Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 517 71 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32426:499DTJ Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Polívka Marian
 
 
Píše Pavel
Záleský Martin
 
 
-7-12-9  0301
2.Mokrejš Zbyněk
Černohorský Jindřich
 
 
Skákal Martin
Grešo Vojtěch
 
 
-78-510-72302
3.Polívka MarianZáleský Martin-12-94843212
4.Černohorský JindřichGrešo Vojtěch115-8-6-62313
5.Lulek RadimSkákal Martin-4-7-7  0314
6.Mokrejš ZbyněkPíše Pavel4124  3024
7.Černohorský JindřichZáleský Martin485  3034
8.Lulek RadimGrešo Vojtěch-59-3-11 1335
9.Mokrejš ZbyněkSkákal Martin-3-1011-3 1336
10.Polívka MarianPíše Pavel3-9-49-52337
11.Lulek RadimZáleský Martin-77-6-6 1338
12.Grešo VojtěchWO    0339
13.Polívka MarianSkákal Martin-839-5-723310
14.Černohorský JindřichPíše Pavel1112-6-9732  
15.Záleský Martin         
16.Polívka MarianGrešo Vojtěch         
17.Černohorský JindřichSkákal Martin         
18.Lulek RadimPíše Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Marian12Záleský Martin12
Černohorský Jindřich11Grešo Vojtěch20
Lulek Radim03Skákal Martin30
Mokrejš Zbyněk11Píše Pavel11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:38575:622Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
Švorc Jan
Kollár Štěpán
 
 
106-95 3110
2.Krulich Miloš
Joneš Patrik
 
 
Běloušek Jiří
Hampl Michal
 
 
-6-78-6 1311
3.Krulich MilošHampl Michal-7-10-9  0312
4.Nedomlel LukášBěloušek Jiří107-89 3122
5.Joneš PatrikŠvorc Jan-6-4-3  0323
6.Kadaník MartinKollár Štěpán9-9-8-9 1324
7.Nedomlel LukášHampl Michal-9585 3134
8.Joneš PatrikBěloušek Jiří-1-3-4  0335
9.Kadaník MartinŠvorc Jan-9-14-14  0336
10.Krulich MilošKollár Štěpán9-85-883246
11.Svoboda JakubHampl Michal-8-7-10  0347
12.Kadaník MartinBěloušek Jiří-3-977103257
13.Krulich MilošŠvorc Jan67-24 3167
14.Nedomlel LukášKostelecký Jan772  3077
15.Kadaník MartinHampl Michal-7-9-10  0378
16.Krulich MilošBěloušek Jiří-9-8-3  0379
17.Nedomlel Lukᚊvorc Jan689  3089
18.Svoboda JakubKostelecký Jan-77-6-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krulich Miloš22Hampl Michal31
Nedomlel Lukáš40Běloušek Jiří22
Joneš Patrik02Švorc Jan22
Kadaník Martin13Kollár Štěpán11
Svoboda Jakub02Kostelecký Jan11
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:28659:577TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-789-8-82301
2.Klimeš Zbyšek
Sedloňová Aneta
 
 
Smékal Lubomír
Novotný Milan
 
 
687  3011
3.Klimeš ZbyšekBrát Marek-1011-48-82312
4.Bárta PavelKocián Libor7211  3022
5.Marx JanSmékal Lubomír43-85 3132
6.Sedloňová AnetaNovotný Milan-7827 3142
7.Bárta PavelBrát Marek56-9-3-92343
8.Marx JanKocián Libor-57-6-6 1344
9.Sedloňová AnetaSmékal Lubomír647  3054
10.Klimeš ZbyšekNovotný Milan568  3064
11.Marx JanBrát Marek-2-5-10  0365
12.Sedloňová AnetaKocián Libor-46-6-12 1366
13.Klimeš ZbyšekSmékal Lubomír9310  3076
14.Bárta PavelNovotný Milan573  3086
15.Sedloňová AnetaBrát Marek-3-493-112387
16.Klimeš ZbyšekKocián Libor1-10-66-62388
17.Bárta PavelSmékal Lubomír639  3098
18.Marx JanNovotný Milan76-6-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Zbyšek22Brát Marek40
Bárta Pavel31Kocián Libor31
Marx Jan22Smékal Lubomír04
Sedloňová Aneta22Novotný Milan04
Počet diváků: 29215



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32376:449Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažout Radek
Tomi Marek
 
 
Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
9-8-5-5 1301
2.Stránský Michal
Macek David
 
 
Kycelt Martin
Šedivý Roman
 
 
-6-7-9  0302
3.Stránský MichalŠedivý Roman9-8-89113212
4.Pažout RadekKycelt Jakub-97-6-8 1313
5.Tomi MarekKycelt Petr-898-6-82314
6.Macek DavidKycelt Martin9-79-9-92315
7.Pažout RadekŠedivý Roman-8-5-9  0316
8.Tomi MarekKycelt Jakub-9-65-8 1317
9.Macek DavidKycelt Petr6-6-8-8 1318
10.Stránský MichalKycelt Martin-8-96-8 1319
11.Tomi MarekŠedivý Roman-6-9-9  03110
12.Macek DavidKycelt Jakub5    10  
13.Stránský MichalKycelt Petr         
14.Pažout RadekKycelt Martin         
15.Macek DavidŠedivý Roman         
16.Stránský MichalKycelt Jakub         
17.Pažout RadekKycelt Petr         
18.Tomi MarekKycelt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Michal11Šedivý Roman21
Pažout Radek02Kycelt Jakub20
Tomi Marek03Kycelt Petr20
Macek David02Kycelt Martin20
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32651:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
Hauschwitz Pavel
Brázda Martin
 
 
-3-578103210
2.Bartoš Petr st.
Matuška Petr ml.
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
10-87-4-72311
3.Bartoš Petr st.Brázda Adam-137-67-132312
4.Drahotský TomášHauschwitz Pavel9-8-7-5 1313
5.Matuška Petr ml.Studecký Ivan8118  3023
6.Voňka Karel ml.Brázda Martin394  3033
7.Drahotský TomášBrázda Adam-8-106-9 1334
8.Matuška Petr ml.Hauschwitz Pavel-845-11-92335
9.Voňka Karel ml.Studecký Ivan1077  3045
10.Bartoš Petr st.Brázda Martin-96710 3155
11.Matuška Petr ml.Brázda Adam-5-9-11  0356
12.Voňka Karel ml.Hauschwitz Pavel-7-3-7  0357
13.Bartoš Petr st.Studecký Ivan569  3067
14.Drahotský TomášBrázda Martin115-1410 3177
15.Voňka Karel ml.Brázda Adam7-856 3187
16.Bartoš Petr st.Hauschwitz Pavel-7-6-8  0388
17.Drahotský TomášStudecký Ivan-1010-2-5 1389
18.Matuška Petr ml.Brázda Martin866  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Petr st.22Brázda Adam31
Drahotský Tomáš13Hauschwitz Pavel40
Matuška Petr ml.22Studecký Ivan13
Voňka Karel ml.31Brázda Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy