Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Jaroměř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22600:475Jiskra Jaroměř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubej Eduard st.
Vacek Roman
 
 
Michl Jakub
Vavruška Jiří
 
 
-114710 3110
2.Vojtíšek Radomír ml.
Divecký Jan
 
 
Sedláček Petr ml.
Hlávková Hana
 
 
369  3020
3.Vojtíšek Radomír ml.Sedláček Petr ml.-9-87-7 1321
4.Divecký JanHlávková Hana-1078-11-72322
5.Hardubej Eduard st.Vavruška Jiří81-98 3132
6.Vacek RomanTrnka Jan264  3042
7.Divecký JanSedláček Petr ml.-9-97-10 1343
8.Hardubej Eduard st.Hlávková Hana485  3053
9.Vacek RomanVavruška Jiří5-6-86-82354
10.Vojtíšek Radomír ml.Trnka Jan944  3064
11.Hardubej Eduard st.Sedláček Petr ml.8-7-97-82365
12.Vacek RomanHlávková Hana6104  3075
13.Vojtíšek Radomír ml.Vavruška Jiří-69-5433285
14.Divecký JanMichl Jakub7-6-10633295
15.Vacek RomanSedláček Petr ml.-7548 31105
16.Vojtíšek Radomír ml.Hlávková Hana13-97  21  
17.Divecký JanVavruška Jiří         
18.Hardubej Eduard st.Michl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Radomír ml.21Sedláček Petr ml.31
Divecký Jan12Hlávková Hana12
Hardubej Eduard st.21Vavruška Jiří12
Vacek Roman31Trnka Jan02
   Michl Jakub01
Počet diváků: 18871



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27620:566Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krulich Miloš
Vávra Pavel
 
 
Landsmannová Alena
Míl Pavel
 
 
-810-9-8 1301
2.Kozák Ondřej
Marek Lukáš
 
 
Folc Martin
Hofman Jan
 
 
-6-8-9  0302
3.Krulich MilošLandsmannová Alena6103  3012
4.Vávra PavelFolc Martin9-7910 3122
5.Kozák OndřejHofman Jan5109  3032
6.Marek LukášMíl Pavel-55-11-6 1333
7.Vávra PavelLandsmannová Alena9102  3043
8.Kozák OndřejFolc Martin117-89 3153
9.Marek LukášHofman Jan89-13-5-52354
10.Krulich MilošMíl Pavel3-9125 3164
11.Kozák OndřejLandsmannová Alena-94-7793274
12.Marek LukášFolc Martin-6-49-4 1375
13.Krulich MilošHofman Jan24WO  3085
14.Vávra PavelMíl Pavel11-43-583295
15.Marek LukášLandsmannová Alena-10311-8-92396
16.Krulich MilošFolc Martin95-6-10532106
17.Vávra PavelHofman Jan         
18.Kozák OndřejMíl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krulich Miloš40Landsmannová Alena13
Vávra Pavel30Folc Martin13
Kozák Ondřej30Hofman Jan12
Marek Lukáš04Míl Pavel12
Počet diváků: 20955
Hráč Hofman Jan nedohrál utkání pro zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10440:345TTC Nové Město n.M.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Bín Roman
 
 
Dušek Jaroslav
Hejna Vít
 
 
995  3010
2.Zmátlo Jan
Šrůtek Milan
 
 
Brát Karel st.
Koblížek Ondřej
 
 
489  3020
3.Zmátlo JanHejna Vít-88-76113230
4.Bín RomanDušek Jaroslav4910  3040
5.Šrůtek MilanKoblížek Ondřej478  3050
6.Martinek MilanBrát Karel st.810-109 3160
7.Bín RomanHejna Vít95-37 3170
8.Šrůtek MilanDušek Jaroslav-866-10-42371
9.Martinek MilanKoblížek Ondřej843  3081
10.Zmátlo JanBrát Karel st.468  3091
11.Šrůtek MilanHejna Vít5-9-8-5 1392
12.Martinek MilanDušek Jaroslav8610  30102
13.Zmátlo JanKoblížek Ondřej-8    01  
14.Bín RomanBrát Karel st.         
15.Martinek MilanHejna Vít         
16.Zmátlo JanDušek Jaroslav         
17.Bín RomanKoblížek Ondřej         
18.Šrůtek MilanBrát Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zmátlo Jan20Hejna Vít12
Bín Roman20Dušek Jaroslav12
Šrůtek Milan12Koblížek Ondřej02
Martinek Milan30Brát Karel st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy