Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9411:294Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
-7669 3110
2.Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
8-81113 3120
3.Polák PetrŽmolík Pavel5-893 3130
4.Doležel TomášKozelek Ondřej7-6-9343240
5.Závada AdamŽmolík Lukáš6-998 3150
6.Klůj BronislavSmetana Marcel378  3060
7.Doležel Tomᚎmolík Pavel-8-6711113270
8.Závada AdamKozelek Ondřej-98610 3180
9.Klůj BronislavŽmolík Lukáš278  3090
10.Krejčiřík DavidSmetana MarcelWO    30100
11.Závada AdamŽmolík Pavel         
12.Klůj BronislavKozelek Ondřej         
13.Krejčiřík DavidŽmolík Lukáš         
14.Doležel TomášSmetana Marcel         
15.Klůj BronislavŽmolík Pavel         
16.Krejčiřík DavidKozelek Ondřej         
17.Doležel Tomᚎmolík Lukáš         
18.Závada AdamSmetana Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Petr10Žmolík Pavel02
Doležel Tomáš20Kozelek Ondřej02
Závada Adam20Žmolík Lukáš02
Klůj Bronislav20Smetana Marcel01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Šašinka Radek
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:159ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 

 
 
WO    3010
2.Berger Miloš
Šašinka Radek
 
 
Jančařík Zbyněk
Šuráň Jiří
 
 
756  3020
3.Oharek LiborJančařík Zbyněk210-710 3130
4.Berger MilošŠuráň Jiří533  3040
5.Autrata VítRak Petr324  3050
6.Šašinka RadekWO    3060
7.Berger MilošJančařík Zbyněk-9968 3170
8.Autrata VítŠuráň Jiří9-968 3180
9.Šašinka RadekRak Petr15-73 3190
10.Oharek LiborWO    30100
11.Autrata VítJančařík Zbyněk         
12.Šašinka RadekŠuráň Jiří         
13.Oharek LiborRak Petr         
14.Berger MilošWO    30  
15.Šašinka RadekJančařík Zbyněk         
16.Oharek LiborŠuráň Jiří         
17.Berger MilošRak Petr         
18.Autrata Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Oharek Libor10Jančařík Zbyněk02
Berger Miloš20Šuráň Jiří02
Autrata Vít20Rak Petr02
Šašinka Radek10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:827:31460:487nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Ježek Jan
 
 
Jelínek Vojtěch
Drápela Marek
 
 
-8-4-6  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Kolísek JosefPustějovský Stanislav-3-8-7  0302
4.Ježek JanJelínek Vojtěch-911-7-8 1303
5.Borýsek JiříDrápela Marek667  3013
6.         
7.Ježek JanPustějovský Stanislav9-8-7893223
8.Borýsek JiříJelínek Vojtěch9-97-8-112324
9.Drápela MarekWO    0325
10.Kolísek JosefWO    3035
11.Borýsek JiříPustějovský Stanislav9-7-89103245
12.Jelínek VojtěchWO    0346
13.Kolísek JosefDrápela Marek-9-5-6  0347
14.Ježek JanWO    3057
15.Pustějovský StanislavWO    0358
16.Kolísek JosefJelínek Vojtěch9-8-6753268
17.Ježek JanDrápela Marek9-895 3178
18.Borýsek JiříWO    3088

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolísek Josef12Pustějovský Stanislav12
Ježek Jan21Jelínek Vojtěch21
Borýsek Jiří21Drápela Marek12
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34443:524KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Janečka Bronislav
 
 
Málek Tomáš
Březina Radovan
 
 
10-788 3110
2.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Kopečný Roman
Sigmund Michael
 
 
-8-7-9  0311
3.Hons JakubKopečný Roman12-3-8-7 1312
4.Janečka ZdeněkSigmund Michael-7-6-6  0313
5.Gazda JiříMálek Tomáš10-5-118-72314
6.Janečka BronislavBřezina Radovan-9-412-9 1315
7.Janečka ZdeněkKopečný Roman-5-859-82316
8.Gazda JiříSigmund Michael-8-9-9  0317
9.Janečka BronislavMálek Tomáš3-867 3127
10.Hons JakubBřezina Radovan-8-68793237
11.Gazda JiříKopečný Roman7-6-9-4 1338
12.Janečka BronislavSigmund Michael-7-7-11  0339
13.Hons JakubMálek Tomáš494  3049
14.Janečka ZdeněkBřezina RadovanWO    03410
15.Janečka BronislavKopečný Roman         
16.Hons JakubSigmund Michael         
17.Janečka ZdeněkMálek Tomáš         
18.Gazda JiříBřezina Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hons Jakub21Kopečný Roman30
Janečka Zdeněk02Sigmund Michael30
Gazda Jiří03Málek Tomáš12
Janečka Bronislav12Březina Radovan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11428:288TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Janečka Tomáš
Polanský Pavel
 
 
8710  3010
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Lekeš PavelPolanský Pavel1255  3030
4.Kováč PeterJanečka Tomáš-95-610-92331
5.Švehla MichalJanošík Pavel-7-3-7  0332
6.Orlovský KarelWO    3042
7.Kováč PeterPolanský Pavel-79-6943252
8.Švehla MichalJanečka Tomáš678  3062
9.Orlovský KarelJanošík Pavel-510-31083272
10.Lekeš PavelWO    3082
11.Švehla MichalPolanský Pavel49-77 3192
12.Orlovský KarelJanečka Tomáš626  30102
13.Lekeš RomanJanošík Pavel-5    01  
14.Kováč Peter         
15.Orlovský KarelPolanský Pavel         
16.Lekeš RomanJanečka Tomáš         
17.Kováč PeterJanošík Pavel         
18.Švehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lekeš Pavel10Polanský Pavel03
Kováč Peter11Janečka Tomáš12
Švehla Michal21Janošík Pavel11
Orlovský Karel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Adamec Michal
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Vykoukal Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26572:512TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Res Jiří
Vychodil Filip
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
-7679 3110
2.Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jan
 
 
-8-58-7 1311
3.Vychodil FilipNevřala Lukáš3-510-653221
4.Adamec MichalNesvadba Vladan625  3031
5.Vykoukal MartinUrbiš Jan-3-5-7  0332
6.Res JiříKvasnička Jiří3-856 3142
7.Adamec MichalNevřala Lukáš6-810-4-182343
8.Vykoukal MartinNesvadba Vladan48-86 3153
9.Res JiříUrbiš Jan6-9107 3163
10.Vychodil FilipKvasnička Jiří-77-6793273
11.Vykoukal MartinNevřala Lukáš-7-1012-6 1374
12.Res JiříNesvadba Vladan822  3084
13.Vychodil FilipUrbiš Jan-8667 3194
14.Adamec MichalKvasnička Jiří-9-9-5  0395
15.Res JiříNevřala Lukáš7-87-9432105
16.Vychodil FilipNesvadba Vladan2-10-4  12  
17.Adamec MichalUrbiš Jan         
18.Vykoukal MartinKvasnička Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vychodil Filip30Nevřala Lukáš22
Adamec Michal12Nesvadba Vladan03
Vykoukal Martin12Urbiš Jan12
Res Jiří40Kvasnička Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy