Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Šašinka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14466:362ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
-6118-973210
2.Berger Miloš
Šašinka Radek
 
 
Lekeš Pavel
Lekeš Roman
 
 
635  3020
3.Oharek LiborOrlovský Karel-2-5-7  0321
4.Berger MilošLekeš Pavel-8-798103231
5.Autrata VítKováč Peter-9662 3141
6.Šašinka RadekLekeš Roman665  3051
7.Berger MilošOrlovský Karel595  3061
8.Autrata VítLekeš Pavel79-4-4-72362
9.Šašinka RadekKováč Peter659  3072
10.Oharek LiborLekeš Roman6110  3082
11.Autrata VítOrlovský KarelWO    3092
12.Šašinka RadekLekeš Pavel97-5-4-82393
13.Oharek LiborKováč Peter2812  30103
14.Berger MilošLekeš Roman         
15.Šašinka RadekOrlovský Karel         
16.Oharek LiborLekeš Pavel         
17.Berger MilošKováč Peter         
18.Autrata VítLekeš Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oharek Libor21Orlovský Karel11
Berger Miloš20Lekeš Pavel21
Autrata Vít11Kováč Peter03
Šašinka Radek21Lekeš Roman02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17475:391Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Res Jiří
Vykoukal Martin
 
 
-66-8973210
2.Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
Karal Oldřich
Dvořák Jakub
 
 
6-1017 3120
3.Doležel TomášVykoukal Martin-24-9433230
4.Závada AdamRes Jiří-6-8-9  0331
5.Krejčiřík DavidKaral Oldřich766  3041
6.Klůj BronislavDvořák Jakub1097  3051
7.Závada AdamVykoukal Martin585  3061
8.Krejčiřík DavidRes Jiří-37-47-92362
9.Klůj BronislavKaral Oldřich-8-9-7  0363
10.Doležel TomášDvořák Jakub6612  3073
11.Krejčiřík DavidVykoukal MartinWO    3083
12.Klůj BronislavRes Jiří-3-13-3  0384
13.Doležel TomášKaral Oldřich699  3094
14.Závada AdamDvořák Jakub7911  30104
15.Klůj BronislavVykoukal Martin         
16.Doležel TomášRes Jiří         
17.Závada AdamKaral Oldřich         
18.Krejčiřík DavidDvořák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Tomáš30Vykoukal Martin02
Závada Adam21Res Jiří30
Krejčiřík David11Karal Oldřich12
Klůj Bronislav12Dvořák Jakub03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Nevřala Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35696:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbiš Jan
Urbiš Jakub
 
 
Kolísek Josef
Ježek Jan
 
 
-118-9-7 1301
2.Moráček Jakub
Vrbecký Tomáš
 
 
Kučera Ondřej
Ježek Miroslav
 
 
8106  3011
3.Vrbecký TomášKolísek Josef-779-5-82312
4.Moráček JakubKučera Ondřej68-59 3122
5.Vašík JanJežek Jan-5-8-3  0323
6.Urbiš JanJežek Miroslav559  3033
7.Moráček JakubKolísek Josef9-11-78-92334
8.Vašík JanKučera Ondřej-5-8-9  0335
9.Urbiš JanJežek Jan76-99 3145
10.Vrbecký TomášJežek Miroslav6-98-853255
11.Vašík JanKolísek Josef-8910-7123265
12.Nevřala LukášKučera Ondřej97-96 3175
13.Vrbecký TomášJežek Jan8-7-6-9 1376
14.Moráček JakubJežek Miroslav-987-10-82377
15.Nevřala LukášKolísek Josef-8976 3187
16.Vrbecký TomášKučera Ondřej-119-6-5 1388
17.Moráček JakubJežek Jan769  3098
18.Vašík JanJežek Miroslav-107-89-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrbecký Tomáš13Kolísek Josef22
Moráček Jakub22Kučera Ondřej22
Vašík Jan13Ježek Jan22
Urbiš Jan20Ježek Miroslav22
Nevřala Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6378:255TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
-9-8-8  0301
2.Odstrčil Karel
Janošík Pavel
 
 
Janečka Zdeněk
Mareš Lukáš
 
 
787  3011
3.Janošík PavelJanečka Zdeněk746  3021
4.Janečka TomášHons Jakub8-769 3131
5.Odstrčil KarelGazda Jiří743  3041
6.Janečka VáclavMareš Lukáš866  3051
7.Janečka TomášJanečka Zdeněk-8978 3161
8.Odstrčil KarelHons Jakub945  3071
9.Janečka VáclavGazda Jiří78-89 3181
10.Janošík PavelMareš Lukáš235  3091
11.Odstrčil KarelJanečka Zdeněk656  30101
12.Janečka VáclavHons Jakub         
13.Janošík PavelGazda Jiří         
14.Janečka TomášMareš Lukáš         
15.Janečka VáclavJanečka Zdeněk         
16.Janošík PavelHons Jakub         
17.Janečka TomášGazda Jiří         
18.Odstrčil KarelMareš Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janošík Pavel20Janečka Zdeněk03
Janečka Tomáš20Hons Jakub02
Odstrčil Karel30Gazda Jiří02
Janečka Václav20Mareš Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:32535:544TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vranka Ondřej
Sigmund Michael
 
 
Kozelek Ondřej
Smetana Marcel
 
 
455  3010
2.Kopečný Roman
Ždánský Vojtěch
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-8-611-8 1311
3.Ždánský VojtěchŽmolík Pavel-6-7-3  0312
4.Sigmund MichaelŽmolík Lukáš3-1112 3122
5.Kopečný RomanSmetana Marcel-584-3-82323
6.Vranka OndřejKozelek Ondřej2-8125 3133
7.Sigmund MichaelŽmolík Pavel455  3043
8.Kopečný RomanŽmolík Lukáš8-3-9-9 1344
9.Vranka OndřejSmetana Marcel9911  3054
10.Ždánský VojtěchKozelek Ondřej-9-7-13  0355
11.Kopečný RomanŽmolík Pavel-710-4-8 1356
12.Vranka OndřejŽmolík Lukáš688  3066
13.Ždánský VojtěchSmetana Marcel-4-3-5  0367
14.Sigmund MichaelKozelek Ondřej-5-849-52368
15.Vranka OndřejŽmolík Pavel696  3078
16.Ždánský VojtěchŽmolík Lukáš-4-6-9  0379
17.Sigmund MichaelSmetana Marcel-7-37-7 13710
18.Kopečný RomanKozelek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ždánský Vojtěch04Žmolík Pavel22
Sigmund Michael22Žmolík Lukáš22
Kopečný Roman03Smetana Marcel31
Vranka Ondřej40Kozelek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31493:519TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
 
 
6-42-10-62301
2.Šuráň Jiří
Jančařík Zbyněk
 
 
Hladil Radek
Večeřa Stanislav
 
 
-978-5-92302
3.Jančařík ZbyněkKonečný Jiří-510-9-5 1303
4.Šuráň JiříPustějovský Stanislav8-8-5-6 1304
5.Plášek AdamHladil Radek19-8-5-7 1305
6.Machara JiříVečeřa Stanislav156  3015
7.Šuráň JiříKonečný Jiří664  3025
8.Plášek AdamPustějovský Stanislav-7-3-5  0326
9.Machara JiříHladil Radek78-85 3136
10.Jančařík ZbyněkVečeřa Stanislav589  3046
11.Plášek AdamKonečný Jiří-8-7-2  0347
12.Machara JiříPustějovský Stanislav-10-5-9  0348
13.Jančařík ZbyněkHladil Radek-7-8-4  0349
14.Šuráň JiříVečeřa Stanislav797  3059
15.Machara JiříKonečný Jiří-12613-8-1023510
16.Jančařík ZbyněkPustějovský Stanislav-7-412-5 13  
17.Šuráň JiříHladil Radek         
18.Plášek AdamVečeřa Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančařík Zbyněk12Konečný Jiří31
Šuráň Jiří21Pustějovský Stanislav30
Plášek Adam03Hladil Radek21
Machara Jiří22Večeřa Stanislav03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy