Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8417:278Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
978  3010
2.Krejčiřík David
Klůj Bronislav
 
 
Urbiš Jan
Vašík Jan
 
 
8510  3020
3.Doležel TomášNevřala Lukáš698  3030
4.Závada AdamNesvadba Vladan776  3040
5.Polák PetrUrbiš Jan-6382 3150
6.Klůj BronislavVašík Jan234  3060
7.Závada AdamNevřala Lukáš554  3070
8.Polák PetrNesvadba Vladan3-65-1043280
9.Klůj BronislavUrbiš Jan-912-45-82381
10.Doležel TomášVašík Jan454  3091
11.Polák PetrNevřala Lukáš84-9-9932101
12.Klůj BronislavNesvadba Vladan793  30  
13.Doležel TomášUrbiš Jan         
14.Závada AdamVašík Jan         
15.Klůj BronislavNevřala Lukáš         
16.Doležel TomášNesvadba Vladan         
17.Závada AdamUrbiš Jan         
18.Polák PetrVašík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Tomáš20Nevřala Lukáš03
Závada Adam20Nesvadba Vladan02
Polák Petr30Urbiš Jan11
Klůj Bronislav11Vašík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Oharek Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14482:389ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
59-9-1133210
2.Berger Miloš
Kolečkář Matyáš
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
-913-89-102311
3.Autrata VítJanečka Tomáš5-999 3121
4.Oharek LiborJanečka Václav769  3031
5.Kolečkář MatyášPolanský Pavel795  3041
6.Berger MilošJanošík Pavel-6-8-5  0342
7.Oharek LiborJanečka Tomáš27-97 3152
8.Kolečkář MatyášJanečka Václav-98106 3162
9.Berger MilošPolanský Pavel892  3072
10.Autrata VítJanošík Pavel-9-7-11  0373
11.Kolečkář MatyášJanečka Tomáš4129  3083
12.Berger MilošJanečka Václav963  3093
13.Autrata VítPolanský Pavel4811  30103
14.Oharek LiborJanošík Pavel6    10  
15.Berger MilošJanečka Tomáš         
16.Autrata VítJanečka Václav         
17.Oharek LiborPolanský Pavel         
18.Kolečkář MatyášJanošík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Autrata Vít21Janečka Tomáš03
Oharek Libor20Janečka Václav03
Kolečkář Matyáš30Polanský Pavel03
Berger Miloš21Janošík Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezdec, Podhájí 291, 687 34 Uherský Brod-Újezdec, Ze směru od Luhačovic(Polichna) druhá odbočka vpravo a hned vlevoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15468:325TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
Vranka Ondřej
Ovesný Vratislav
 
 
-368-1023210
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Lekeš PavelVranka Ondřej9-61-993230
4.Kováč PeterOvesný Vratislav81010  3040
5.Švehla MichalDufek Filip5-10-105-72341
6.Orlovský KarelWO    3051
7.Kováč PeterVranka Ondřej-9-7-5  0352
8.Švehla MichalOvesný Vratislav43-5-883262
9.Orlovský KarelDufek Filip848  3072
10.Lekeš PavelWO    3082
11.Švehla MichalVranka Ondřej-8-7-6  0383
12.Orlovský KarelOvesný Vratislav9713  3093
13.Lekeš PavelDufek Filip875  30103
14.Kováč Peter         
15.Orlovský KarelVranka Ondřej         
16.Lekeš PavelOvesný Vratislav         
17.Kováč PeterDufek Filip         
18.Švehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lekeš Pavel20Vranka Ondřej21
Kováč Peter11Ovesný Vratislav03
Švehla Michal12Dufek Filip12
Orlovský Karel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Adamec Michal
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Vykoukal Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34631:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Konečný Jiří
Bazalka Michal
 
 
83-99 3110
2.Adamec Michal
Vykoukal Martin
 
 
Došek Jaroslav
Orlovský Pavel
 
 
-4-7-7  0311
3.Vykoukal MartinOrlovský Pavel6108  3021
4.Adamec MichalDošek Jaroslav-7-9-2  0322
5.Vychodil FilipKonečný Jiří-9-57-6 1323
6.Res JiříBazalka Michal54-125 3133
7.Adamec MichalOrlovský Pavel-1-2-2  0334
8.Vychodil FilipDošek Jaroslav38-811 3144
9.Res JiříKonečný Jiří686  3054
10.Vykoukal MartinBazalka Michal3-4-119-92355
11.Vychodil FilipOrlovský Pavel-12-6-11  0356
12.Res JiříDošek Jaroslav784  3066
13.Vykoukal MartinKonečný Jiří-10-810963276
14.Adamec MichalBazalka Michal9-9-4713286
15.Res JiříOrlovský Pavel59-8-4-52387
16.Vykoukal MartinDošek Jaroslav-694-3-102388
17.Adamec MichalKonečný Jiří-887-4-92389
18.Vychodil FilipBazalka Michal594  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vykoukal Martin22Orlovský Pavel31
Adamec Michal13Došek Jaroslav22
Vychodil Filip22Konečný Jiří22
Res Jiří31Bazalka Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:SK SlavičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5383:222KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
Jančařík Zbyněk
Rak Petr
 
 
-9977 3110
2.Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kolísek JosefJančařík Zbyněk11710  3030
4.Ježek JanPlášek Adam9-7-4-7 1331
5.Kučera OndřejRak Petr793  3041
6.Uher AntonínWO    3051
7.Ježek JanJančařík Zbyněk538  3061
8.Kučera OndřejPlášek Adam9126  3071
9.Uher AntonínRak Petr-85710 3181
10.Kolísek JosefWO    3091
11.Kučera OndřejJančařík Zbyněk689  30101
12.Uher AntonínPlášek Adam-7-910  12  
13.Kolísek JosefRak Petr         
14.Ježek Jan         
15.Uher AntonínJančařík Zbyněk         
16.Kolísek JosefPlášek Adam         
17.Ježek JanRak Petr         
18.Kučera Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolísek Josef10Jančařík Zbyněk03
Ježek Jan11Plášek Adam11
Kučera Ondřej30Rak Petr02
Uher Antonín10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30292:414TJ Nivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Bronislav
Solař Martin
 
 
Smetana Marcel
Janča Tomáš
 
 
9-66-8-12301
2.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-11-8-5  0302
3.Solař MartinŽmolík Pavel11-5-11-9 1303
4.Janečka BronislavŽmolík Lukáš-10-5-4  0304
5.Gazda JiříSmetana Marcel-6-5-4  0305
6.Hons JakubJanča Tomáš1797  3015
7.Janečka BronislavŽmolík Pavel-77-4-5 1316
8.Gazda JiříŽmolík Lukáš-8-11-5  0317
9.Hons JakubSmetana Marcel-3-7-2  0318
10.Solař MartinJanča Tomáš7-7-5-10 1319
11.Gazda JiříŽmolík Pavel-3-12-7  03110
12.Hons JakubŽmolík Lukáš         
13.Solař MartinSmetana Marcel         
14.Janečka BronislavJanča Tomáš         
15.Hons JakubŽmolík Pavel         
16.Solař MartinŽmolík Lukáš         
17.Janečka BronislavSmetana Marcel         
18.Gazda JiříJanča Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Solař Martin02Žmolík Pavel30
Janečka Bronislav02Žmolík Lukáš20
Gazda Jiří03Smetana Marcel20
Hons Jakub11Janča Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy