Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 517 71 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23587:531Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Polívka Marian
 
 
Petřivý Michal
Fejfar Zdeněk
 
 
1093  3010
2.Mokrejš Zbyněk
Černohorský Jindřich
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-89116 3120
3.Černohorský JindřichKlejch Filip77-98 3130
4.Polívka MarianKlejch Adam-47-7-7 1331
5.Lulek RadimPetřivý Michal-6-996-62332
6.Mokrejš ZbyněkFejfar Zdeněk86-73 3142
7.Polívka MarianKlejch Filip-5-1099-92343
8.Lulek RadimKlejch Adam8-2-97-42344
9.Mokrejš ZbyněkPetřivý Michal358  3054
10.Černohorský JindřichFejfar Zdeněk11107  3064
11.Lulek RadimKlejch Filip-13-3-4  0365
12.Mokrejš ZbyněkKlejch Adam-13105-8133275
13.Černohorský JindřichPetřivý Michal-7668 3185
14.Polívka MarianFejfar Zdeněk636  3095
15.Mokrejš ZbyněkKlejch Filip104-9-9632105
16.Černohorský JindřichKlejch Adam823  30  
17.Polívka MarianPetřivý Michal         
18.Lulek RadimFejfar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohorský Jindřich30Klejch Filip22
Polívka Marian12Klejch Adam21
Lulek Radim03Petřivý Michal12
Mokrejš Zbyněk40Fejfar Zdeněk03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32262:448TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
WO    0301
2.Sedloňová Aneta
Solovic Martin
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
8-139-5-32302
3.Marx JanBrázda Adam-11-9-11  0303
4.Solovic MartinHauschwitz Pavel-15-4-3  0304
5.Vitvar RomanWO    0305
6.Sedloňová AnetaStudecký Ivan-6962 3115
7.Solovic MartinBrázda Adam-4-811-7 1316
8.Hauschwitz PavelWO    0317
9.Sedloňová AnetaVitvar Roman195-46 3127
10.Marx JanStudecký Ivan-5-67-9 1328
11.Brázda AdamWO    0329
12.Sedloňová AnetaHauschwitz Pavel-9-5-3  03210
13.Marx JanVitvar Roman-10711-7 22  
14.Solovic MartinStudecký Ivan         
15.Sedloňová AnetaBrázda Adam         
16.Marx JanHauschwitz Pavel         
17.Solovic MartinVitvar Roman         
18.Studecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marx Jan02Brázda Adam20
Solovic Martin02Hauschwitz Pavel20
Sedloňová Aneta21Vitvar Roman01
   Studecký Ivan11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17475:401TJ Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Drahotský Tomáš
Voňka Karel ml.
 
 
867  3010
2.Smékal Lubomír
Glemba Adam
 
 
Bartoš Petr st.
Sivák Ivan
 
 
865  3020
3.Glemba AdamVoňka Karel ml.9-6-5-3 1321
4.Smékal LubomírDrahotský Tomáš-9-7-7  0322
5.Brát MarekBartoš Petr st.584  3032
6.Kocián LiborSivák Ivan343  3042
7.Smékal LubomírVoňka Karel ml.-19-4-7 1343
8.Brát MarekDrahotský Tomáš858  3053
9.Kocián LiborBartoš Petr st.293  3063
10.Glemba AdamSivák Ivan998  3073
11.Brát MarekVoňka Karel ml.646  3083
12.Kocián LiborDrahotský Tomáš-66-9-6 1384
13.Glemba AdamBartoš Petr st.-10-5-5  0385
14.Smékal LubomírSivák Ivan678  3095
15.Kocián LiborVoňka Karel ml.-94-1271032105
16.Glemba AdamDrahotský Tomáš-8-4-8  03  
17.Smékal LubomírBartoš Petr st.         
18.Brát MarekSivák Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glemba Adam12Voňka Karel ml.22
Smékal Lubomír12Drahotský Tomáš21
Brát Marek30Bartoš Petr st.12
Kocián Libor31Sivák Ivan03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15479:379Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Roman
Kycelt Martin
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
755  3010
2.Kycelt Jakub
Kycelt Petr
 
 
Příborský David
Cibor Pavel
 
 
2-9-6-8 1311
3.Kycelt JakubCibor Pavel9-789 3121
4.Kycelt MartinLoskot Václav-1011-6-7 1322
5.Kycelt PetrPříborský David5-8210 3132
6.Šedivý RomanRákosník Vladimír-47127 3142
7.Kycelt MartinCibor Pavel-101154 3152
8.Kycelt PetrLoskot Václav1253  3062
9.Šedivý RomanPříborský David7511  3072
10.Kycelt JakubRákosník Vladimír110-94 3182
11.Kycelt PetrCibor Pavel-6-6-9  0383
12.Šedivý RomanLoskot Václav45-85 3193
13.Kycelt JakubPříborský David786  30103
14.Kycelt MartinRákosník Vladimír         
15.Šedivý RomanCibor Pavel         
16.Kycelt JakubLoskot Václav         
17.Kycelt MartinPříborský David         
18.Kycelt PetrRákosník Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kycelt Jakub30Cibor Pavel12
Kycelt Martin11Loskot Václav12
Kycelt Petr21Příborský David03
Šedivý Roman30Rákosník Vladimír02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35467:538Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brett Ondřej
Stejskal Tomáš
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-5810-583210
2.Trč Roman ml.
Trč Tomáš
 
 
Kodym Tomáš
Souček Martin
 
 
8-8-5-5 1311
3.Stejskal TomášHanzl Matěj11-5-6-7 1312
4.Brett OndřejKodym Tomáš-10-2-9  0313
5.Trč TomášSouček Martin696  3023
6.Trč Roman ml.Šanc Přemysl7-7-6-8 1324
7.Brett OndřejHanzl Matěj-9-6-8  0325
8.Trč TomášKodym Tomáš-5-10-4  0326
9.Trč Roman ml.Souček Martin34-97 3136
10.Stejskal Tomᚊanc Přemysl11-10-9-7 1337
11.Trč TomášHanzl Matěj-4-4-8  0338
12.Trč Roman ml.Kodym Tomáš-8-99-7 1339
13.Stejskal TomášSouček Martin568  3049
14.Brett OndřejŠanc Přemysl43-1-9103259
15.Trč Roman ml.Hanzl Matěj-4-67-5 13510
16.Stejskal TomášKodym Tomáš         
17.Brett OndřejSouček Martin         
18.Trč Tomᚊanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš12Hanzl Matěj40
Brett Ondřej12Kodym Tomáš30
Trč Tomáš12Souček Martin03
Trč Roman ml.13Šanc Přemysl21
Počet diváků: 11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy