Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27604:541Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
785  3010
2.Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
Švehla Michal
Lekeš Roman
 
 
8108  3020
3.Klůj BronislavOrlovský Karel-7-4-6  0321
4.Polák PetrLekeš Pavel-575-11-72322
5.Závada AdamKováč Peter629  3032
6.Doležel TomášLekeš Roman-12-87573242
7.Polák PetrOrlovský Karel-63-105-72343
8.Závada AdamLekeš Pavel8-795 3153
9.Doležel TomášKováč Peter7-52-1063263
10.Klůj BronislavLekeš Roman-9449 3173
11.Závada AdamOrlovský Karel-73-8-9 1374
12.Doležel TomášLekeš Pavel12-9-6-9 1375
13.Klůj BronislavKováč Peter-77-8873285
14.Polák PetrLekeš Roman79-6-1213295
15.Doležel TomášOrlovský Karel8-37-6932105
16.Klůj BronislavLekeš Pavel         
17.Polák PetrKováč Peter         
18.Závada AdamLekeš Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klůj Bronislav21Orlovský Karel31
Polák Petr12Lekeš Pavel21
Závada Adam21Kováč Peter03
Doležel Tomáš31Lekeš Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Šašinka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17480:397ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Res Jiří
Karal Oldřich
 
 
10-9-10663210
2.Berger Miloš
Šašinka Radek
 
 
Vykoukal Martin
Adamec Michal
 
 
3-894 3120
3.Oharek LiborRes Jiří85-3-9103230
4.Berger MilošKaral Oldřich772  3040
5.Autrata VítVykoukal Martin-9267 3150
6.Šašinka RadekAdamec Michal-91086 3160
7.Berger MilošRes Jiří95-7-5-92361
8.Autrata VítKaral Oldřich-91088 3171
9.Šašinka RadekVykoukal Martin-7874 3181
10.Oharek LiborAdamec Michal934  3091
11.Autrata VítRes Jiří-7-7-7  0392
12.Šašinka RadekKaral Oldřich-456-5732102
13.Oharek LiborVykoukal Martin5    10  
14.Berger MilošAdamec Michal         
15.Šašinka RadekRes Jiří         
16.Oharek LiborKaral Oldřich         
17.Berger MilošVykoukal Martin         
18.Autrata VítAdamec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oharek Libor20Res Jiří21
Berger Miloš11Karal Oldřich03
Autrata Vít21Vykoukal Martin02
Šašinka Radek30Adamec Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26607:568TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
Kolísek Josef
Ježek Jan
 
 
18-1210 3110
2.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Kučera Ondřej
Bobčík Přemysl
 
 
1068  3020
3.Janečka TomášKolísek Josef-689-9-82321
4.Polanský PavelJežek Jan9-910-593231
5.Janošík PavelKučera Ondřej-7953 3141
6.Janečka VáclavBobčík Přemysl7-212-953251
7.Polanský PavelKolísek Josef-8-8-8  0352
8.Janošík PavelJežek Jan6-588 3162
9.Janečka VáclavKučera Ondřej1068  3072
10.Janečka TomášBobčík Přemysl-8-626113282
11.Janošík PavelKolísek Josef1052  3092
12.Janečka VáclavJežek Jan-10-9-8  0393
13.Janečka TomášKučera Ondřej-8-59-5 1394
14.Polanský PavelBobčík Přemysl-814-1213-72395
15.Janečka VáclavKolísek Josef10-98-11832105
16.Janečka TomášJežek Jan         
17.Polanský PavelKučera Ondřej         
18.Janošík PavelBobčík Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Tomáš12Kolísek Josef22
Polanský Pavel12Ježek Jan12
Janošík Pavel30Kučera Ondřej12
Janečka Václav31Bobčík Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Nevřala Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32728:644TJ Bystřice pod Hostýnem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
Janečka Zdeněk
Blaha Jan
 
 
3-7-96-52301
2.Moráček Jakub
Urbiš Jan
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
6-13-8-12 1302
3.Moráček JakubBlaha Jan10-7-79-52303
4.Nesvadba VladanGazda Jiří108-9-953213
5.Urbiš JanHons Jakub10-6-105-92314
6.Nevřala LukášJanečka Zdeněk691  3024
7.Nesvadba VladanBlaha Jan-1071011 3134
8.Urbiš JanGazda Jiří-611-108-92335
9.Nevřala LukášHons Jakub1-1049 3145
10.Moráček JakubJanečka Zdeněk-11-7-6  0346
11.Urbiš JanBlaha Jan-7-54-8 1347
12.Nevřala LukášGazda Jiří-93-7933257
13.Moráček JakubHons Jakub59-57 3167
14.Nesvadba VladanJanečka Zdeněk675  3077
15.Nevřala LukášBlaha Jan657  3087
16.Moráček JakubGazda Jiří-664-10-72388
17.Nesvadba VladanHons Jakub9710  3098
18.Urbiš JanJanečka Zdeněk-8719 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moráček Jakub13Blaha Jan22
Nesvadba Vladan40Gazda Jiří22
Urbiš Jan13Hons Jakub13
Nevřala Lukáš40Janečka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35444:522TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Drápela Marek
 
 
Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
-9-9-2  0301
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-75-8763211
3.Hladil RadekŽmolík Pavel-4-6-5  0312
4.Drápela MarekŽmolík Lukáš-4-112-9 1313
5.Konečný JiříSmetana Marcel-698-10-62314
6.Pustějovský StanislavKozelek Ondřej446  3024
7.Drápela MarekŽmolík Pavel-8-4-10  0325
8.Konečný JiříŽmolík Lukáš8-10710 3135
9.Pustějovský StanislavSmetana Marcel-9410-893245
10.Hladil RadekKozelek Ondřej4-109-5-32346
11.Konečný JiříŽmolík Pavel8-93-6-72347
12.Pustějovský StanislavŽmolík Lukáš-5-8-6  0348
13.Hladil RadekSmetana Marcel-3-6-8  0349
14.Drápela MarekKozelek Ondřej-6-8-5  03410
15.Pustějovský StanislavŽmolík Pavel         
16.Hladil RadekŽmolík Lukáš         
17.Drápela MarekSmetana Marcel         
18.Konečný JiříKozelek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil Radek03Žmolík Pavel30
Drápela Marek03Žmolík Lukáš21
Konečný Jiří12Smetana Marcel21
Pustějovský Stanislav21Kozelek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14501:387SK Slavičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
Kopečný Roman
Sigmund Michael
 
 
65-53 3110
2.Šuráň Jiří
Jančařík Zbyněk
 
 
Málek Tomáš
Ždánský Vojtěch
 
 
-83-8783220
3.Jančařík ZbyněkKopečný Roman5-10-10-1 1321
4.Šuráň JiříSigmund Michael95-9-4-82322
5.Plášek AdamMálek Tomáš445  3032
6.Machara JiříŽdánský Vojtěch-78-11953242
7.Šuráň JiříKopečný Roman11109  3052
8.Plášek AdamSigmund Michael1048  3062
9.Machara JiříMálek Tomáš468  3072
10.Jančařík ZbyněkŽdánský Vojtěch539  3082
11.Plášek AdamKopečný Roman-10610-12-82383
12.Machara JiříSigmund Michael865  3093
13.Jančařík ZbyněkMálek Tomáš845  30103
14.Šuráň JiříŽdánský Vojtěch         
15.Machara JiříKopečný Roman         
16.Jančařík ZbyněkSigmund Michael         
17.Šuráň JiříMálek Tomáš         
18.Plášek AdamŽdánský Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančařík Zbyněk21Kopečný Roman21
Šuráň Jiří11Sigmund Michael12
Plášek Adam21Málek Tomáš03
Machara Jiří30Ždánský Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy