Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35608:645TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Res Jiří
Vychodil Filip
 
 
9-5-9-7 1301
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
-4895 3111
3.Lekeš PavelRes Jiří-12-9-6  0312
4.Švehla MichalVychodil Filip-413-8-10 1313
5.Kováč PeterAdamec Michal-710-4-5 1314
6.Orlovský KarelStrejček Jiří83-57 3124
7.Švehla MichalRes Jiří-5-9-8  0325
8.Kováč PeterVychodil Filip69-48 3135
9.Orlovský KarelAdamec Michal1168  3045
10.Lekeš PavelVykoukal Martin989  3055
11.Kováč PeterRes Jiří-6-3-7  0356
12.Orlovský KarelVychodil Filip775  3066
13.Lekeš PavelAdamec Michal310-1-9-92367
14.Švehla MichalVykoukal Martin1068  3077
15.Orlovský KarelRes Jiří7-9-81083287
16.Lekeš PavelVychodil Filip-9-68-7 1388
17.Švehla MichalAdamec Michal-9-7812-92389
18.Kováč PeterVykoukal Martin-4-10-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Pavel13Res Jiří31
Švehla Michal13Vychodil Filip22
Kováč Peter13Adamec Michal31
Orlovský Karel40Strejček Jiří01
   Vykoukal Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25610:561KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
789  3010
2.Salát Jan
Fibichr Zdeněk
 
 
Janečka Zdeněk
Blaha Jan
 
 
-11-4-9  0311
3.Kolísek JosefBlaha Jan99-89 3121
4.Salát JanGazda Jiří6-69-9-42322
5.Fibichr ZdeněkHons Jakub11-5-8-10 1323
6.Uher AntonínJanečka Zdeněk893  3033
7.Salát JanBlaha Jan7-4-97-112334
8.Fibichr ZdeněkGazda Jiří976  3044
9.Uher AntonínHons Jakub1038  3054
10.Kolísek JosefJanečka Zdeněk-6897 3164
11.Fibichr ZdeněkBlaha Jan-67-5-7 1365
12.Uher AntonínGazda Jiří344  3075
13.Kolísek JosefHons Jakub-7647 3185
14.Salát JanJanečka Zdeněk9-119-7-102386
15.Uher AntonínBlaha Jan-3-96873296
16.Kolísek JosefGazda Jiří812-9-8632106
17.Salát JanHons Jakub696  30  
18.Fibichr ZdeněkJanečka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolísek Josef40Blaha Jan22
Salát Jan03Gazda Jiří13
Fibichr Zdeněk12Hons Jakub12
Uher Antonín40Janečka Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Žmolík Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32676:622TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
5-410-12-102301
2.Kozelek Ondřej
Hladiš Libor
 
 
Martinovský Radek
Jančařík Zbyněk
 
 
8-79-1183211
3.Žmolík LukášMachara Jiří-2-12-11  0312
4.Hladiš LiborPlášek Adam-10-6-5  0313
5.Kozelek OndřejJančařík Zbyněk8-1087 3123
6.Žmolík PavelMartinovský Radek944  3033
7.Hladiš LiborMachara Jiří8-6-86-32334
8.Kozelek OndřejPlášek Adam-9-86-7 1335
9.Žmolík PavelJančařík Zbyněk548  3045
10.Žmolík LukášMartinovský Radek-7452 3155
11.Kozelek OndřejMachara Jiří-8-8-2  0356
12.Žmolík PavelPlášek Adam9-288 3166
13.Žmolík LukášJančařík Zbyněk556  3076
14.Hladiš LiborMartinovský Radek-7-78763286
15.Žmolík PavelMachara Jiří757  3096
16.Žmolík LukášPlášek Adam-10-1610-15 1397
17.Hladiš LiborJančařík Zbyněk-8-873-82398
18.Kozelek OndřejMartinovský Radek7-961 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žmolík Lukáš22Machara Jiří31
Hladiš Libor13Plášek Adam31
Kozelek Ondřej22Jančařík Zbyněk13
Žmolík Pavel40Martinovský Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10437:295TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Březina Radovan
Laštovka Vojtěch
 
 
324  3010
2.Orlovský Pavel
Drápela Marek
 
 
Vranka Ondřej
Dufek Filip
 
 
10-53-653220
3.Pustějovský StanislavVranka Ondřej1267  3030
4.Drápela MarekDufek Filip-9-65-5 1331
5.Konečný JiříBřezina Radovan467  3041
6.Orlovský PavelLaštovka Vojtěch353  3051
7.Drápela MarekVranka Ondřej99-6-7-62352
8.Konečný JiříDufek Filip343  3062
9.Orlovský PavelBřezina Radovan3-922 3172
10.Pustějovský StanislavLaštovka Vojtěch4713  3082
11.Konečný JiříVranka Ondřej87-79 3192
12.Orlovský PavelDufek Filip656  30102
13.Pustějovský StanislavBřezina Radovan         
14.Drápela MarekLaštovka Vojtěch         
15.Orlovský PavelVranka Ondřej         
16.Pustějovský StanislavDufek Filip         
17.Drápela MarekBřezina Radovan         
18.Konečný JiříLaštovka Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pustějovský Stanislav20Vranka Ondřej12
Drápela Marek02Dufek Filip12
Konečný Jiří30Březina Radovan02
Orlovský Pavel30Laštovka Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10452:307TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
Ostatek Stanislav ml.
Vašík Jan
 
 
528  3010
2.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Nesvadba Vladan
Urbiš Jakub
 
 
1376  3020
3.Janečka VáclavUrbiš Jakub-7519 3130
4.Janošík PavelNesvadba Vladan518  3040
5.Polanský PavelOstatek Stanislav ml.712  3050
6.Janečka TomášVašík Jan-9325 3160
7.Janošík PavelUrbiš Jakub1247  3070
8.Polanský PavelNesvadba Vladan-18-10-8  0371
9.Janečka TomášOstatek Stanislav ml.485  3081
10.Janečka VáclavVašík Jan788  3091
11.Polanský PavelUrbiš Jakub7-7-107-92392
12.Janečka TomášNesvadba Vladan5-5-941032102
13.Janečka VáclavOstatek Stanislav ml.         
14.Janošík PavelVašík Jan         
15.Janečka TomášUrbiš Jakub         
16.Janečka VáclavNesvadba Vladan         
17.Janošík PavelOstatek Stanislav ml.         
18.Polanský PavelVašík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Václav20Urbiš Jakub12
Janošík Pavel20Nesvadba Vladan12
Polanský Pavel12Ostatek Stanislav ml.02
Janečka Tomáš30Vašík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:ST AMON KunoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18513:437Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
4-9-8983210
2.Klůj Bronislav
Krejčiřík David
 
 
Berger Miloš
Šašinka Radek
 
 
8-877 3120
3.Závada AdamŠašinka Radek87-97 3130
4.Krejčiřík DavidOharek Libor-10-6-11  0331
5.Doležel TomášBerger Miloš-11-18-1 1332
6.Klůj BronislavAutrata Vít-1012146 3142
7.Krejčiřík DavidŠašinka Radek687  3052
8.Doležel TomášOharek Libor-9-8910-52353
9.Klůj BronislavBerger Miloš-81-10773263
10.Závada AdamAutrata Vít465  3073
11.Doležel Tomᚊašinka Radek102-74 3183
12.Klůj BronislavOharek Libor577  3093
13.Závada AdamBerger Miloš76-99 31103
14.Krejčiřík DavidAutrata Vít9    10  
15.Klůj BronislavŠašinka Radek         
16.Závada AdamOharek Libor         
17.Krejčiřík DavidBerger Miloš         
18.Doležel TomášAutrata Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závada Adam30Šašinka Radek03
Krejčiřík David11Oharek Libor21
Doležel Tomáš12Berger Miloš12
Klůj Bronislav30Autrata Vít02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy