Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:21474:424Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klůj Bronislav
Doležel Tomáš
 
 
Babica Vladimír
Dufek Filip
 
 
595  3010
2.Závada Adam
Krejčiřík David
 
 
Vranka Ondřej
Sigmund Michael
 
 
58-77 3120
3.Doležel TomášVranka Ondřej-11-7-3  0321
4.Závada AdamSigmund Michael7-8710 3131
5.Krejčiřík DavidBabica Vladimír53-810 3141
6.Klůj BronislavDufek Filip-7-79523251
7.Závada AdamVranka Ondřej288  3061
8.Novák JosefSigmund Michael-5-6-7  0362
9.Klůj BronislavBabica Vladimír6612  3072
10.Doležel TomášDufek Filip7-858 3182
11.Novák JosefVranka Ondřej-5-2-6  0383
12.Klůj BronislavSigmund Michael-6-7-7  0384
13.Doležel TomášBabica Vladimír-8563 3194
14.Závada AdamDufek Filip65-6-8732104
15.Klůj BronislavVranka Ondřej-9-7-9  03  
16.Doležel TomášSigmund Michael         
17.Závada AdamBabica Vladimír         
18.Novák JosefDufek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Tomáš21Vranka Ondřej21
Závada Adam30Sigmund Michael21
Krejčiřík David10Babica Vladimír03
Klůj Bronislav21Dufek Filip03
Novák Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32703:656ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Hladil Radek
Pustějovský Stanislav
 
 
-78-8893210
2.Šašinka Radek
Kolečkář Matyáš
 
 
Konečný Jiří
Jelínek Vojtěch
 
 
-8969 3120
3.Oharek LiborJelínek Vojtěch7-788 3130
4.Autrata VítKonečný Jiří-8-7-9  0331
5.Kolečkář MatyášPustějovský Stanislav-812-9-5 1332
6.Šašinka RadekHladil Radek-8485 3142
7.Autrata VítJelínek Vojtěch98-11-11-32343
8.Kolečkář MatyášKonečný Jiří-96-85-112344
9.Šašinka RadekPustějovský Stanislav-59-77-82345
10.Oharek LiborHladil Radek6106  3055
11.Kolečkář MatyášJelínek Vojtěch978  3065
12.Šašinka RadekKonečný Jiří6-5-8-7 1366
13.Oharek LiborPustějovský Stanislav753  3076
14.Autrata VítHladil Radek48-87 3186
15.Šašinka RadekJelínek Vojtěch-12-11-6  0387
16.Oharek LiborKonečný Jiří-777-9-92388
17.Autrata VítPustějovský Stanislav-7-7106143298
18.Kolečkář MatyášHladil Radek387  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oharek Libor31Jelínek Vojtěch22
Autrata Vít22Konečný Jiří40
Kolečkář Matyáš22Pustějovský Stanislav22
Šašinka Radek13Hladil Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Václav
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13470:368TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
Plášek Adam
Jančařík Zbyněk
 
 
8-56-753210
2.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Šuráň Jiří
Machara Jiří
 
 
6-89-7-62311
3.Janečka TomášMachara Jiří85-8-1183221
4.Janečka VáclavPlášek Adam10710  3031
5.Polanský PavelŠuráň Jiří98-88 3141
6.Janošík PavelJančařík Zbyněk253  3051
7.Janečka VáclavMachara Jiří-135-9993261
8.Polanský PavelPlášek Adam778  3071
9.Janošík PavelŠuráň Jiří5103  3081
10.Janečka TomášJančařík Zbyněk365  3091
11.Polanský PavelMachara Jiří7-10-3-9 1392
12.Janošík PavelPlášek Adam539  30102
13.Janečka Tomᚊuráň Jiří         
14.Janečka VáclavJančařík Zbyněk         
15.Janošík PavelMachara Jiří         
16.Janečka TomášPlášek Adam         
17.Janečka VáclavŠuráň Jiří         
18.Polanský PavelJančařík Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Tomáš20Machara Jiří12
Janečka Václav20Plášek Adam03
Polanský Pavel21Šuráň Jiří02
Janošík Pavel30Jančařík Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Nevřala Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34643:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
1711-87 3110
2.Burda Milan
Urbiš Jakub
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
999  3020
3.Urbiš JakubŽmolík Lukáš-6-6-9  0321
4.Kvasnička JiříKozelek Ondřej-1139-9123231
5.Nesvadba VladanŽmolík Pavel-9-69-3 1332
6.Nevřala LukášSmetana Marcel897  3042
7.Kvasnička JiříŽmolík Lukáš79-6-8-52343
8.Nesvadba VladanKozelek Ondřej89-810 3153
9.Nevřala Lukᚎmolík Pavel-4-10-7  0354
10.Urbiš JakubSmetana Marcel8-8-6-4 1355
11.Nesvadba VladanŽmolík Lukáš44-64 3165
12.Nevřala LukášKozelek Ondřej785  3075
13.Urbiš JakubŽmolík Pavel-9-4-10  0376
14.Kvasnička JiříSmetana Marcel7-988 3186
15.Nevřala Lukᚎmolík Lukáš43-33 3196
16.Urbiš JakubKozelek Ondřej7-9-9-10 1397
17.Kvasnička JiříŽmolík Pavel-10-9-10  0398
18.Nesvadba VladanSmetana Marcel-689-9-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbiš Jakub04Žmolík Lukáš22
Kvasnička Jiří22Kozelek Ondřej13
Nesvadba Vladan22Žmolík Pavel40
Nevřala Lukáš31Smetana Marcel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
673  3010
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 

 
 
     3020
3.Lekeš PavelHons Jakub52-73 3130
4.Kováč PeterGazda Jiří710-115 3140
5.Švehla MichalJanečka Zdeněk-9549 3150
6.Orlovský KarelWO    3060
7.Kováč PeterHons Jakub1042  3070
8.Švehla MichalGazda Jiří57-107 3180
9.Orlovský KarelJanečka Zdeněk3109  3090
10.Lekeš PavelWO    30100
11.Švehla MichalHons Jakub         
12.Orlovský KarelGazda Jiří         
13.Lekeš PavelJanečka Zdeněk         
14.Kováč Peter         
15.Orlovský KarelHons Jakub         
16.Lekeš PavelGazda Jiří         
17.Kováč PeterJanečka Zdeněk         
18.Švehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lekeš Pavel10Hons Jakub02
Kováč Peter20Gazda Jiří02
Švehla Michal20Janečka Zdeněk02
Orlovský Karel10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Strejček Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Adamec Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11465:325TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Ježek Jan
Kučera Ondřej
 
 
673  3010
2.Strejček Jiří
Adamec Michal
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
-8-108-9 1311
3.Res JiříUher Antonín1-7-105-92312
4.Adamec MichalKolísek Josef5-679 3122
5.Strejček JiříKučera Ondřej294  3032
6.Vychodil FilipJežek Jan357  3042
7.Adamec MichalUher Antonín-7-69-10 1343
8.Strejček JiříKolísek Josef7113  3053
9.Vychodil FilipKučera Ondřej66-77 3163
10.Res JiříJežek Jan917  3073
11.Strejček JiříUher Antonín397  3083
12.Vychodil FilipKolísek Josef794  3093
13.Res JiříKučera Ondřej735  30103
14.Adamec MichalJežek Jan-11    01  
15.Vychodil FilipUher Antonín         
16.Res JiříKolísek Josef         
17.Adamec MichalKučera Ondřej         
18.Strejček JiříJežek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Res Jiří21Uher Antonín21
Adamec Michal11Kolísek Josef03
Strejček Jiří30Kučera Ondřej03
Vychodil Filip30Ježek Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy