Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:16508:411DTJ Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pugzík Antonín
Klemperer Jan
 
 
Petřivý Michal
Fejfar Zdeněk
 
 
556  3010
2.Píše Pavel
Grešo Vojtěch
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
856  3020
3.Píše PavelKlejch Adam-56-7-7 1321
4.Grešo VojtěchKlejch Filip69-2-9-82322
5.Pugzík AntonínPetřivý Michal853  3032
6.Klemperer JanFejfar Zdeněk485  3042
7.Grešo VojtěchKlejch Adam957  3052
8.Pugzík AntonínKlejch Filip5-8-4-7 1353
9.Klemperer JanPetřivý Michal1377  3063
10.Píše PavelFejfar Zdeněk963  3073
11.Pugzík AntonínKlejch Adam-714-7-9 1374
12.Klemperer JanKlejch Filip645  3084
13.Píše PavelPetřivý Michal-77-5-3 1385
14.Grešo VojtěchFejfar Zdeněk676  3095
15.Klemperer JanKlejch Adam-8866 31105
16.Píše PavelKlejch Filip-37-710 22  
17.Grešo VojtěchPetřivý Michal         
18.Pugzík AntonínFejfar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píše Pavel12Klejch Adam22
Grešo Vojtěch21Klejch Filip21
Pugzík Antonín12Petřivý Michal12
Klemperer Jan40Fejfar Zdeněk03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32615:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Doubek Martin
Bartoš Petr st.
 
 
889  3010
2.Sedloňová Aneta
Solovic Martin
 
 
Voňka Karel ml.
Drahotský Tomáš
 
 
89-66 3120
3.Sedloňová AnetaVoňka Karel ml.-8-7-4  0321
4.Marx JanDrahotský Tomáš-65-6-8 1322
5.Solovic MartinBartoš Petr st.-77-59-82323
6.Bárta PavelDoubek Martin58-68 3133
7.Marx JanVoňka Karel ml.-4-4-9  0334
8.Solovic MartinDrahotský Tomáš-5-711-10 1335
9.Bárta PavelBartoš Petr st.-98-3-1 1336
10.Sedloňová AnetaDoubek Martin997  3046
11.Solovic MartinVoňka Karel ml.-65-6863256
12.Bárta PavelDrahotský Tomáš8-7-68-62357
13.Sedloňová AnetaBartoš Petr st.41012  3067
14.Marx JanDoubek Martin968  3077
15.Bárta PavelVoňka Karel ml.-10-7-7  0378
16.Sedloňová AnetaDrahotský Tomáš-96-89-82379
17.Marx JanBartoš Petr st.713-65 3189
18.Solovic MartinDoubek Martin759  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedloňová Aneta22Voňka Karel ml.31
Marx Jan22Drahotský Tomáš40
Solovic Martin22Bartoš Petr st.22
Bárta Pavel13Doubek Martin04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:41513:656TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smékal Lubomír
Hejna Josef
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-4-6-1  0301
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-77-68103211
3.Hejna JosefBrázda Adam-6-2-9  0312
4.Smékal LubomírHauschwitz Pavel-5-1-7  0313
5.Kocián LiborVitvar Roman310-87 3123
6.Brát MarekStudecký Ivan69-10-783233
7.Smékal LubomírBrázda Adam-7-8-9  0334
8.Kocián LiborHauschwitz Pavel10-54-783244
9.Brát MarekVitvar Roman38-8-673254
10.Hejna JosefStudecký Ivan-4-5-2  0355
11.Kocián LiborBrázda Adam-9910-6-82356
12.Brát MarekHauschwitz Pavel-49-5963266
13.Hejna JosefVitvar Roman-8-3-5  0367
14.Smékal LubomírStudecký Ivan-511-711-52368
15.Brát MarekBrázda Adam9108  3078
16.Hejna JosefHauschwitz Pavel-0-0-0  0379
17.Smékal LubomírVitvar Roman-13-9-2  03710
18.Kocián LiborStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejna Josef04Brázda Adam31
Smékal Lubomír04Hauschwitz Pavel22
Kocián Libor21Vitvar Roman22
Brát Marek40Studecký Ivan21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20586:478Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
5-9-910-102301
2.Brett Ondřej
Žežule Ondřej
 
 
Cibor Pavel
Příborský David
 
 
859  3011
3.Žežule OndřejCibor Pavel7-57-7-92312
4.Brett OndřejLoskot Václav109-77 3122
5.Trč TomášPříborský David1034  3032
6.Trč Roman ml.Rákosník Vladimír-1068-973242
7.Brett OndřejCibor Pavel-6-778-82343
8.Trč TomášLoskot Václav-94-14-8 1344
9.Trč Roman ml.Příborský David-10554 3154
10.Žežule OndřejRákosník Vladimír667  3064
11.Trč TomášCibor Pavel-11348 3174
12.Trč Roman ml.Loskot Václav-9-86773284
13.Žežule OndřejPříborský David6108  3094
14.Brett OndřejRákosník Vladimír-10867 31104
15.Trč Roman ml.Cibor Pavel811   20  
16.Žežule OndřejLoskot Václav         
17.Brett OndřejPříborský David         
18.Trč TomášRákosník Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žežule Ondřej21Cibor Pavel21
Brett Ondřej21Loskot Václav12
Trč Tomáš21Příborský David03
Trč Roman ml.30Rákosník Vladimír03
Počet diváků: 40381



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15454:382Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kycelt Martin
Šedivý Roman
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-69-4973210
2.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
Částka David
Krása Jakub
 
 
2109  3020
3.Kycelt PetrHanzl Matěj-9-3-9  0321
4.Kycelt MartinKrása Jakub106-67 3131
5.Kycelt JakubČástka David-7-9-9  0332
6.Šedivý RomanŠanc Přemysl958  3042
7.Kycelt MartinHanzl Matěj-4-98-9 1343
8.Kycelt JakubKrása Jakub4612  3053
9.Šedivý RomanČástka David7610  3063
10.Kycelt PetrŠanc Přemysl-836-983273
11.Kycelt JakubHanzl Matěj-45811 3183
12.Šedivý RomanKrása Jakub486  3093
13.Kycelt PetrČástka David383  30103
14.Kycelt MartinŠanc Přemysl         
15.Šedivý RomanHanzl Matěj         
16.Kycelt PetrKrása Jakub         
17.Kycelt MartinČástka David         
18.Kycelt JakubŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kycelt Petr21Hanzl Matěj21
Kycelt Martin11Krása Jakub03
Kycelt Jakub21Částka David12
Šedivý Roman30Šanc Přemysl02
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy