Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32633:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Michal
Běloušek Jiří
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-8-810-5 1301
2.Švorc Jan
Kollár Štěpán
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
4134  3011
3.Švorc JanKlejch Adam733  3021
4.Kollár ŠtěpánKlejch Filip-1065-10-52322
5.Kostelecký JanPetřivý Michal-9-7-3  0323
6.Hampl MichalValčík Roman777  3033
7.Kollár ŠtěpánKlejch Adam9-468 3143
8.Kostelecký JanKlejch Filip-4-97-7 1344
9.Hampl MichalPetřivý Michal835  3054
10.Švorc JanValčík Roman4-814-9103264
11.Běloušek JiříKlejch Adam-3-3-1  0365
12.Hampl MichalKlejch Filip7-38-5-122366
13.Švorc JanPetřivý Michal468  3076
14.Kollár ŠtěpánValčík Roman-10876 3186
15.Hampl MichalKlejch Adam-39-8-8 1387
16.Švorc JanKlejch Filip-71077 3197
17.Kollár ŠtěpánPetřivý Michal-589-10-72398
18.Běloušek JiříValčík Roman-6-98-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švorc Jan40Klejch Adam22
Kollár Štěpán22Klejch Filip31
Kostelecký Jan02Petřivý Michal22
Hampl Michal22Valčík Roman13
Běloušek Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31637:621TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Trojan Luděk
Grešo Vojtěch
 
 
-9-4-4  0301
2.Klimeš Zbyšek
Sedloňová Aneta
 
 
Skákal Martin
Kalenský Štěpán
 
 
11-118-6-42302
3.Bárta PavelSkákal Martin3-3-8-8 1303
4.Marx JanGrešo Vojtěch98-4-8-132304
5.Klimeš ZbyšekTrojan Luděk-6-84753214
6.Sedloňová AnetaKalenský Štěpán2510  3024
7.Marx JanSkákal Martin-8-6-7  0325
8.Klimeš ZbyšekGrešo Vojtěch-8-5-9  0326
9.Sedloňová AnetaTrojan Luděk4-41-463236
10.Bárta PavelKalenský Štěpán78-67 3146
11.Klimeš ZbyšekSkákal Martin6-2-411-42347
12.Sedloňová AnetaGrešo Vojtěch9106  3057
13.Bárta PavelTrojan Luděk678  3067
14.Marx JanKalenský Štěpán68-69 3177
15.Sedloňová AnetaSkákal Martin-8296 3187
16.Bárta PavelGrešo Vojtěch-699-8-82388
17.Marx JanTrojan Luděk477  3098
18.Klimeš ZbyšekKalenský Štěpán91110  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bárta Pavel22Skákal Martin31
Marx Jan22Grešo Vojtěch31
Klimeš Zbyšek22Trojan Luděk04
Sedloňová Aneta40Kalenský Štěpán04
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34511:555Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Fiala Josef
Mokrejš Zbyněk
 
 
778  3010
2.Smékal Lubomír
Glemba Adam
 
 
Lulek Radim
Polívka Marian
 
 
8-2-8-11 1311
3.Glemba AdamMokrejš Zbyněk-9-2-3  0312
4.Smékal LubomírPolívka Marian-5-5-3  0313
5.Kocián LiborLulek Radim884  3023
6.Brát MarekFiala Josef686  3033
7.Smékal LubomírMokrejš Zbyněk-9-9-7  0334
8.Kocián LiborPolívka Marian5-68-6123244
9.Brát MarekLulek Radim5107  3054
10.Glemba AdamFiala Josef-3-6-8  0355
11.Kocián LiborMokrejš Zbyněk65-12-433265
12.Brát MarekPolívka Marian676  3075
13.Glemba AdamLulek Radim9-6-4-9 1376
14.Smékal LubomírFiala Josef-9-7-4  0377
15.Brát MarekMokrejš Zbyněk-10-63-9 1378
16.Glemba AdamPolívka Marian-8-810-3 1379
17.Smékal LubomírLulek Radim3-6-9-4 13710
18.Kocián LiborFiala Josef686  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glemba Adam04Mokrejš Zbyněk31
Smékal Lubomír04Polívka Marian22
Kocián Libor30Lulek Radim22
Brát Marek31Fiala Josef21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40699:705Tatran Hostinné D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příborský David
Schlappl Jaroslav
 
 
Bartoš Petr st.
Buchar Petr
 
 
-9-10-8  0301
2.Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
Drahotský Tomáš
Voňka Karel ml.
 
 
-1010-8-4 1302
3.Schlappl JaroslavVoňka Karel ml.-128-10-8 1303
4.Loskot VáclavBartoš Petr st.10-1099 3113
5.Rákosník VladimírBuchar Petr-58-9-8 1314
6.Příborský DavidDrahotský Tomáš539  3024
7.Loskot VáclavVoňka Karel ml.-811-914-132325
8.Rákosník VladimírBartoš Petr st.13-9-9153235
9.Příborský DavidBuchar Petr6-1056 3145
10.Schlappl JaroslavDrahotský Tomáš-10-10-9  0346
11.Rákosník VladimírVoňka Karel ml.-77-10-6 1347
12.Příborský DavidBartoš Petr st.666  3057
13.Schlappl JaroslavBuchar Petr-7-9-7  0358
14.Loskot VáclavDrahotský Tomáš-6-871073268
15.Příborský DavidVoňka Karel ml.-127-4893278
16.Schlappl JaroslavBartoš Petr st.-4-88-8 1379
17.Loskot VáclavBuchar Petr9-8-4983289
18.Rákosník VladimírDrahotský Tomáš-107-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schlappl Jaroslav04Voňka Karel ml.31
Loskot Václav31Bartoš Petr st.13
Rákosník Vladimír13Buchar Petr22
Příborský David40Drahotský Tomáš22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35607:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-51195 3110
2.Kodym Tomáš
Bílek Luboš
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
1058  3020
3.Hanzl MatějBrázda Adam-9-8-6  0321
4.Šanc PřemyslHauschwitz Pavel9-67-6-72322
5.Kodym TomášVitvar Roman-65-92133232
6.Bílek LubošStudecký Ivan7-9510 3142
7.Šanc PřemyslBrázda Adam-610-5-5 1343
8.Kodym TomášHauschwitz Pavel979  3053
9.Bílek LubošVitvar Roman987  3063
10.Hanzl MatějStudecký Ivan-4698 3173
11.Kodym TomášBrázda Adam3-4-56103283
12.Bílek LubošHauschwitz Pavel-8-410-4 1384
13.Hanzl MatějVitvar Roman-9569 3194
14.Šanc PřemyslStudecký Ivan-11-109-8 1395
15.Bílek LubošBrázda Adam-7-9-6  0396
16.Hanzl MatějHauschwitz Pavel-9-9-10  0397
17.Šanc PřemyslVitvar Roman-9-3-8  0398
18.Krása JakubStudecký Ivan-6-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzl Matěj22Brázda Adam31
Šanc Přemysl04Hauschwitz Pavel31
Kodym Tomáš30Vitvar Roman13
Bílek Luboš22Studecký Ivan22
Krása Jakub01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy