Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10448:277Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závada Adam
Polák Petr
 
 
Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
8-6-12973210
2.Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Závada AdamJanečka Václav7-756 3130
4.Polák PetrPolanský Pavel-785-10-62331
5.Klůj BronislavJanečka Tomáš8-966 3141
6.Doležel TomášWO    3051
7.Polák PetrJanečka Václav10612  3061
8.Klůj BronislavPolanský Pavel668  3071
9.Doležel TomášJanečka Tomáš-10-87-6 1372
10.Závada AdamWO    3082
11.Klůj BronislavJanečka Václav359  3092
12.Doležel TomášPolanský Pavel672  30102
13.Závada AdamJanečka Tomáš69   20  
14.Polák Petr         
15.Doležel TomášJanečka Václav         
16.Závada AdamPolanský Pavel         
17.Polák PetrJanečka Tomáš         
18.Klůj Bronislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závada Adam10Janečka Václav03
Polák Petr11Polanský Pavel12
Klůj Bronislav30Janečka Tomáš11
Doležel Tomáš11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Oharek Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14477:378ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miloš
Kolečkář Matyáš
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
-129-6-7 1301
2.Autrata Vít
Oharek Libor
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jakub
 
 
954  3011
3.Autrata VítNevřala Lukáš-3-6-9  0312
4.Oharek LiborNesvadba Vladan996  3022
5.Kolečkář MatyášKvasnička Jiří1138  3032
6.Berger MilošUrbiš Jakub-81083 3142
7.Oharek LiborNevřala Lukáš553  3052
8.Kolečkář MatyášNesvadba Vladan616  3062
9.Berger MilošKvasnička Jiří579  3072
10.Autrata VítUrbiš Jakub-87-5-9 1373
11.Kolečkář MatyášNevřala Lukáš968  3083
12.Berger MilošNesvadba Vladan7-88-7-72384
13.Autrata VítKvasnička Jiří-5896 3194
14.Oharek LiborUrbiš Jakub534  30104
15.Berger MilošNevřala Lukáš8    10  
16.Autrata VítNesvadba Vladan         
17.Oharek LiborKvasnička Jiří         
18.Kolečkář MatyášUrbiš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Autrata Vít12Nevřala Lukáš12
Oharek Libor30Nesvadba Vladan12
Kolečkář Matyáš30Kvasnička Jiří03
Berger Miloš21Urbiš Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26639:572TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
45-5-9-132301
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Bazalka Michal
Jelínek Vojtěch
 
 
4913  3011
3.Lekeš PavelKonečný Jiří-4-9-10  0312
4.Kováč PeterBazalka Michal3-9-8-7 1313
5.Švehla MichalPustějovský Stanislav7-5-77-142314
6.Orlovský KarelJelínek Vojtěch8-87-733224
7.Kováč PeterKonečný Jiří1287  3034
8.Švehla MichalBazalka Michal7314  3044
9.Orlovský KarelPustějovský Stanislav-911126 3154
10.Lekeš PavelJelínek Vojtěch6-86-873264
11.Švehla MichalKonečný Jiří-54-59-62365
12.Orlovský KarelBazalka Michal68-88 3175
13.Lekeš PavelPustějovský Stanislav-9-9810103285
14.Kováč PeterJelínek Vojtěch-34-8-8 1386
15.Orlovský KarelKonečný Jiří4710  3096
16.Lekeš PavelBazalka Michal883  30106
17.Kováč PeterPustějovský Stanislav         
18.Švehla MichalJelínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Pavel31Konečný Jiří22
Kováč Peter12Bazalka Michal13
Švehla Michal12Pustějovský Stanislav12
Orlovský Karel40Jelínek Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Adamec Michal
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Vykoukal Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11438:318TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
Račák Filip
Vranka Ondřej
 
 
7-397 3110
2.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Ovesný Vratislav
Dufek Filip
 
 
234  3020
3.Adamec MichalVranka Ondřej-5-10-7  0321
4.Vykoukal MartinRačák Filip1097  3031
5.Vychodil FilipOvesný Vratislav534  3041
6.Res JiříDufek Filip6512  3051
7.Vykoukal MartinVranka Ondřej8-13-8-10 1352
8.Vychodil FilipRačák Filip44-12-743262
9.Res JiříOvesný Vratislav834  3072
10.Adamec MichalDufek Filip-9587 3182
11.Vychodil FilipVranka Ondřej946  3092
12.Res JiříRačák Filip-9579 31102
13.Adamec MichalOvesný Vratislav746  30  
14.Vykoukal MartinDufek Filip         
15.Res JiříVranka Ondřej         
16.Adamec MichalRačák Filip         
17.Vykoukal MartinOvesný Vratislav         
18.Vychodil FilipDufek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Michal11Vranka Ondřej21
Vykoukal Martin11Račák Filip03
Vychodil Filip30Ovesný Vratislav02
Res Jiří30Dufek Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21564:513KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Smetana Marcel
Hladiš Libor
 
 
7-985 3110
2.Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
11-27-8133220
3.Kolísek JosefŽmolík Pavel-9712-8-92321
4.Ježek JanSmetana Marcel959  3031
5.Kučera OndřejŽmolík Lukáš10109  3041
6.Uher AntonínHladiš Libor659  3051
7.Ježek JanŽmolík Pavel9-7-10-8 1352
8.Kučera OndřejSmetana Marcel-6-11-3  0353
9.Uher AntonínŽmolík Lukáš99-99 3163
10.Kolísek JosefHladiš Libor-98-7783273
11.Kučera OndřejŽmolík Pavel7-87-9-102374
12.Uher AntonínSmetana Marcel455  3084
13.Kolísek JosefŽmolík Lukáš-9-8-7  0385
14.Ježek JanHladiš Libor7810  3095
15.Uher AntonínŽmolík Pavel9105  30105
16.Kolísek JosefSmetana Marcel         
17.Ježek JanŽmolík Lukáš         
18.Kučera OndřejHladiš Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolísek Josef12Žmolík Pavel31
Ježek Jan21Smetana Marcel12
Kučera Ondřej12Žmolík Lukáš12
Uher Antonín40Hladiš Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32626:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Blaha Jan
 
 
Jančařík Zbyněk
Rak Petr
 
 
997  3010
2.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
-77-6-2 1311
3.Hons JakubMachara Jiří-8-713-10 1312
4.Janečka ZdeněkPlášek Adam-6-9-9  0313
5.Gazda JiříJančařík Zbyněk9-10114 3123
6.Blaha JanRak Petr468  3033
7.Janečka ZdeněkMachara Jiří-5-410-9 1334
8.Gazda JiříPlášek Adam-987-5-42335
9.Blaha JanJančařík Zbyněk9124  3045
10.Hons JakubRak Petr847  3055
11.Gazda JiříMachara Jiří-4-7-8  0356
12.Blaha JanPlášek Adam-8559 3166
13.Hons JakubJančařík Zbyněk-11996 3176
14.Janečka BronislavRak Petr366  3086
15.Blaha JanMachara Jiří-12-684-52387
16.Hons JakubPlášek Adam-68-4-7 1388
17.Janečka BronislavJančařík Zbyněk-578-793298
18.Gazda JiříRak Petr6-5-5-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hons Jakub22Machara Jiří40
Janečka Zdeněk02Plášek Adam31
Gazda Jiří13Jančařík Zbyněk04
Blaha Jan31Rak Petr13
Janečka Bronislav20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy