Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:15457:404DTJ Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Grešo Vojtěch
 
 
Černohorský Jindřich
Mokrejš Zbyněk
 
 
-893-3103210
2.Daněk Roman
Skákal Martin
 
 
Polívka Marian
Lulek Radim
 
 
88-103 3120
3.Daněk RomanMokrejš Zbyněk-4-4-6  0321
4.Skákal MartinČernohorský Jindřich-61189 3131
5.Grešo VojtěchPolívka Marian8-1196 3141
6.Píše PavelLulek Radim-107810 3151
7.Skákal MartinMokrejš Zbyněk5-953 3161
8.Grešo VojtěchČernohorský Jindřich9-767 3171
9.Píše PavelPolívka Marian1289  3081
10.Daněk RomanLulek Radim-7-1019463291
11.Grešo VojtěchMokrejš Zbyněk-610-87732101
12.Píše PavelČernohorský Jindřich9-7-9  12  
13.Daněk RomanPolívka Marian         
14.Skákal MartinLulek Radim         
15.Píše PavelMokrejš Zbyněk         
16.Daněk RomanČernohorský Jindřich         
17.Skákal MartinPolívka Marian         
18.Grešo VojtěchLulek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Roman11Mokrejš Zbyněk12
Skákal Martin20Černohorský Jindřich02
Grešo Vojtěch30Polívka Marian02
Píše Pavel20Lulek Radim02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28641:495Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
-757-6-112311
3.Běloušek JiříNedomlel Lukáš-4-4-9  0312
4.Hampl MichalKadaník Martin-769-11-52313
5.Švorc JanKrulich Miloš55-9-9-82314
6.Kollár ŠtěpánWO    3024
7.Hampl MichalNedomlel Lukáš79-14-9-32325
8.Švorc JanKadaník Martin-73-7-3 1326
9.Kollár ŠtěpánKrulich Miloš-74414 3136
10.Běloušek JiříWO    3046
11.Švorc JanNedomlel Lukáš-6-74-3 1347
12.Kollár ŠtěpánKadaník Martin696  3057
13.Běloušek JiříKrulich Miloš-7-4-6  0358
14.Hampl MichalWO    3068
15.Kollár ŠtěpánNedomlel Lukáš10108  3078
16.Běloušek JiříKadaník Martin9-73-11103288
17.Hampl MichalKrulich Miloš9-295 3198
18.Švorc JanWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Běloušek Jiří12Nedomlel Lukáš31
Hampl Michal12Kadaník Martin22
Švorc Jan03Krulich Miloš22
Kollár Štěpán30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32585:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Lubomír
Glemba Adam
 
 
Bárta Pavel
Klimeš Zbyšek
 
 
6-675 3110
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Sedloňová Aneta
Solovic Martin
 
 
8-63-7-72311
3.Glemba AdamSedloňová Aneta-5-2-5  0312
4.Smékal LubomírBárta Pavel-79-9-8 1313
5.Kocián LiborKlimeš Zbyšek744  3023
6.Brát MarekSolovic Martin-11-67463233
7.Smékal LubomírSedloňová Aneta-9-9-9  0334
8.Kocián LiborBárta Pavel768  3044
9.Brát MarekKlimeš Zbyšek878  3054
10.Glemba AdamSolovic Martin-48-6-5 1355
11.Kocián LiborSedloňová Aneta996  3065
12.Brát MarekBárta Pavel-6876 3175
13.Glemba AdamKlimeš Zbyšek-3-10-8  0376
14.Smékal LubomírSolovic Martin-86-9-12 1377
15.Brát MarekSedloňová Aneta56-96 3187
16.Glemba AdamBárta Pavel-3-5-3  0388
17.Smékal LubomírKlimeš Zbyšek-99-7-9 1389
18.Kocián LiborSolovic Martin635  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glemba Adam04Sedloňová Aneta22
Smékal Lubomír04Bárta Pavel22
Kocián Libor40Klimeš Zbyšek22
Brát Marek40Solovic Martin22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17503:380Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
Brett Ondřej
Žežule Ondřej
 
 
-96-5-8 1301
2.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
4-108-883211
3.Kycelt JakubTrč Roman ml.-61386 3121
4.Kycelt MartinTrč Tomáš69-82 3131
5.Kycelt PetrBrett Ondřej28-92 3141
6.Šedivý RomanŽežule Ondřej79-81 3151
7.Kycelt MartinTrč Roman ml.-8-9-5  0352
8.Kycelt PetrTrč Tomáš-12865 3162
9.Šedivý RomanBrett Ondřej37-77 3172
10.Kycelt JakubŽežule Ondřej418  3082
11.Kycelt PetrTrč Roman ml.-895-7-92383
12.Šedivý RomanTrč Tomáš376  3093
13.Kycelt JakubBrett Ondřej155  30103
14.Kycelt MartinŽežule Ondřej         
15.Šedivý RomanTrč Roman ml.         
16.Kycelt JakubTrč Tomáš         
17.Kycelt MartinBrett Ondřej         
18.Kycelt PetrŽežule Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kycelt Jakub30Trč Roman ml.21
Kycelt Martin11Trč Tomáš03
Kycelt Petr21Brett Ondřej03
Šedivý Roman30Žežule Ondřej02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12464:380TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
683  3010
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Bartoš Petr st.
Dymák Lukáš
 
 
767  3020
3.Studecký IvanVoňka Karel ml.7-7-9-11 1321
4.Vitvar RomanDrahotský Tomáš10-859 3131
5.Hauschwitz PavelBartoš Petr st.92-53 3141
6.Brázda AdamDymák Lukáš566  3051
7.Vitvar RomanVoňka Karel ml.1012-9-4-92352
8.Hauschwitz PavelDrahotský Tomáš8119  3062
9.Brázda AdamBartoš Petr st.857  3072
10.Studecký IvanDymák Lukáš799  3082
11.Hauschwitz PavelVoňka Karel ml.-9-7-3  0383
12.Brázda AdamDrahotský Tomáš8-1188 3193
13.Studecký IvanBartoš Petr st.8711  30103
14.Vitvar RomanDymák Lukáš2    10  
15.Brázda AdamVoňka Karel ml.         
16.Studecký IvanDrahotský Tomáš         
17.Vitvar RomanBartoš Petr st.         
18.Hauschwitz PavelDymák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan21Voňka Karel ml.30
Vitvar Roman11Drahotský Tomáš03
Hauschwitz Pavel21Bartoš Petr st.03
Brázda Adam30Dymák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35468:530Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
Kodym Tomáš
Bílek Luboš
 
 
-989-9-82301
2.Cibor Pavel
Příborský David
 
 
Šanc Přemysl
Hanzl Matěj
 
 
-4-12108-82302
3.Loskot VáclavKrása Jakub55-8-993212
4.Příborský DavidHanzl Matěj-12-8-8  0313
5.Rákosník VladimírBílek Luboš-10-8-7  0314
6.Cibor PavelKodym Tomáš-4-7-9  0315
7.Příborský DavidKrása Jakub84-69 3125
8.Rákosník VladimírHanzl Matěj-4-7-8  0326
9.Cibor PavelBílek Luboš-8-96-10 1327
10.Loskot VáclavKodym Tomáš-6-5-3  0328
11.Rákosník VladimírKrása Jakub8-10-8153238
12.Cibor PavelHanzl Matěj-6-6-8  0339
13.Loskot VáclavBílek Luboš7810  3049
14.Příborský DavidKodym Tomáš-6106-3-323410
15.Cibor PavelKrása Jakub-11    01  
16.Loskot VáclavHanzl Matěj         
17.Příborský DavidBílek Luboš         
18.Rákosník VladimírKodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loskot Václav21Krása Jakub03
Příborský David12Hanzl Matěj30
Rákosník Vladimír12Bílek Luboš21
Cibor Pavel03Kodym Tomáš30
Počet diváků: 4

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy