Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Adamec Michal
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Vykoukal Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34706:682TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
-972-1043210
2.Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
9-9-7-10 1311
3.Vychodil FilipOrlovský Karel-5-9-8  0312
4.Adamec MichalLekeš Pavel-7108-7-102313
5.Vykoukal MartinKováč Peter-98-11983223
6.Res JiříŠvehla Michal-5577 3133
7.Adamec MichalOrlovský Karel-5-9-5  0334
8.Vykoukal MartinLekeš Pavel94-9-10-82335
9.Res JiříKováč Peter1098  3045
10.Vychodil FilipŠvehla Michal-7815-883255
11.Vykoukal MartinOrlovský Karel-712-6-6 1356
12.Res JiříLekeš Pavel44-7-593266
13.Vychodil FilipKováč Peter695  3076
14.Adamec MichalŠvehla Michal-7-84893286
15.Res JiříOrlovský Karel-1498-7-142387
16.Vychodil FilipLekeš Pavel-7498 3197
17.Adamec MichalKováč Peter-761310 31107
18.Vykoukal MartinŠvehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vychodil Filip31Orlovský Karel40
Adamec Michal22Lekeš Pavel22
Vykoukal Martin12Kováč Peter04
Res Jiří31Švehla Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7403:218TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
787  3010
2.Janečka Zdeněk
Mancl Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Hons JakubUher Adrian754  3030
4.Mancl ZdeněkBobčík Přemysl-7-45-9 1331
5.Janečka ZdeněkJežek Vít599  3041
6.Gazda JiříWO    3051
7.Mancl ZdeněkUher Adrian-9-54-8 1352
8.Janečka ZdeněkBobčík Přemysl275  3062
9.Gazda JiříJežek Vít98-75 3172
10.Hons JakubWO    3082
11.Janečka ZdeněkUher Adrian3116  3092
12.Gazda JiříBobčík Přemysl429  30102
13.Hons JakubJežek Vít75   20  
14.Mancl Zdeněk         
15.Gazda JiříUher Adrian         
16.Hons JakubBobčík Přemysl         
17.Mancl ZdeněkJežek Vít         
18.Janečka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hons Jakub10Uher Adrian12
Mancl Zdeněk02Bobčík Přemysl12
Janečka Zdeněk30Ježek Vít02
Gazda Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:34319:441TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Adam
Šuráň Jiří
 
 
Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
-512-9-6 1301
2.Jančařík Zbyněk
Rak Petr
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-4-6-6  0302
3.Rak PetrŽmolík Lukáš-5-5-8  0303
4.Šuráň JiříŽmolík Pavel-9-4-7  0304
5.Plášek AdamKozelek Ondřej-1094-793214
6.Jančařík ZbyněkSmetana Marcel-6-6-4  0315
7.Šuráň JiříŽmolík Lukáš-5-7-6  0316
8.Plášek AdamŽmolík Pavel-6-913773226
9.Jančařík ZbyněkKozelek Ondřej-9-6-9  0327
10.Rak PetrSmetana Marcel-8-6-8  0328
11.Plášek AdamŽmolík Lukáš-85-7-7 1329
12.Jančařík ZbyněkŽmolík Pavel-9-3-4  03210
13.Rak PetrKozelek Ondřej-6-6   02  
14.Šuráň JiříSmetana Marcel         
15.Jančařík ZbyněkŽmolík Lukáš         
16.Rak PetrŽmolík Pavel         
17.Šuráň JiříKozelek Ondřej         
18.Plášek AdamSmetana Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rak Petr02Žmolík Lukáš30
Šuráň Jiří02Žmolík Pavel21
Plášek Adam21Kozelek Ondřej11
Jančařík Zbyněk03Smetana Marcel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19515:429KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Roman
Ždánský Vojtěch
 
 
Kovář Martin
Večeřa Stanislav
 
 
748  3010
2.Vranka Ondřej
Sigmund Michael
 
 
Pustějovský Stanislav
Bazalka Michal
 
 
12-73-7-72311
3.Kopečný RomanBazalka Michal-8-810493221
4.Sigmund MichaelPustějovský Stanislav7-10-8-8 1322
5.Ždánský VojtěchKovář Martin1389  3032
6.Vranka OndřejVečeřa Stanislav6-962 3142
7.Sigmund MichaelBazalka Michal676  3052
8.Ždánský VojtěchPustějovský Stanislav-5-5-4  0353
9.Vranka OndřejKovář Martin422  3063
10.Kopečný RomanVečeřa Stanislav4310  3073
11.Ždánský VojtěchBazalka Michal-6-6-5  0374
12.Vranka OndřejPustějovský Stanislav12-6-11833284
13.Kopečný RomanKovář Martin6-10710 3194
14.Sigmund MichaelVečeřa Stanislav6-966 31104
15.Vranka OndřejBazalka Michal         
16.Kopečný RomanPustějovský Stanislav         
17.Sigmund MichaelKovář Martin         
18.Ždánský VojtěchVečeřa Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopečný Roman30Bazalka Michal12
Sigmund Michael21Pustějovský Stanislav21
Ždánský Vojtěch12Kovář Martin03
Vranka Ondřej30Večeřa Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Nevřala Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ - Sportovní 1357Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18505:356TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moráček Jakub
Vrbecký Tomáš
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
88-711 3110
2.Nevřala Lukáš
Urbiš Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kvasnička JiříJanečka Tomáš-81182 3130
4.Moráček JakubPolanský Pavel2-9-4973240
5.Urbiš JanJanošík Pavel-7-7-8  0341
6.Nevřala LukášWO    3051
7.Moráček JakubJanečka Tomáš10-7-9-7 1352
8.Urbiš JanPolanský Pavel-92-11693262
9.Nevřala LukášJanošík Pavel769  3072
10.Kvasnička JiříWO    3082
11.Urbiš JanJanečka Tomáš-7-779-102383
12.Nevřala LukášPolanský Pavel978  3093
13.Kvasnička JiříJanošík Pavel-8-6-6  0394
14.Moráček JakubWO    30104
15.Nevřala LukášJanečka Tomáš         
16.Kvasnička JiříPolanský Pavel         
17.Moráček JakubJanošík Pavel         
18.Urbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvasnička Jiří11Janečka Tomáš21
Moráček Jakub11Polanský Pavel03
Urbiš Jan12Janošík Pavel21
Nevřala Lukáš20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Oharek Libor
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36676:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolečkář Matyáš
Berger Miloš
 
 
Závada Adam
Polák Petr
 
 
8-7-41173210
2.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
-2-88-9 1311
3.Oharek LiborKlůj Bronislav-11-7-6  0312
4.Autrata VítDoležel Tomáš6-7-89113222
5.Kolečkář MatyášZávada Adam-8-1-6  0323
6.Berger MilošKrejčiřík David-9-10-9  0324
7.Autrata VítKlůj Bronislav85-94 3134
8.Kolečkář MatyášDoležel Tomáš-3754 3144
9.Berger MilošZávada Adam138-89 3154
10.Oharek LiborKrejčiřík David-878-10-52355
11.Kolečkář MatyášKlůj Bronislav4913  3065
12.Berger MilošDoležel Tomáš8910  3075
13.Oharek LiborZávada Adam6-7-1314-82376
14.Autrata VítPolák Petr-11-2-9  0377
15.Berger MilošKlůj Bronislav675  3087
16.Oharek LiborDoležel Tomáš-95-1111-92388
17.Autrata VítZávada Adam-8-88-5 1389
18.Kolečkář MatyášPolák Petr64-6-1073299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oharek Libor04Klůj Bronislav13
Autrata Vít22Doležel Tomáš13
Kolečkář Matyáš31Závada Adam31
Berger Miloš31Krejčiřík David20
   Polák Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy