Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34556:594TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
Valčík Roman
Petřivý Michal
 
 
7-109-5-102301
2.Kycelt Petr
Kycelt Jakub
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
-711-74-52302
3.Kycelt JakubKlejch Filip-813712 3112
4.Kycelt MartinKlejch Adam8-57-6-42313
5.Šedivý RomanValčík Roman864  3023
6.Kycelt PetrPetřivý Michal-4-10-5  0324
7.Kycelt MartinKlejch Filip-5-10-6  0325
8.Šedivý RomanKlejch Adam12-11-7-5 1326
9.Kycelt PetrValčík Roman4310  3036
10.Kycelt JakubPetřivý Michal55-86 3146
11.Jiřička JosefKlejch Filip-63-1-6 1347
12.Kycelt PetrKlejch Adam-879-6-62348
13.Kycelt JakubValčík Roman546  3058
14.Kycelt MartinPetřivý Michal9-59-6103268
15.Kycelt PetrKlejch Filip9-11-4-6 1369
16.Kycelt JakubKlejch Adam-7-4-9  03610
17.Kycelt MartinValčík Roman8    10  
18.Jiřička JosefPetřivý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kycelt Jakub31Klejch Filip31
Kycelt Martin12Klejch Adam40
Šedivý Roman11Valčík Roman03
Kycelt Petr13Petřivý Michal12
Jiřička Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30198:361TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Klimeš Zbyšek
Sedloňová Aneta
 
 
WO    0301
2.Rákosník Vladimír
Schlappl Jaroslav
 
 
Marx Jan
Bárta Pavel
 
 
-6-8-8  0302
3.Loskot VáclavSedloňová Aneta-12-912-7 1303
4.Rákosník VladimírKlimeš Zbyšek-6-8-8  0304
5.Schlappl JaroslavBárta Pavel-9-88-10 1305
6.Marx JanWO    0306
7.Rákosník VladimírSedloňová Aneta-4-7-8  0307
8.Schlappl JaroslavKlimeš Zbyšek-6-8-7  0308
9.Bárta PavelWO    0309
10.Loskot VáclavMarx Jan-10-9-15  03010
11.Schlappl JaroslavSedloňová Aneta1110   20  
12.Klimeš Zbyšek         
13.Loskot VáclavBárta Pavel         
14.Rákosník VladimírMarx Jan         
15.Sedloňová Aneta         
16.Loskot VáclavKlimeš Zbyšek         
17.Rákosník VladimírBárta Pavel         
18.Schlappl JaroslavMarx Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Loskot Václav02Sedloňová Aneta20
Rákosník Vladimír02Klimeš Zbyšek20
Schlappl Jaroslav02Bárta Pavel10
   Marx Jan10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14482:382Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Krása Jakub
 
 
Kocián Libor
Oláh Jan
 
 
5-85-18-32301
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Smékal Lubomír
Novotný Milan
 
 
-81183 3111
3.Krása JakubKocián Libor-5-4-6  0312
4.Kodym TomášSmékal Lubomír518  3022
5.Hanzl MatějOláh Jan6114  3032
6.Částka DavidNovotný Milan1174  3042
7.Kodym TomášKocián Libor1155  3052
8.Hanzl MatějSmékal Lubomír883  3062
9.Částka DavidOláh Jan2-5-87-42363
10.Krása JakubNovotný Milan339  3073
11.Hanzl MatějKocián Libor95-69 3183
12.Částka DavidSmékal Lubomír37-107 3193
13.Krása JakubOláh Jan-6712-6632103
14.Kodym TomášNovotný Milan-85136 31  
15.Částka DavidKocián Libor         
16.Krása JakubSmékal Lubomír         
17.Kodym TomášOláh Jan         
18.Hanzl MatějNovotný Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krása Jakub21Kocián Libor12
Kodym Tomáš20Smékal Lubomír03
Hanzl Matěj30Oláh Jan12
Částka David21Novotný Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35554:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petružálková Anna
Drahotský Tomáš
 
 
Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
-2-65-1 1301
2.Matuška Petr ml.
Bartoš Petr st.
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-6-5-9  0302
3.Bartoš Petr st.Hampl Michal-7-7-7  0303
4.Petružálková AnnaKollár Štěpán-5-5-6  0304
5.Drahotský Tomᚊvorc Jan-659-6103214
6.Matuška Petr ml.Běloušek Jiří-4-3-11  0315
7.Petružálková AnnaHampl Michal-5-1-5  0316
8.Drahotský TomášKollár Štěpán914-6-683226
9.Matuška Petr ml.Švorc Jan-88511 3136
10.Bartoš Petr st.Běloušek Jiří779  3046
11.Drahotský TomášHampl Michal-8-39-5 1347
12.Matuška Petr ml.Kollár Štěpán-8-11-10  0348
13.Bartoš Petr st.Švorc Jan967  3058
14.Voňka Karel ml.Běloušek Jiří-7-58-6 1359
15.Matuška Petr ml.Hampl Michal894  3069
16.Bartoš Petr st.Kollár Štěpán210-67 3179
17.Voňka Karel ml.Švorc Jan1266  3089
18.Drahotský TomášBěloušek Jiří9-66-1093299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Petr st.31Hampl Michal31
Petružálková Anna02Kollár Štěpán22
Drahotský Tomáš31Švorc Jan04
Matuška Petr ml.22Běloušek Jiří22
Voňka Karel ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10416:321TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Nedomlel Lukáš
Joneš Patrik
 
 
-685-753210
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Tomanec Jan
Krulich Miloš
 
 
1157  3020
3.Studecký IvanKrulich Miloš1078  3030
4.Vitvar RomanNedomlel Lukáš-44-8-8 1331
5.Hauschwitz PavelJoneš Patrik5810  3041
6.Brázda AdamTomanec Jan263  3051
7.Vitvar RomanKrulich Miloš839  3061
8.Hauschwitz PavelNedomlel Lukáš1038  3071
9.Brázda AdamJoneš Patrik98-57 3181
10.Studecký IvanTomanec Jan-6-96763291
11.Hauschwitz PavelKrulich Miloš-8312-6832101
12.Brázda AdamNedomlel Lukáš89   20  
13.Studecký IvanJoneš Patrik         
14.Vitvar RomanTomanec Jan         
15.Brázda AdamKrulich Miloš         
16.Studecký IvanNedomlel Lukáš         
17.Vitvar RomanJoneš Patrik         
18.Hauschwitz PavelTomanec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan20Krulich Miloš03
Vitvar Roman11Nedomlel Lukáš11
Hauschwitz Pavel30Joneš Patrik02
Brázda Adam20Tomanec Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy