Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně BělohradRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:33428:522DTJ Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valčík Roman
Petřivý Michal
 
 
Píše Pavel
Grešo Vojtěch
 
 
98-9-10-32301
2.Klejch Adam
Šulc Jan
 
 
Klemperer Jan
Daněk Roman
 
 
-89-10-8 1302
3.Šulc JanKlemperer Jan-6-6211-62303
4.Klejch AdamDaněk Roman12-5-77-82304
5.Valčík RomanGrešo Vojtěch-17-11-2  0305
6.Petřivý MichalPíše Pavel8-10-11863215
7.Klejch AdamKlemperer Jan-7-5-9  0316
8.Valčík RomanDaněk Roman11-359 3126
9.Petřivý MichalGrešo Vojtěch-88-3-1 1327
10.Šulc JanPíše Pavel99-2-7-62328
11.Valčík RomanKlemperer Jan-4-4-5  0329
12.Petřivý MichalDaněk Roman-22-88-1223210
13.Šulc JanGrešo Vojtěch-4-10-7  03  
14.Klejch AdamPíše Pavel         
15.Petřivý MichalKlemperer Jan         
16.Šulc JanDaněk Roman         
17.Klejch AdamGrešo Vojtěch         
18.Valčík RomanPíše Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulc Jan02Klemperer Jan30
Klejch Adam02Daněk Roman21
Valčík Roman12Grešo Vojtěch20
Petřivý Michal12Píše Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39643:666TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
Klimeš Zbyšek
Sedloňová Aneta
 
 
-65-8-14 1301
2.Bartoš Petr st.
Matuška Petr ml.
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
-98-910-82302
3.Voňka Karel ml.Sedloňová Aneta-6-68-5 1303
4.Drahotský TomášBárta Pavel-6-9-1  0304
5.Bartoš Petr st.Marx Jan-98-4353214
6.Matuška Petr ml.Klimeš Zbyšek-8-5-9  0315
7.Drahotský TomášSedloňová Aneta5-78-10-82316
8.Bartoš Petr st.Bárta Pavel-3685 3126
9.Matuška Petr ml.Marx Jan88-93 3136
10.Voňka Karel ml.Klimeš Zbyšek9-1177 3146
11.Bartoš Petr st.Sedloňová Aneta-59-3-6 1347
12.Matuška Petr ml.Bárta Pavel9-11610 3157
13.Voňka Karel ml.Marx Jan-78-9-9 1358
14.Drahotský TomášKlimeš Zbyšek-84-9483268
15.Matuška Petr ml.Sedloňová Aneta8-85-3-42369
16.Voňka Karel ml.Bárta Pavel6-599 3179
17.Drahotský TomášMarx Jan-86-95-423710
18.Bartoš Petr st.Klimeš Zbyšek59   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voňka Karel ml.22Sedloňová Aneta40
Drahotský Tomáš13Bárta Pavel13
Bartoš Petr st.21Marx Jan22
Matuška Petr ml.22Klimeš Zbyšek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:165TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
367  3010
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Studecký IvanBrát Marek127-58 3130
4.Vitvar RomanKocián Libor7610  3040
5.Hauschwitz PavelOláh Jan465  3050
6.Brázda AdamWO    3060
7.Vitvar RomanBrát Marek-887-3103270
8.Hauschwitz PavelKocián Libor537  3080
9.Brázda AdamOláh Jan542  3090
10.Studecký IvanWO    30100
11.Hauschwitz PavelBrát Marek         
12.Brázda AdamKocián Libor         
13.Studecký IvanOláh Jan         
14.Vitvar Roman         
15.Brázda AdamBrát Marek         
16.Studecký IvanKocián Libor         
17.Vitvar RomanOláh Jan         
18.Hauschwitz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Studecký Ivan10Brát Marek02
Vitvar Roman20Kocián Libor02
Hauschwitz Pavel20Oláh Jan02
Brázda Adam10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40705:714nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Jakub
 
 
-6-58-7 1301
2.Cibor Pavel
Příborský David
 
 
Kycelt Martin
Jiřička Josef
 
 
88-108 3111
3.Rákosník VladimírKycelt Jakub-6-8-9  0312
4.Loskot VáclavKycelt Petr-9-88793222
5.Příborský DavidKycelt Martin9-9-8-8 1323
6.Cibor PavelJiřička Josef8-676 3133
7.Loskot VáclavKycelt Jakub-8-1-8  0334
8.Příborský DavidKycelt Petr18-848 3144
9.Cibor PavelKycelt Martin-8-99683254
10.Rákosník VladimírJiřička Josef-8969 3164
11.Příborský DavidKycelt Jakub-11-87-11 1365
12.Cibor PavelKycelt Petr-12596 3175
13.Rákosník VladimírKycelt Martin-47-7-5 1376
14.Loskot VáclavJiřička Josef-9-9911-122377
15.Cibor PavelKycelt Jakub8-63-1093287
16.Rákosník VladimírKycelt Petr-96-6-4 1388
17.Loskot VáclavKycelt Martin-5-98433298
18.Příborský DavidJiřička Josef-7-84-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rákosník Vladimír13Kycelt Jakub31
Loskot Václav22Kycelt Petr13
Příborský David13Kycelt Martin22
Cibor Pavel40Jiřička Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Kodym Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Šanc Přemysl
Částka David
 
 

 
 
WO    3020
3.Souček MartinWO    3030
4.Kodym TomášWO    3040
5.Částka DavidWO    3050
6.Šanc PřemyslWO    3060
7.Kodym TomášWO    3070
8.Částka DavidWO    3080
9.Šanc PřemyslWO    3090
10.Souček MartinWO    30100
11.Částka David         
12.Šanc Přemysl         
13.Souček Martin         
14.Kodym Tomáš         
15.Šanc Přemysl         
16.Souček Martin         
17.Kodym Tomáš         
18.Částka David         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Počet diváků: 3
soupeř se nedostavil

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy