Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:ST AMON KunoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:42634:691ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
71210  3010
2.Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
Šašinka Radek
Berger Miloš
 
 
-7-109-10 1311
3.Kolísek JosefBerger Miloš-578-893221
4.Kučera OndřejOharek Libor-14-4-5 1322
5.Ježek JanŠašinka Radek8-9-7-9 1323
6.Uher AntonínAutrata Vít76-5-10113233
7.Kučera OndřejBerger Miloš-6-8-8  0334
8.Ježek JanOharek Libor-6-6-9  0335
9.Uher AntonínŠašinka Radek28-98 3145
10.Kolísek JosefAutrata Vít-4-77-6 1346
11.Ježek JanBerger Miloš-10-7-8  0347
12.Uher AntonínOharek Libor-413-6983257
13.Kolísek JosefŠašinka Radek10-99-4103267
14.Kučera OndřejAutrata Vít4-7-9-6 1368
15.Uher AntonínBerger Miloš46-93 3178
16.Kolísek JosefOharek Libor-5-5-8  0379
17.Kučera OndřejŠašinka Radek7-99-973289
18.Ježek JanAutrata Vít-12-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolísek Josef22Berger Miloš22
Kučera Ondřej13Oharek Libor31
Ježek Jan04Šašinka Radek13
Uher Antonín40Autrata Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30225:361Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Bronislav
Solař Martin
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
11-5-5-9 1301
2.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Klůj Bronislav
Doležel Tomáš
 
 
-87-2-7 1302
3.Janečka BronislavZávada Adam-4-11-3  0303
4.Janečka ZdeněkDoležel Tomáš-5-12-8  0304
5.Hons JakubKlůj Bronislav-5-9-8  0305
6.Solař MartinPolák Petr-4-3-3  0306
7.Janečka ZdeněkZávada Adam-7-9-5  0307
8.Hons JakubDoležel Tomáš-78-9-7 1308
9.Solař MartinKlůj Bronislav-7-4-9  0309
10.Janečka BronislavPolák Petr-6-5-4  03010
11.Hons JakubZávada Adam         
12.Solař MartinDoležel Tomáš         
13.Janečka BronislavKlůj Bronislav         
14.Janečka ZdeněkPolák Petr         
15.Solař MartinZávada Adam         
16.Janečka BronislavDoležel Tomáš         
17.Janečka ZdeněkKlůj Bronislav         
18.Hons JakubPolák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janečka Bronislav02Závada Adam20
Janečka Zdeněk02Doležel Tomáš20
Hons Jakub02Klůj Bronislav20
Solař Martin02Polák Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:36400:530TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Turzík Vlastimil
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-6-4-4  0301
2.Smetana Marcel
Kozelek Ondřej
 
 
Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
-10-887-62302
3.Turzík VlastimilVychodil Filip-8-4-3  0303
4.Smetana MarcelRes Jiří-4-3-3  0304
5.Žmolík LukášAdamec Michal-6-7101063214
6.Kozelek OndřejVykoukal Martin9-79-1273224
7.Smetana MarcelVychodil Filip-6-7-8  0325
8.Žmolík LukášRes Jiří-56-8-3 1326
9.Kozelek OndřejAdamec Michal7-10-4-10 1327
10.Turzík VlastimilVykoukal Martin9-78-5-32328
11.Žmolík LukášVychodil Filip6-8-6983238
12.Kozelek OndřejRes Jiří9-7-6-2 1339
13.Turzík VlastimilAdamec Michal-9-8-5  03310
14.Smetana MarcelVykoukal Martin         
15.Kozelek OndřejVychodil Filip         
16.Turzík VlastimilRes Jiří         
17.Smetana MarcelAdamec Michal         
18.Žmolík LukášVykoukal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turzík Vlastimil03Vychodil Filip21
Smetana Marcel02Res Jiří30
Žmolík Lukáš21Adamec Michal21
Kozelek Ondřej12Vykoukal Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlavičínVrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32355:475TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
9-3-10-9 1301
2.Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
-9-79-2 1302
3.Malatinský PetrOrlovský Karel-3-6-11  0303
4.Jančařík ZbyněkLekeš Pavel-4-3-7  0304
5.Plášek AdamKováč Peter-8-876-42305
6.Machara JiříŠvehla Michal9-829 3115
7.Jančařík ZbyněkOrlovský Karel-2-8-1  0316
8.Plášek AdamLekeš Pavel9610  3026
9.Machara JiříKováč Peter-8968 3136
10.Malatinský PetrŠvehla Michal-6-2-4  0337
11.Plášek AdamOrlovský Karel-6-7-4  0338
12.Machara JiříLekeš Pavel-910-128-42339
13.Malatinský PetrKováč Peter-5-6-2  03310
14.Jančařík ZbyněkŠvehla Michal         
15.Machara JiříOrlovský Karel         
16.Malatinský PetrLekeš Pavel         
17.Jančařík ZbyněkKováč Peter         
18.Plášek AdamŠvehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malatinský Petr03Orlovský Karel30
Jančařík Zbyněk02Lekeš Pavel21
Plášek Adam12Kováč Peter21
Machara Jiří21Švehla Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4370:271TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Došek Jaroslav
Bazalka Michal
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
786  3010
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jan
 
 
79-107 3120
3.Bazalka MichalNevřala Lukáš8118  3030
4.Pustějovský StanislavNesvadba Vladan77-98 3140
5.Došek JaroslavKvasnička Jiří686  3050
6.Konečný JiříUrbiš Jan856  3060
7.Pustějovský StanislavNevřala Lukáš898  3070
8.Došek JaroslavNesvadba Vladan595  3080
9.Konečný JiříKvasnička Jiří875  3090
10.Bazalka MichalUrbiš Jan-911-681132100
11.Došek JaroslavNevřala Lukáš-355  21  
12.Konečný JiříNesvadba Vladan         
13.Bazalka MichalKvasnička Jiří         
14.Pustějovský StanislavUrbiš Jan         
15.Konečný JiříNevřala Lukáš         
16.Bazalka MichalNesvadba Vladan         
17.Pustějovský StanislavKvasnička Jiří         
18.Došek JaroslavUrbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bazalka Michal20Nevřala Lukáš02
Pustějovský Stanislav20Nesvadba Vladan02
Došek Jaroslav20Kvasnička Jiří02
Konečný Jiří20Urbiš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:36448:536TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Filip
Laštovka Vojtěch
 
 
Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
8-9-3-11 1301
2.Ovesný Vratislav
Račák Filip
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
56-10-943211
3.Ovesný VratislavJanošík Pavel-6-913-4 1312
4.Laštovka VojtěchJanečka Václav-7-7-7  0313
5.Račák FilipPolanský Pavel8-7-31073223
6.Dufek FilipJanečka Tomáš-99-64-92324
7.Laštovka VojtěchJanošík Pavel9-3-5-7 1325
8.Račák FilipJanečka Václav9-85-4-92326
9.Dufek FilipPolanský Pavel-9-7-2  0327
10.Ovesný VratislavJanečka Tomáš-5-3-6  0328
11.Račák FilipJanošík Pavel8-99-7-52329
12.Dufek FilipJanečka Václav59-9-1083239
13.Ovesný VratislavPolanský Pavel-8-8-5  03310
14.Laštovka VojtěchJanečka Tomáš-10-8   02  
15.Dufek FilipJanošík Pavel         
16.Ovesný VratislavJanečka Václav         
17.Laštovka VojtěchPolanský Pavel         
18.Račák FilipJanečka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ovesný Vratislav03Janošík Pavel30
Laštovka Vojtěch02Janečka Václav21
Račák Filip12Polanský Pavel21
Dufek Filip12Janečka Tomáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy