Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:32425:484TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Zbyšek
Sedloňová Aneta
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
-2-789-72301
2.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
8-4-6-6 1302
3.Klimeš ZbyšekKlejch Adam-1177-8123212
4.Bárta PavelKlejch Filip-76-5-3 1313
5.Marx JanValčík Roman-87-98-62314
6.Sedloňová AnetaPetřivý Michal35-9-6-72315
7.Bárta PavelKlejch Adam-8-8-10  0316
8.Marx JanKlejch Filip-76-9-14 1317
9.Sedloňová AnetaValčík Roman5-6-12-8 1318
10.Klimeš ZbyšekPetřivý Michal-87-89-62319
11.Marx JanKlejch Adam-668-7-723110
12.Sedloňová AnetaKlejch Filip         
13.Klimeš ZbyšekValčík Roman         
14.Bárta PavelPetřivý Michal         
15.Sedloňová AnetaKlejch Adam         
16.Klimeš ZbyšekKlejch Filip         
17.Bárta PavelValčík Roman         
18.Marx JanPetřivý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimeš Zbyšek11Klejch Adam21
Bárta Pavel02Klejch Filip20
Marx Jan03Valčík Roman20
Sedloňová Aneta02Petřivý Michal20
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32674:659Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
-9-5-8  0301
2.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
9511  3011
3.Kycelt JakubHampl Michal119-88 3121
4.Kycelt MartinKollár Štěpán-12-8-4  0322
5.Kycelt PetrŠvorc Jan-66-4733232
6.Šedivý RomanBěloušek Jiří-586-653242
7.Kycelt MartinHampl Michal-9-9148-72343
8.Kycelt PetrKollár Štěpán11-6109 3153
9.Šedivý RomanŠvorc Jan-9773 3163
10.Kycelt JakubBěloušek Jiří678  3073
11.Kycelt PetrHampl Michal11-6-68-22374
12.Šedivý RomanKollár Štěpán-8-65-7 1375
13.Kycelt JakubŠvorc Jan7-15912 3185
14.Kycelt MartinBěloušek Jiří-101-9-4 1386
15.Šedivý RomanHampl Michal13-98-4103296
16.Kycelt JakubKollár Štěpán-747-9-102397
17.Kycelt MartinŠvorc Jan-64910 31107
18.Kycelt PetrBěloušek Jiří59   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kycelt Jakub31Hampl Michal22
Kycelt Martin13Kollár Štěpán31
Kycelt Petr21Švorc Jan04
Šedivý Roman31Běloušek Jiří12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30668:600Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Roman st.
 
 
Joneš Patrik
Krulich Miloš
 
 
7-78-5-72301
2.Trč Tomáš
Brett Ondřej
 
 
Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
5-488 3111
3.Trč Roman st.Krulich Miloš-8-6-7  0312
4.Brett OndřejJoneš Patrik-96-9-9 1313
5.Trč TomášNedomlel Lukáš-4-95-8 1314
6.Trč Roman ml.Kadaník Martin655  3024
7.Brett OndřejKrulich Miloš-4-410653234
8.Trč TomášJoneš Patrik9-54-8-102335
9.Trč Roman ml.Nedomlel Lukáš38-67 3145
10.Trč Roman st.Kadaník Martin-9-774-62346
11.Trč TomášKrulich Miloš746  3056
12.Trč Roman ml.Joneš Patrik7-1167 3166
13.Trč Roman st.Nedomlel Lukáš9-7-10-9 1367
14.Brett OndřejKadaník Martin9911  3077
15.Trč Roman ml.Krulich Miloš5512  3087
16.Trč Roman st.Joneš Patrik7-7-9-6 1388
17.Brett OndřejNedomlel Lukáš-12569 3198
18.Trč TomášKadaník Martin634  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trč Roman st.04Krulich Miloš13
Brett Ondřej31Joneš Patrik31
Trč Tomáš22Nedomlel Lukáš22
Trč Roman ml.40Kadaník Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1028:35579:605DTJ Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příborský David
Cibor Pavel
 
 
Píše Pavel
Záleský Martin
 
 
-1667-473210
2.Loskot Václav
Hrbek Martin
 
 
Grešo Vojtěch
Daněk Roman
 
 
-77-56-72311
3.Příborský DavidZáleský Martin7-4-75-52312
4.Cibor PavelGrešo Vojtěch12-109-10-62313
5.Loskot VáclavDaněk Roman12-9-8-10 1314
6.Hrbek MartinPíše Pavel7-7-7-7 1315
7.Cibor PavelZáleský Martin5-5-7-7 1316
8.Loskot VáclavGrešo Vojtěch8-10-3-4 1317
9.Hrbek MartinDaněk Roman-15-998-102318
10.Příborský DavidPíše Pavel628  3028
11.Loskot VáclavZáleský Martin-68-84-72329
12.Hrbek MartinGrešo Vojtěch-7710-1093239
13.Příborský DavidDaněk Roman6-1095 3149
14.Cibor PavelPíše Pavel9-8-42-523410
15.Hrbek MartinZáleský Martin         
16.Příborský DavidGrešo Vojtěch         
17.Cibor PavelDaněk Roman         
18.Loskot VáclavPíše Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příborský David21Záleský Martin30
Cibor Pavel03Grešo Vojtěch21
Loskot Václav03Daněk Roman21
Hrbek Martin12Píše Pavel21
Počet diváků: 33818



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26569:542Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Souček Martin
 
 
Černohorský Jindřich
Mokrejš Zbyněk
 
 
-5936 3110
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Polívka Marian
Lulek Radim
 
 
-9-83-5 1311
3.Hanzl MatějMokrejš Zbyněk-9-9-3  0312
4.Kodym TomášČernohorský Jindřich2610  3022
5.Šanc PřemyslPolívka Marian6-76-5-122323
6.Souček MartinLulek Radim-588-653233
7.Kodym TomášMokrejš Zbyněk94-3-463243
8.Šanc PřemyslBláha Petr9-1386 3153
9.Souček MartinPolívka Marian-6-910873263
10.Hanzl MatějLulek Radim384  3073
11.Šanc PřemyslMokrejš Zbyněk-5-2-8  0374
12.Souček MartinBláha Petr8720  3084
13.Hanzl MatějPolívka Marian-67-7-5 1385
14.Kodym TomášLulek Radim789  3095
15.Souček MartinMokrejš Zbyněk-79-7-5 1396
16.Hanzl MatějBláha Petr6104  30106
17.Kodym TomášPolívka Marian         
18.Šanc PřemyslLulek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzl Matěj22Mokrejš Zbyněk31
Kodym Tomáš30Černohorský Jindřich01
Šanc Přemysl12Polívka Marian21
Souček Martin31Lulek Radim03
   Bláha Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy