Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34407:511TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Kopecký Pavel
 
 
Petřivý Michal
Valčík Roman
 
 
9-288 3110
2.Havrlant Zdeněk
Kadaník Martin
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-5-7-13  0311
3.Kadaník MartinKlejch Adam-8-9101293221
4.Havrlant ZdeněkKlejch Filip-84-2-8 1322
5.Kopecký PavelPetřivý Michal-8-811-3 1323
6.Nedomlel LukášValčík Roman647  3033
7.Havrlant ZdeněkKlejch Adam-1-4-5  0334
8.Kopecký PavelKlejch Filip-8-8-8  0335
9.Nedomlel LukášPetřivý Michal-114126 3145
10.Kadaník MartinValčík Roman-9-610-7 1346
11.Kopecký PavelKlejch Adam9-9-3-5 1347
12.Nedomlel LukášKlejch Filip-9-5-7  0348
13.Kadaník MartinPetřivý Michal-7-5-3  0349
14.Havrlant ZdeněkValčík Roman-11-7-2  03410
15.Nedomlel LukášKlejch Adam86-9  21  
16.Kadaník MartinKlejch Filip         
17.Havrlant ZdeněkPetřivý Michal         
18.Kopecký PavelValčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadaník Martin12Klejch Adam21
Havrlant Zdeněk03Klejch Filip30
Kopecký Pavel03Petřivý Michal21
Nedomlel Lukáš21Valčík Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:27641:586TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Mokrejš Zbyněk
Fiala Josef
 
 
9-87-6-42301
2.Sedloňová Aneta
Klimeš Zbyšek
 
 
Lulek Radim
Polívka Marian
 
 
111010  3011
3.Bárta PavelMokrejš Zbyněk6-7-5-4 1312
4.Marx JanPolívka Marian-67-6-7 1313
5.Klimeš ZbyšekFiala Josef8-6-72-102314
6.Sedloňová AnetaLulek Radim6-8-5-10 1315
7.Marx JanMokrejš Zbyněk7-4-47-52316
8.Klimeš ZbyšekPolívka Marian576  3026
9.Sedloňová AnetaFiala Josef676  3036
10.Bárta PavelLulek Radim533  3046
11.Klimeš ZbyšekMokrejš Zbyněk68-18 3156
12.Sedloňová AnetaPolívka Marian9-887 3166
13.Bárta PavelFiala Josef457  3076
14.Marx JanLulek Radim6-9911 3186
15.Sedloňová AnetaMokrejš Zbyněk48-104 3196
16.Bárta PavelPolívka Marian-88-912-62397
17.Marx JanFiala Josef-7712-8532107
18.Klimeš ZbyšekLulek Radim96   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Pavel22Mokrejš Zbyněk22
Marx Jan22Polívka Marian22
Klimeš Zbyšek21Fiala Josef13
Sedloňová Aneta31Lulek Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32677:628TJ Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Trojan Luděk
Grešo Vojtěch
 
 
635  3010
2.Smékal Lubomír
Oláh Jan
 
 
Skákal Martin
Kalenský Štěpán
 
 
-6810-6-92311
3.Oláh JanSkákal Martin-9-8-8  0312
4.Smékal LubomírGrešo Vojtěch964  3022
5.Kocián LiborTrojan Luděk7-669 3132
6.Brát MarekKalenský Štěpán5-64-933242
7.Smékal LubomírSkákal Martin-8-5-9  0343
8.Kocián LiborGrešo Vojtěch4911  3053
9.Brát MarekTrojan Luděk-19537 3163
10.Oláh JanKalenský Štěpán-7775 3173
11.Kocián LiborSkákal Martin7-12-9-8 1374
12.Brát MarekGrešo Vojtěch979  3084
13.Oláh JanTrojan Luděk6-73-10-92385
14.Smékal LubomírKalenský Štěpán-12-0611-72386
15.Brát MarekSkákal Martin-9811-393296
16.Oláh JanGrešo Vojtěch9-7-13-2 1397
17.Smékal LubomírTrojan Luděk-9-7-7  0398
18.Kocián LiborKalenský Štěpán-6368 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Jan13Skákal Martin31
Smékal Lubomír13Grešo Vojtěch13
Kocián Libor31Trojan Luděk22
Brát Marek40Kalenský Štěpán13
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery C - KPSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31389:457TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příborský David
Hrbek Martin
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-8-6-6  0301
2.Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
Brázda Adam
Brázda Martin
 
 
8-7-8-6 1302
3.Hrbek MartinBrázda Adam-7-4-5  0303
4.Loskot VáclavHauschwitz Pavel10-8-97-102304
5.Rákosník VladimírVitvar Roman-97-7-8 1305
6.Příborský DavidBrázda Martin79-67 3115
7.Loskot VáclavBrázda Adam-88-7-9 1316
8.Rákosník VladimírHauschwitz Pavel-7-8-8  0317
9.Příborský DavidVitvar Roman878  3027
10.Hrbek MartinBrázda Martin10-9-8-6 1328
11.Rákosník VladimírBrázda Adam-5-7-9  0329
12.Příborský DavidHauschwitz Pavel568  3039
13.Hrbek MartinVitvar Roman-6-6-5  03310
14.Loskot VáclavBrázda Martin         
15.Příborský DavidBrázda Adam         
16.Hrbek MartinHauschwitz Pavel         
17.Loskot VáclavVitvar Roman         
18.Rákosník VladimírBrázda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbek Martin03Brázda Adam30
Loskot Václav02Hauschwitz Pavel21
Rákosník Vladimír03Vitvar Roman21
Příborský David30Brázda Martin11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32617:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Drahotský Tomáš
Voňka Karel ml.
 
 
4-8-8-3 1301
2.Bílek Luboš
Krása Jakub
 
 
Bartoš Petr st.
Buchar Petr
 
 
16-897 3111
3.Šanc PřemyslVoňka Karel ml.-5-5-8  0312
4.Bílek LubošDrahotský Tomáš397  3022
5.Hanzl MatějBartoš Petr st.798  3032
6.Krása JakubBuchar Petr9-76-6-92333
7.Bílek LubošVoňka Karel ml.958  3043
8.Hanzl MatějDrahotský Tomáš-10346 3153
9.Krása JakubBartoš Petr st.10-6102 3163
10.Šanc PřemyslBuchar Petr-7-878-82364
11.Hanzl MatějVoňka Karel ml.-6-8-4  0365
12.Krása JakubDrahotský Tomáš9-5-8-8 1366
13.Šanc PřemyslBartoš Petr st.6-8109 3176
14.Bílek LubošBuchar Petr-114-9-8 1377
15.Krása JakubVoňka Karel ml.-5-10-8  0378
16.Šanc PřemyslDrahotský Tomáš-7-5-6  0379
17.Bílek LubošBartoš Petr st.6-9108 3189
18.Hanzl MatějBuchar Petr9610  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šanc Přemysl13Voňka Karel ml.31
Bílek Luboš31Drahotský Tomáš22
Hanzl Matěj31Bartoš Petr st.04
Krása Jakub13Buchar Petr31
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy