Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:18528:448KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vranka Ondřej
Sigmund Michael
 
 
Závada Adam
Polák Petr
 
 
139-109 3110
2.Račák Filip
Dufek Filip
 
 
Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
5-896 3120
3.Sigmund MichaelZávada Adam8-994 3130
4.Račák FilipKlůj Bronislav-6694 3140
5.Dufek FilipPolák Petr-7-235-72341
6.Vranka OndřejDoležel Tomáš47-102 3151
7.Račák FilipZávada Adam-8662 3161
8.Dufek FilipKlůj Bronislav1412-8-883271
9.Vranka OndřejPolák Petr10-7-9473281
10.Sigmund MichaelDoležel Tomáš6-10-79103291
11.Dufek FilipZávada Adam6-99-4-112392
12.Vranka OndřejKlůj Bronislav699  30102
13.Sigmund MichaelPolák Petr-7    01  
14.Račák FilipDoležel Tomáš         
15.Vranka OndřejZávada Adam         
16.Sigmund MichaelKlůj Bronislav         
17.Račák FilipPolák Petr         
18.Dufek FilipDoležel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Michael20Závada Adam12
Račák Filip20Klůj Bronislav03
Dufek Filip12Polák Petr11
Vranka Ondřej30Doležel Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST AMON KunoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41669:680ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bazalka Michal
Drápela Marek
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
-7810-673210
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Kolečkář Matyáš
Šašinka Radek
 
 
-8-98-6 1311
3.Pustějovský StanislavKolečkář Matyáš9-55-343221
4.Bazalka MichalOharek Libor-5-6-9  0322
5.Došek JaroslavAutrata Vít866  3032
6.Konečný JiříŠašinka Radek-8106-13-92333
7.Bazalka MichalKolečkář Matyáš-10-7-10  0334
8.Došek JaroslavOharek Libor-6-4-5  0335
9.Konečný JiříAutrata Vít64-85 3145
10.Pustějovský StanislavŠašinka Radek104-10-953255
11.Došek JaroslavKolečkář Matyáš-487-1063265
12.Konečný JiříOharek Libor8-8-8-5 1366
13.Pustějovský StanislavAutrata Vít864  3076
14.Bazalka MichalŠašinka Radek9-910-933286
15.Konečný JiříKolečkář Matyáš810-9-9-72387
16.Pustějovský StanislavOharek Libor-7-8-6  0388
17.Bazalka MichalAutrata Vít-7-5-10  0389
18.Došek JaroslavŠašinka Radek-965-9-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustějovský Stanislav31Kolečkář Matyáš22
Bazalka Michal13Oharek Libor40
Došek Jaroslav22Autrata Vít13
Konečný Jiří13Šašinka Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34490:547TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuráň Jiří
Jančařík Zbyněk
 
 
Janečka Václav
Janečka Tomáš
 
 
-88-67-52301
2.Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
48-88 3111
3.Jančařík ZbyněkJanošík Pavel-3-9-8  0312
4.Šuráň JiříPolanský Pavel-9-8-9  0313
5.Machara JiříJanečka Václav977  3023
6.Plášek AdamJanečka Tomáš-2995 3133
7.Šuráň JiříJanošík Pavel-9-8-4  0334
8.Machara JiříPolanský Pavel98-11-943244
9.Plášek AdamJanečka Václav-10-9-5  0345
10.Jančařík ZbyněkJanečka Tomáš-3-9-3  0346
11.Machara JiříJanošík Pavel749  3056
12.Plášek AdamPolanský Pavel798  3066
13.Jančařík ZbyněkJanečka Václav-8-68-4 1367
14.Šuráň JiříJanečka Tomáš-9-9-7  0368
15.Plášek AdamJanošík Pavel-38-64-62369
16.Jančařík ZbyněkPolanský Pavel-13-4-7  03610
17.Šuráň JiříJanečka Václav-8    01  
18.Machara JiříJanečka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančařík Zbyněk04Janošík Pavel31
Šuráň Jiří03Polanský Pavel22
Machara Jiří30Janečka Václav21
Plášek Adam22Janečka Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Žmolík Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34677:648TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapsa Michal
Kozelek Ondřej
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
99-10-6-62301
2.Žmolík Lukáš
Žmolík Pavel
 
 
Burda Milan
Moráček Jakub
 
 
6610  3011
3.Kozelek OndřejNevřala Lukáš-7-9-11  0312
4.Kapsa MichalNesvadba Vladan9-10-9-3 1313
5.Žmolík PavelBurda Milan7-966 3123
6.Žmolík LukášMoráček Jakub5116  3033
7.Kapsa MichalNevřala Lukáš-4-8-6  0334
8.Žmolík PavelNesvadba Vladan216  3044
9.Žmolík LukášBurda Milan67-1110 3154
10.Kozelek OndřejMoráček Jakub6136  3064
11.Žmolík PavelNevřala Lukáš-8-97-8 1365
12.Žmolík LukášNesvadba Vladan668  3075
13.Kozelek OndřejBurda Milan5-108-8-102376
14.Kapsa MichalMoráček Jakub-7-7-8  0377
15.Žmolík LukášNevřala Lukáš15-2-10573287
16.Kozelek OndřejNesvadba Vladan-16710-9-82388
17.Kapsa MichalBurda Milan-99-9-9 1389
18.Žmolík PavelMoráček Jakub-7711-5-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozelek Ondřej13Nevřala Lukáš31
Kapsa Michal04Nesvadba Vladan22
Žmolík Pavel22Burda Milan22
Žmolík Lukáš40Moráček Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30211:384TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mancl Zdeněk
Janečka Zdeněk
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
7-9-8-6 1301
2.
 
 
Švehla Michal
Lekeš Pavel
 
 
WO    0302
3.Janečka ZdeněkOrlovský Karel-78-9-10 1303
4.Hons JakubLekeš Pavel-9-27-5 1304
5.Mancl ZdeněkKováč Peter-7-5-2  0305
6.Švehla MichalWO    0306
7.Hons JakubOrlovský Karel49-7-6-42307
8.Mancl ZdeněkLekeš Pavel-4-5-7  0308
9.Kováč PeterWO    0309
10.Janečka ZdeněkŠvehla Michal-7-598-1023010
11.Mancl ZdeněkOrlovský Karel         
12.Lekeš Pavel         
13.Janečka ZdeněkKováč Peter         
14.Hons JakubŠvehla Michal         
15.Orlovský Karel         
16.Janečka ZdeněkLekeš Pavel         
17.Hons JakubKováč Peter         
18.Mancl ZdeněkŠvehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janečka Zdeněk02Orlovský Karel20
Hons Jakub02Lekeš Pavel20
Mancl Zdeněk02Kováč Peter10
   Švehla Michal10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ Dolní Němčí - boční vstupní dveře z ul. ŠkolníRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34521:564TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-76-5-9 1301
2.Ježek Jan
Kučera Ondřej
 
 
Vykoukal Martin
Adamec Michal
 
 
13-5-510-92302
3.Kolísek JosefRes Jiří-5-9-9  0303
4.Ježek JanVychodil Filip-6-6-5  0304
5.Kučera OndřejVykoukal Martin99-3-1-52305
6.Uher AntonínAdamec Michal583  3015
7.Ježek JanRes Jiří-4-10-6  0316
8.Kučera OndřejVychodil Filip8-4 -9-91317
9.Uher AntonínVykoukal Martin11-796 3127
10.Kolísek JosefAdamec Michal715  3037
11.Kučera OndřejRes Jiří-6-4-4  0338
12.Uher AntonínVychodil Filip-91-7-5 1339
13.Kolísek JosefVykoukal Martin786  3049
14.Ježek JanAdamec Michal3-1177 3159
15.Uher AntonínRes Jiří78-5-963269
16.Kolísek JosefVychodil Filip9-10-57-423610
17.Ježek JanVykoukal Martin-11    01  
18.Kučera OndřejAdamec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolísek Josef22Res Jiří31
Ježek Jan12Vychodil Filip40
Kučera Ondřej03Vykoukal Martin12
Uher Antonín31Adamec Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy