Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
Závada Adam
Polák Petr
 
 
     0301
2.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
     1302
3.Kolísek JosefZávada Adam     1303
4.Ježek JanDoležel Tomáš     0304
5.Kučera OndřejKlůj Bronislav     2305
6.Uher AntonínPolák Petr     3015
7.Ježek JanZávada Adam     3125
8.Kučera OndřejDoležel Tomáš     2326
9.Uher AntonínKlůj Bronislav     3236
10.Kolísek JosefPolák Petr     0337
11.Kučera OndřejZávada Adam     2338
12.Uher AntonínDoležel Tomáš     3148
13.Kolísek JosefKlůj Bronislav     3058
14.Ježek JanKrejčiřík David     3268
15.Uher AntonínZávada Adam     3178
16.Kolísek JosefDoležel Tomáš     3288
17.Ježek JanKlůj Bronislav     1389
18.Kučera OndřejKrejčiřík David     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolísek Josef22Závada Adam22
Ježek Jan22Doležel Tomáš22
Kučera Ondřej13Klůj Bronislav22
Uher Antonín40Polák Petr11
   Krejčiřík David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:ST AMON KunoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31358:445ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Blaha Jan
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
9-9-76-82301
2.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Šašinka Radek
Berger Miloš
 
 
-11-7-3  0302
3.Blaha JanOharek Libor-5-6-13  0303
4.Janečka ZdeněkŠašinka Radek9-8-9-8 1304
5.Gazda JiříAutrata Vít-5-5-5  0305
6.Hons JakubBerger Miloš4-13-3-9 1306
7.Janečka ZdeněkOharek Libor-4-5-6  0307
8.Gazda JiříŠašinka Radek-96912 3117
9.Hons JakubAutrata Vít-77-610-92318
10.Blaha JanBerger Miloš8311  3028
11.Gazda JiříOharek Libor-7-5-2  0329
12.Hons JakubŠašinka Radek-9-8-9  03210
13.Blaha JanAutrata Vít         
14.Janečka ZdeněkBerger Miloš         
15.Hons JakubOharek Libor         
16.Blaha JanŠašinka Radek         
17.Janečka ZdeněkAutrata Vít         
18.Gazda JiříBerger Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blaha Jan11Oharek Libor30
Janečka Zdeněk02Šašinka Radek21
Gazda Jiří12Autrata Vít20
Hons Jakub03Berger Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38640:678TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
-1069-863210
2.Hladiš Libor
Žmolík Lukáš
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
7-8-67-92311
3.Smetana MarcelOrlovský Karel-1-11-14  0312
4.Žmolík LukášLekeš Pavel-6-6-8  0313
5.Hladiš LiborKováč Peter8-4-68-82314
6.Kozelek OndřejŠvehla Michal-38-10853224
7.Žmolík LukášOrlovský Karel11-7-4-3 1325
8.Hladiš LiborLekeš Pavel-7-11-16  0326
9.Kozelek OndřejKováč Peter1065  3036
10.Smetana MarcelŠvehla Michal6168  3046
11.Hladiš LiborOrlovský Karel-7-7-6  0347
12.Kozelek OndřejLekeš Pavel8-99-10-92348
13.Smetana MarcelKováč Peter-1310107 3158
14.Žmolík Lukᚊvehla Michal-8957 3168
15.Kozelek OndřejOrlovský Karel-8-6-10  0369
16.Smetana MarcelLekeš Pavel74-8-1083279
17.Žmolík LukášKováč Peter-4-1088-723710
18.Žmolík PavelŠvehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Marcel31Orlovský Karel40
Žmolík Lukáš13Lekeš Pavel31
Hladiš Libor03Kováč Peter22
Kozelek Ondřej22Švehla Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32292:412TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
-6-8-9  0301
2.Machara Jiří
Šuráň Jiří
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-8-6-6  0302
3.Rak PetrRes Jiří-2-4-5  0303
4.Jančařík ZbyněkAdamec Michal-6-7-7  0304
5.Machara JiříVychodil Filip-5116-783214
6.Šuráň JiříVykoukal Martin-10-10-10  0315
7.Jančařík ZbyněkRes Jiří-6-9-8  0316
8.Machara JiříAdamec Michal1173  3026
9.Šuráň JiříVychodil Filip-5-5-5  0327
10.Malatinský PetrVykoukal Martin-5-10-6  0328
11.Machara JiříRes Jiří-10-3-7  0329
12.Šuráň JiříAdamec Michal9-4-8-4 13210
13.Malatinský PetrVychodil Filip         
14.Jančařík ZbyněkVykoukal Martin         
15.Šuráň JiříRes Jiří         
16.Malatinský PetrAdamec Michal         
17.Jančařík ZbyněkVychodil Filip         
18.Machara JiříVykoukal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rak Petr01Res Jiří30
Jančařík Zbyněk02Adamec Michal21
Machara Jiří21Vychodil Filip11
Šuráň Jiří03Vykoukal Martin20
Malatinský Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:19578:428TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
-7-81010-72301
2.Došek Jaroslav
Orlovský Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Došek JaroslavOndrašík Petr51013  3021
4.Pustějovský StanislavWO    3031
5.Orlovský PavelJanošík Pavel-111010-10-52332
6.Konečný JiříPolanský Pavel1055  3042
7.Pustějovský StanislavOndrašík Petr2-10-8-10 1343
8.Orlovský PavelWO    3053
9.Konečný JiříJanošík Pavel9-7-1010-102354
10.Došek JaroslavPolanský Pavel105-910 3164
11.Orlovský PavelOndrašík Petr5710  3074
12.Konečný JiříWO    3084
13.Došek JaroslavJanošík Pavel-185-1083294
14.Pustějovský StanislavPolanský Pavel-2-58-2 1395
15.Konečný JiříOndrašík Petr7-7163 31105
16.Došek Jaroslav         
17.Pustějovský StanislavJanošík Pavel         
18.Orlovský PavelPolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Došek Jaroslav30Ondrašík Petr13
Pustějovský Stanislav02Janošík Pavel21
Orlovský Pavel11Polanský Pavel12
Konečný Jiří21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:29661:618KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Filip
Málek Tomáš
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
-12-4-6  0301
2.Račák Filip
Ovesný Vratislav
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jakub
 
 
151010  3011
3.Ovesný VratislavNevřala Lukáš10-910-9-22312
4.Málek TomášNesvadba Vladan-6-1061083222
5.Dufek FilipKvasnička Jiří-8811-9133232
6.Račák FilipUrbiš Jakub12-116-8-92333
7.Málek TomášNevřala Lukáš-787-8-82334
8.Dufek FilipNesvadba Vladan37-99 3144
9.Račák FilipKvasnička Jiří-957-893254
10.Ovesný VratislavUrbiš Jakub-8-91-7 1355
11.Dufek FilipNevřala Lukáš-1148-373265
12.Račák FilipNesvadba Vladan3-977 3175
13.Ovesný VratislavKvasnička Jiří82-73 3185
14.Málek TomášUrbiš Jakub96-79 3195
15.Račák FilipNevřala Lukáš9-610-91432105
16.Ovesný VratislavNesvadba Vladan10104  30  
17.Málek TomášKvasnička Jiří         
18.Dufek FilipUrbiš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ovesný Vratislav12Nevřala Lukáš22
Málek Tomáš21Nesvadba Vladan03
Dufek Filip30Kvasnička Jiří03
Račák Filip31Urbiš Jakub21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy