498Sokol PP Hradec Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Martin
Petr Lukáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Hušek Adam
Truněček Martin
 
 
3-810-6-112311
3.Brůna PetrHušek Adam845  3021
4.Jakubec MartinKačer Radek-9-8710-112322
5.Petr LukášTruněček Martin12-2-69-72323
6.Malík KarelWO    3033
7.Jakubec MartinHušek Adam-10-9-8  0334
8.Petr LukášKačer Radek10-57-9-92335
9.Malík KarelTruněček Martin-810-88-72336
10.Brůna PetrWO    3046
11.Petr LukášHušek Adam-9-911-6 1347
12.Malík KarelKačer Radek796  3057
13.Brůna PetrTruněček Martin-410-5-8 1358
14.Jakubec MartinWO    3068
15.Malík KarelHušek Adam-611-9-10 1369
16.Brůna PetrKačer Radek5-8-9-7 13610
17.Jakubec MartinTruněček Martin-4-9   02  
18.Petr LukášWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brůna Petr12Hušek Adam31
Jakubec Martin02Kačer Radek31
Petr Lukáš03Truněček Martin30
Malík Karel12   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy