Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:9391:257Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klůj Bronislav
Doležel Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
Bazalka Michal
Drápela Marek
 
 
81110  3020
3.Doležel TomášBazalka Michal8136  3030
4.Závada AdamHladil Radek528  3040
5.Krejčiřík DavidDrápela Marek8-8-3873250
6.Klůj BronislavWO    3060
7.Závada AdamBazalka Michal967  3070
8.Novák JosefHladil Radek-5-3-6  0371
9.Klůj BronislavDrápela Marek-9458 3181
10.Doležel TomášWO    3091
11.Novák JosefBazalka Michal-6-2-9  0392
12.Klůj BronislavHladil Radek4912  30102
13.Doležel TomášDrápela Marek7    10  
14.Závada Adam         
15.Klůj BronislavBazalka Michal         
16.Doležel TomášHladil Radek         
17.Závada AdamDrápela Marek         
18.Novák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležel Tomáš10Bazalka Michal12
Závada Adam20Hladil Radek12
Krejčiřík David10Drápela Marek02
Klůj Bronislav20   
Novák Josef02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10432:315ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Ovesný Vratislav
Račák Filip
 
 
55-116 3110
2.Šašinka Radek
Kolečkář Matyáš
 
 
Vranka Ondřej
Sigmund Michael
 
 
3-6-1310103220
3.Oharek LiborVranka Ondřej-9115 3130
4.Autrata VítSigmund Michael-8888 3140
5.Kolečkář MatyášOvesný Vratislav541  3050
6.Šašinka RadekRačák Filip89-87 3160
7.Autrata VítVranka Ondřej-6-768-32361
8.Kolečkář MatyášSigmund Michael6810  3071
9.Šašinka RadekOvesný Vratislav357  3081
10.Oharek LiborRačák Filip-6559 3191
11.Kolečkář MatyášVranka Ondřej968  30101
12.Šašinka RadekSigmund Michael5    10  
13.Oharek LiborOvesný Vratislav         
14.Autrata VítRačák Filip         
15.Šašinka RadekVranka Ondřej         
16.Oharek LiborSigmund Michael         
17.Autrata VítOvesný Vratislav         
18.Kolečkář MatyášRačák Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oharek Libor20Vranka Ondřej12
Autrata Vít11Sigmund Michael02
Kolečkář Matyáš30Ovesný Vratislav02
Šašinka Radek20Račák Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:33563:575nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Odstrčil Karel
 
 
Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
545  3010
2.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-48-6-7 1311
3.Janečka Tomᚎmolík Lukáš-5-9-10  0312
4.Janošík PavelKozelek Ondřej5102  3022
5.Polanský PavelŽmolík Pavel-9-10-8  0323
6.Odstrčil KarelSmetana Marcel-9-9-3  0324
7.Janošík PavelŽmolík Lukáš-9979 3134
8.Polanský PavelKozelek Ondřej58-9-683244
9.Odstrčil KarelŽmolík Pavel54-5-953254
10.Janečka TomášSmetana Marcel-8-3-1  0355
11.Polanský PavelŽmolík Lukáš-7-6-5  0356
12.Odstrčil KarelKozelek Ondřej-88116 3166
13.Janečka Tomᚎmolík Pavel-7-9-8  0367
14.Janošík PavelSmetana Marcel8109  3077
15.Odstrčil KarelŽmolík Lukáš1235  3087
16.Janečka TomášKozelek Ondřej-9-13-4  0388
17.Janošík PavelŽmolík Pavel8914  3098
18.Polanský PavelSmetana Marcel-6-10-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Tomáš04Žmolík Lukáš22
Janošík Pavel40Kozelek Ondřej13
Polanský Pavel13Žmolík Pavel22
Odstrčil Karel31Smetana Marcel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Nevřala Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34649:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
Plášek Adam
Jančařík Miroslav
 
 
-91056 3110
2.Burda Milan
Urbiš Jakub
 
 
Machara Jiří
Šuráň Jiří
 
 
-5-9-4  0311
3.Urbiš JakubPlášek Adam-8-6-8  0312
4.Burda MilanMachara Jiří4-5-9-8 1313
5.Nesvadba VladanJančařík Zbyněk357  3023
6.Nevřala Lukᚊuráň Jiří68-73 3133
7.Burda MilanPlášek Adam-77-10-8 1334
8.Nesvadba VladanMachara Jiří9-498 3144
9.Nevřala LukášJančařík Zbyněk578  3054
10.Urbiš JakubŠuráň Jiří-713-6-9 1355
11.Nesvadba VladanPlášek Adam-9-9-3  0356
12.Nevřala LukášMachara Jiří-5-710-10 1357
13.Urbiš JakubJančařík Zbyněk-9-88373267
14.Burda MilanŠuráň Jiří-10-12123-62368
15.Nevřala LukášPlášek Adam8-965 3178
16.Urbiš JakubMachara Jiří88-7-10-42379
17.Burda MilanJančařík Zbyněk896  3089
18.Nesvadba VladanŠuráň Jiří73-84 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbiš Jakub13Plášek Adam31
Burda Milan13Machara Jiří31
Nesvadba Vladan31Jančařík Zbyněk04
Nevřala Lukáš31Šuráň Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30653:589TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
9-10-11863210
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
1059  3020
3.Lekeš PavelUher Antonín1097  3030
4.Kováč PeterKolísek Josef97-86 3140
5.Švehla MichalKučera Ondřej57-8-5-82341
6.Orlovský KarelJežek Jan-10276 3151
7.Kováč PeterUher Antonín-9-7-8  0352
8.Švehla MichalKolísek Josef-45-11-8 1353
9.Orlovský KarelKučera Ondřej93-95 3163
10.Lekeš PavelJežek Jan-5-125793273
11.Švehla MichalUher Antonín-6-78-8 1374
12.Orlovský KarelKolísek Josef9-8-4-10 1375
13.Lekeš PavelKučera Ondřej139  3085
14.Kováč PeterJežek Jan-93-8-10 1386
15.Orlovský KarelUher Antonín8-9-9-8 1387
16.Lekeš PavelKolísek Josef-9867 3197
17.Kováč PeterKučera Ondřej9-684 31107
18.Švehla MichalJežek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lekeš Pavel40Uher Antonín31
Kováč Peter22Kolísek Josef22
Švehla Michal03Kučera Ondřej13
Orlovský Karel22Ježek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Strejček Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Štěpán Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6386:200TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
726  3010
2.Strejček Jiří
Štěpán Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Res JiříHons Jakub1463  3030
4.Vychodil FilipJanečka Zdeněk8-984 3140
5.Strejček JiříGazda Jiří857  3050
6.Štěpán OndřejWO    3060
7.Vychodil FilipHons Jakub985  3070
8.Strejček JiříJanečka Zdeněk-9935 3180
9.Štěpán OndřejGazda Jiří-8-9-7  0381
10.Res JiříWO    3091
11.Strejček JiříHons Jakub86-93 31101
12.Štěpán OndřejJanečka Zdeněk6-2-10  12  
13.Res JiříGazda Jiří         
14.Vychodil Filip         
15.Štěpán OndřejHons Jakub         
16.Res JiříJanečka Zdeněk         
17.Vychodil FilipGazda Jiří         
18.Strejček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Res Jiří10Hons Jakub03
Vychodil Filip20Janečka Zdeněk02
Strejček Jiří30Gazda Jiří11
Štěpán Ondřej01   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy