Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:185Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joneš Patrik
Krulich Miloš
 
 
Divíšek Dušan
Petr Radim
 
 
358  3010
2.Pelikus Bronislav
Svoboda Jakub
 
 
Dušek Josef
 
 
WO    3020
3.Krulich MilošPetr Radim6-79-11123230
4.Joneš PatrikDivíšek Dušan12-788 3140
5.Pelikus BronislavDušek Josef437  3050
6.Svoboda JakubWO    3060
7.Joneš PatrikPetr Radim-7567 3170
8.Pelikus BronislavDivíšek Dušan1048  3080
9.Svoboda JakubDušek Josef635  3090
10.Krulich MilošWO    30100
11.Pelikus BronislavPetr Radim         
12.Svoboda JakubDivíšek Dušan         
13.Krulich MilošDušek Josef         
14.Joneš Patrik         
15.Svoboda JakubPetr Radim         
16.Krulich MilošDivíšek Dušan         
17.Joneš PatrikDušek Josef         
18.Pelikus Bronislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krulich Miloš10Petr Radim02
Joneš Patrik20Divíšek Dušan02
Pelikus Bronislav20Dušek Josef02
Svoboda Jakub10   
WO30WO03
Počet diváků: 20955



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21537:438TTC Nové Město n.M.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Milan
Bín Roman
 
 
Vavruška Jiří
Sedláček Petr ml.
 
 
6-83-963210
2.Šrůtek Milan
Zmátlo Jan
 
 
Bečička Milan
Michl Jakub
 
 
4-935 3120
3.Zmátlo JanSedláček Petr ml.4-7-128-22321
4.Bín RomanMichl Jakub689  3031
5.Šrůtek MilanVavruška Jiří-114-7-11 1332
6.Martinek MilanBečička Milan452  3042
7.Bín RomanSedláček Petr ml.778  3052
8.Šrůtek MilanMichl Jakub-6-5-8  0353
9.Martinek MilanVavruška Jiří9-6711 3163
10.Zmátlo JanBečička Milan295  3073
11.Šrůtek MilanSedláček Petr ml.-5-93-4 1374
12.Martinek MilanMichl Jakub310-66 3184
13.Zmátlo JanVavruška Jiří-8-10-9  0385
14.Bín RomanBečička Milan-8647 3195
15.Martinek MilanSedláček Petr ml.747  30105
16.Zmátlo JanMichl Jakub5    10  
17.Bín RomanVavruška Jiří         
18.Šrůtek MilanBečička Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zmátlo Jan12Sedláček Petr ml.22
Bín Roman30Michl Jakub12
Šrůtek Milan03Vavruška Jiří21
Martinek Milan40Bečička Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Jaroměř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30260:386Jiskra Jaroměř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel st.
Hornych Josef
 
 
Hardubej Eduard st.
Vacek Roman
 
 
-1-10-8  0301
2.Richtr Jaroslav
Holeček Petr
 
 
Pábl Josef
Divecký Jan
 
 
-98-58-62302
3.Gombarčík Karel st.Vacek Roman-9-78-4 1303
4.Holeček PetrPábl Josef-510-7-6 1304
5.Hornych JosefDivecký Jan-4-10-7  0305
6.Richtr JaroslavHardubej Eduard st.-8-6-3  0306
7.Holeček PetrVacek Roman-29-9-12 1307
8.Hornych JosefPábl Josef-38-8-9 1308
9.Richtr JaroslavDivecký Jan-6-7-7  0309
10.Gombarčík Karel st.Hardubej Eduard st.-5-6-4  03010
11.Hornych JosefVacek Roman-10-99-9 13  
12.Richtr JaroslavPábl Josef         
13.Gombarčík Karel st.Divecký Jan         
14.Holeček PetrHardubej Eduard st.         
15.Richtr JaroslavVacek Roman         
16.Gombarčík Karel st.Pábl Josef         
17.Holeček PetrDivecký Jan         
18.Hornych JosefHardubej Eduard st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gombarčík Karel st.02Vacek Roman20
Holeček Petr02Pábl Josef20
Hornych Josef02Divecký Jan20
Richtr Jaroslav02Hardubej Eduard st.20
kvuli vypadku el.proudu posunut začatek utkani

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy