Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36611:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
277  3010
2.Smékal Lubomír
Oláh Jan
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
-6-9-4  0311
3.Oláh JanKlejch Adam-9-6-8  0312
4.Smékal LubomírKlejch Filip-3-5-12  0313
5.Kocián LiborValčík Roman1077  3023
6.Brát MarekPetřivý Michal6109  3033
7.Smékal LubomírKlejch Adam-88-10-9 1334
8.Kocián LiborKlejch Filip9-45-673244
9.Brát MarekValčík Roman7-865 3154
10.Oláh JanPetřivý Michal4-6-8-7 1355
11.Kocián LiborKlejch Adam-9-1041083265
12.Brát MarekKlejch Filip78-98 3175
13.Oláh JanValčík Roman-7-78-7 1376
14.Smékal LubomírPetřivý Michal-37-8-4 1377
15.Brát MarekKlejch Adam9-65-793287
16.Oláh JanKlejch Filip7-8-4-8 1388
17.Smékal LubomírValčík Roman-6-7-5  0389
18.Kocián LiborPetřivý Michal-126103 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Jan04Klejch Adam22
Smékal Lubomír04Klejch Filip22
Kocián Libor40Valčík Roman22
Brát Marek40Petřivý Michal22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14474:300Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Šedivý Roman
 
 
Nedomlel Lukáš
Krulich Miloš
 
 
9-579 3110
2.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Kycelt JakubSvoboda Jakub447  3030
4.Kycelt PetrKrulich Miloš-7-6-9  0331
5.Kycelt MartinNedomlel Lukáš-6-3-6  0332
6.Šedivý RomanWO    3042
7.Kycelt PetrSvoboda Jakub7-483 3152
8.Kycelt MartinKrulich Miloš-105-97-92353
9.Šedivý RomanNedomlel Lukáš977  3063
10.Kycelt JakubWO    3073
11.Kycelt MartinSvoboda Jakub645  3083
12.Šedivý RomanKrulich Miloš698  3093
13.Kycelt JakubNedomlel Lukáš-7104-9-92394
14.Kycelt PetrWO    30104
15.Šedivý RomanSvoboda Jakub957  30  
16.Kycelt JakubKrulich Miloš         
17.Kycelt PetrNedomlel Lukáš         
18.Kycelt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kycelt Jakub11Svoboda Jakub03
Kycelt Petr11Krulich Miloš21
Kycelt Martin12Nedomlel Lukáš21
Šedivý Roman20   
WO40WO04
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32293:436Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Tomáš
Trč Roman st.
 
 
Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
-10-8-10  0301
2.Trč Roman ml.
Brett Ondřej
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-49-4-6 1302
3.Trč Roman st.Hampl Michal-2-9-6  0303
4.Brett OndřejKollár Štěpán-1098-3-92304
5.Trč Tomᚊvorc Jan-8-79-3 1305
6.Trč Roman ml.Běloušek Jiří-689-7-62306
7.Brett OndřejHampl Michal-5-4-3  0307
8.Trč TomášKollár Štěpán-4-5-5  0308
9.Trč Roman ml.Švorc Jan-10711-6103218
10.Trč Roman st.Běloušek Jiří-8-3-7  0319
11.Trč TomášKostelecký Jan-4-5-4  03110
12.Trč Roman ml.Kollár Štěpán         
13.Trč Roman st.Švorc Jan         
14.Brett OndřejBěloušek Jiří         
15.Trč Roman ml.Kostelecký Jan         
16.Trč Roman st.Kollár Štěpán         
17.Brett OndřejŠvorc Jan         
18.Trč TomášBěloušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trč Roman st.02Hampl Michal20
Brett Ondřej02Kollár Štěpán20
Trč Tomáš03Švorc Jan11
Trč Roman ml.11Běloušek Jiří20
   Kostelecký Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37578:614Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příborský David
Cibor Pavel
 
 
Polívka Marian
Lulek Radim
 
 
-104-13723210
2.Hrbek Martin
Loskot Václav
 
 
Mokrejš Zbyněk
Černohorský Jindřich
 
 
-66-7-7 1311
3.Příborský DavidČernohorský Jindřich-4810-4-92312
4.Cibor PavelPolívka Marian7-7-811-92313
5.Hrbek MartinMokrejš Zbyněk-8-6-7  0314
6.Loskot VáclavLulek Radim789  3024
7.Cibor PavelČernohorský Jindřich-6-887113234
8.Hrbek MartinPolívka Marian-712-8-8 1335
9.Loskot VáclavMokrejš Zbyněk-5-4-4  0336
10.Příborský DavidLulek Radim766  3046
11.Hrbek MartinČernohorský Jindřich-6-8-6  0347
12.Loskot VáclavPolívka Marian-6455 3157
13.Příborský DavidMokrejš Zbyněk-9-5-6  0358
14.Cibor PavelLulek Radim-946-663268
15.Loskot VáclavČernohorský Jindřich712-8-5-62369
16.Příborský DavidPolívka Marian-9-789-823610
17.Cibor PavelMokrejš Zbyněk-899  21  
18.Hrbek MartinLulek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příborský David13Černohorský Jindřich31
Cibor Pavel21Polívka Marian31
Hrbek Martin03Mokrejš Zbyněk30
Loskot Václav22Lulek Radim03
Počet diváků: 33818



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:18531:465Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Souček Martin
 
 
Daněk Roman
Záleský Martin
 
 
-6742 3110
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Píše Pavel
Kalenský Štěpán
 
 
659  3020
3.Hanzl MatějZáleský Martin-997-7-62321
4.Šanc PřemyslDaněk Roman59-7-1093231
5.Kodym TomášPíše Pavel777  3041
6.Souček MartinKalenský Štěpán-3788 3151
7.Šanc PřemyslZáleský Martin89-6-10-72352
8.Kodym TomášDaněk Roman89-812 3162
9.Souček MartinPíše Pavel9-7-87-82363
10.Hanzl MatějKalenský Štěpán5811  3073
11.Kodym TomášZáleský Martin7-547 3183
12.Souček MartinDaněk Roman9-664 3193
13.Hanzl MatějPíše Pavel-610-106932103
14.Šanc PřemyslKalenský Štěpán7    10  
15.Souček MartinZáleský Martin         
16.Hanzl MatějDaněk Roman         
17.Šanc PřemyslPíše Pavel         
18.Kodym TomášKalenský Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzl Matěj21Záleský Martin21
Šanc Přemysl11Daněk Roman03
Kodym Tomáš30Píše Pavel12
Souček Martin21Kalenský Štěpán02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy