Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36508:564TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Skákal Dominik
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
7-9-9-9 1301
2.Trojan Luděk
Grešo Vojtěch
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
7-1643 3111
3.Grešo VojtěchBrázda Adam-7-10-6  0312
4.Píše PavelHauschwitz Pavel-9-99863222
5.Trojan LuděkVitvar Roman-7-76-8 1323
6.Skákal DominikStudecký Ivan10-10-91083233
7.Píše PavelBrázda Adam9-7-5-4 1334
8.Trojan LuděkHauschwitz Pavel-7-10-4  0335
9.Skákal DominikVitvar Roman10106  3045
10.Grešo VojtěchStudecký Ivan-8-386-72346
11.Trojan LuděkBrázda Adam-10-9-7  0347
12.Skákal DominikHauschwitz Pavel-9-1-4  0348
13.Grešo VojtěchVitvar Roman-8738 3158
14.Píše PavelStudecký Ivan-88-44-82359
15.Skákal DominikBrázda Adam-4-5-5  03510
16.Grešo VojtěchHauschwitz Pavel-7    01  
17.Píše PavelVitvar Roman         
18.Trojan LuděkStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grešo Vojtěch12Brázda Adam40
Píše Pavel12Hauschwitz Pavel21
Trojan Luděk03Vitvar Roman12
Skákal Dominik22Studecký Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 517 71 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:13474:292Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Zbyněk
Černohorský Jindřich
 
 

 
 
WO    3010
2.Bláha Petr
Fiala Josef
 
 
Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
7113  3020
3.Fiala JosefVoňka Karel ml.-47-12-6 1321
4.Černohorský JindřichAntoš Michal77-103 3131
5.Mokrejš ZbyněkDrahotský Tomáš1144  3041
6.Bláha PetrWO    3051
7.Černohorský JindřichVoňka Karel ml.-5-8-10  0352
8.Mokrejš ZbyněkAntoš Michal663  3062
9.Bláha PetrDrahotský Tomáš-89-74-82363
10.Fiala JosefWO    3073
11.Mokrejš ZbyněkVoňka Karel ml.985  3083
12.Bláha PetrAntoš Michal3910  3093
13.Fiala JosefDrahotský Tomáš-17-7-4  0394
14.Černohorský JindřichWO    30104
15.Bláha PetrVoňka Karel ml.         
16.Fiala JosefAntoš Michal         
17.Černohorský JindřichDrahotský Tomáš         
18.Mokrejš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fiala Josef02Voňka Karel ml.21
Černohorský Jindřich11Antoš Michal03
Mokrejš Zbyněk30Drahotský Tomáš21
Bláha Petr11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18500:407Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelecký Jan
Švorc Jan
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
89-89 3110
2.Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
Bílek Luboš
Kodym Tomáš
 
 
-9-9-10  0311
3.Švorc JanKodym Tomáš10-610-8103221
4.Kostelecký JanHanzl Matěj-3-73-11 1322
5.Běloušek JiříBílek Luboš28-1-993232
6.Hampl MichalŠanc Přemysl374  3042
7.Kostelecký JanKodym Tomáš5-8-710-82343
8.Běloušek JiříHanzl Matěj64-79 3153
9.Hampl MichalBílek Luboš258  3063
10.Švorc JanŠanc Přemysl10-8410 3173
11.Běloušek Jiří000  3083
12.Hampl MichalHanzl Matěj777  3093
13.Švorc JanBílek Luboš95-4-8632103
14.Kostelecký JanŠanc Přemysl6-656 31  
15.Hampl Michal         
16.Švorc JanHanzl Matěj         
17.Kostelecký JanBílek Luboš         
18.Běloušek JiříŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švorc Jan30Kodym Tomáš11
Kostelecký Jan02Hanzl Matěj12
Běloušek Jiří30Bílek Luboš03
Hampl Michal30Šanc Přemysl02
   01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18478:417Sokol Jaroměř-Josefov 2 B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Joneš Patrik
 
 
Vykysalý Miroslav
Cibor Pavel
 
 
-69510 3110
2.Kadaník Martin
Havrlant Zdeněk
 
 
Loskot Václav
Rákosník Vladimír
 
 
-943-783220
3.Havrlant ZdeněkLoskot Václav-7-8-8  0321
4.Joneš PatrikCibor Pavel-9158 3131
5.Kadaník MartinSchlappl Jaroslav685  3041
6.Nedomlel LukášVykysalý Miroslav-8458 3151
7.Joneš PatrikLoskot Václav9911  3061
8.Kadaník MartinCibor Pavel10-965 3171
9.Nedomlel LukášSchlappl Jaroslav3-12115 3181
10.Havrlant ZdeněkVykysalý Miroslav15511  3091
11.Kadaník MartinLoskot Václav-9-3-4  0392
12.Nedomlel LukášCibor Pavel-9-6-7  0393
13.Havrlant ZdeněkSchlappl Jaroslav-27-1091032103
14.Vávra PavelVykysalý Miroslav-109-7  12  
15.Nedomlel LukášLoskot Václav         
16.Havrlant ZdeněkCibor Pavel         
17.Vávra PavelSchlappl Jaroslav         
18.Kadaník MartinVykysalý Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havrlant Zdeněk21Loskot Václav21
Joneš Patrik20Cibor Pavel12
Kadaník Martin21Schlappl Jaroslav03
Nedomlel Lukáš21Vykysalý Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:4378:263TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Zbyšek
Solovic Martin
 
 
Tomi Marek
Pažout Radek
 
 
-98-8-10 1301
2.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Stránský Michal
Macek David
 
 
896  3011
3.Bárta PavelPažout Radek879  3021
4.Klimeš ZbyšekTomi Marek758  3031
5.Marx JanStránský Michal868  3041
6.Solovic MartinMacek David8-975 3151
7.Klimeš ZbyšekPažout Radek1065  3061
8.Marx JanTomi Marek696  3071
9.Solovic MartinStránský Michal864  3081
10.Bárta PavelMacek David984  3091
11.Marx JanPažout Radek686  30101
12.Solovic MartinTomi Marek         
13.Bárta PavelStránský Michal         
14.Klimeš ZbyšekMacek David         
15.Solovic MartinPažout Radek         
16.Bárta PavelTomi Marek         
17.Klimeš ZbyšekStránský Michal         
18.Marx JanMacek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Pavel20Pažout Radek03
Klimeš Zbyšek20Tomi Marek02
Marx Jan30Stránský Michal02
Solovic Martin20Macek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33440:492Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Lubomír
Novotný Milan
 
 
Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
-4-3-2  0301
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
610-5-9-102302
3.Novotný MilanŠedivý Roman-757-7-72303
4.Smékal LubomírKycelt Jakub-5-8-6  0304
5.Kocián LiborKycelt Martin1063  3014
6.Brát MarekKycelt Petr-4-6-9  0315
7.Smékal LubomírŠedivý Roman-106-9-7 1316
8.Kocián LiborKycelt Jakub-10-98-5 1317
9.Brát MarekKycelt Martin-12255 3127
10.Novotný MilanKycelt Petr-4-4-9  0328
11.Kocián LiborŠedivý Roman6-757 3138
12.Brát MarekKycelt Jakub12-873 3148
13.Novotný MilanKycelt Martin-3-67-5 1349
14.Smékal LubomírKycelt Petr-7-12-7  03410
15.Brát MarekŠedivý Roman-93   11  
16.Novotný MilanKycelt Jakub         
17.Smékal LubomírKycelt Martin         
18.Kocián LiborKycelt Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Milan03Šedivý Roman21
Smékal Lubomír03Kycelt Jakub21
Kocián Libor21Kycelt Martin12
Brát Marek21Kycelt Petr30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy