Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín BVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46551:672TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámečníková Iveta
Novák Josef
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
-8-911-5 1301
2.Krejčiřík David
Hochfelder Tomáš
 
 
Mlýnek Přemysl
Kubíček Martin
 
 
569  3011
3.Hochfelder TomášKubíček Martin-99-56-122312
4.Výmola PatrikMlýnek Přemysl-5-129-10 1313
5.Novák JosefKolaja Radomil-8-7-5  0314
6.Zámečníková IvetaKučera Josef-9-33-6 1315
7.Výmola PatrikKubíček Martin-7-7-1  0316
8.Novák JosefMlýnek Přemysl512-10-553226
9.Zámečníková IvetaKolaja Radomil-6-3-7  0327
10.Hochfelder TomášKučera Josef2-8-8-8 1328
11.Novák JosefKubíček Martin6-8-6-2 1329
12.Zámečníková IvetaMlýnek Přemysl-977-623239
13.Hochfelder TomášKolaja Radomil-6-13-11  03310
14.Výmola PatrikKučera Josef-3-12-6  03311
15.Zámečníková IvetaKubíček Martin-7514-5-623312
16.Hochfelder TomášMlýnek Přemysl7910  30412
17.Výmola PatrikKolaja Radomil-6-5-3  03413
18.Novák JosefKučera Josef-6-1-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hochfelder Tomáš13Kubíček Martin40
Výmola Patrik04Mlýnek Přemysl13
Novák Josef13Kolaja Radomil40
Zámečníková Iveta13Kučera Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35651:637TJ Rožnov pod Radhoštěm B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Holík Alois
 
 
Kokinopulos Miroslav
Ryl Ivan
 
 
86-88 3110
2.Chvátal Petr st.
Hasala Petr
 
 
Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
-9-10-6  0311
3.Liška LiborRyl Ivan7-8-89-62312
4.Holík AloisSemela Pavel-9-268-82313
5.Chvátal Petr st.Šubčík Leopold-91348 3123
6.Hasala PetrKokinopulos Miroslav6710  3033
7.Holík AloisRyl Ivan66-3-9-72334
8.Chvátal Petr st.Semela Pavel-91065 3144
9.Hasala PetrŠubčík Leopold6810  3054
10.Liška LiborKokinopulos Miroslav7-4-85-92355
11.Chvátal Petr st.Ryl Ivan-5-4-4  0356
12.Hasala PetrSemela Pavel8-977 3166
13.Liška LiborŠubčík Leopold-4-6-8  0367
14.Holík AloisKokinopulos Miroslav10-6107 3177
15.Hasala PetrRyl Ivan9-10-8-8 1378
16.Liška LiborSemela Pavel95-10-8-72379
17.Holík AloisŠubčík Leopold-4-68-7 13710
18.Chvátal Petr st.Kokinopulos MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor04Ryl Ivan40
Holík Alois13Semela Pavel22
Chvátal Petr st.21Šubčík Leopold22
Hasala Petr31Kokinopulos Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Olšák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27712:608T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Radomír
Provázek David
 
 
Velan Martin
Volák Marek
 
 
879  3010
2.Adamec Josef
Olšák Miroslav
 
 
Šimůnek Martin
Nožička Jiří
 
 
8-7-9-8 1311
3.Provázek DavidVelan Martin-76-7373221
4.Kovář ZdeněkŠimůnek Martin-9569 3131
5.Adamec JosefNožička Jiří1176  3041
6.Horsák RadomírVolák Marek5-911-673251
7.Kovář ZdeněkVelan Martin-6-1464-102352
8.Adamec JosefŠimůnek Martin6-6-6-9 1353
9.Horsák RadomírNožička Jiří-10985 3163
10.Provázek DavidVolák Marek7310  3073
11.Adamec JosefVelan Martin-44-63-102374
12.Horsák RadomírŠimůnek Martin-12-10-2  0375
13.Provázek DavidNožička Jiří-1010-10-12 1376
14.Kovář ZdeněkVolák Marek7-8912 3186
15.Horsák RadomírVelan Martin1313  3096
16.Provázek DavidŠimůnek Martin26-86 31106
17.Kovář ZdeněkNožička Jiří4911  30116
18.Adamec JosefVolák Marek-9777 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provázek David31Velan Martin22
Kovář Zdeněk31Šimůnek Martin22
Adamec Josef22Nožička Jiří13
Horsák Radomír31Volák Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46490:658TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Zákostelský Stanislav
Juráň Radek
 
 
-6811-3-92301
2.Bobčík Matyáš
Ježek Vít
 
 
Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
-3-4-5  0302
3.Bobčík PřemyslJuráň Radek-2-7-6  0303
4.Uher AdrianZákostelský Stanislav-9-82-6 1304
5.Bobčík MatyášKnébl Radovan-3-4-6  0305
6.Ježek VítVaculín Libor-86-3663215
7.Uher AdrianJuráň Radek-7-4-8  0316
8.Bobčík MatyášZákostelský Stanislav-109-8-7 1317
9.Ježek VítKnébl Radovan88-7-183227
10.Bobčík PřemyslVaculín Libor-6-118-8 1328
11.Bobčík MatyášJuráň Radek-4-6-9  0329
12.Uher JaroslavHráský Luděk2-6-5683239
13.Bobčík PřemyslKnébl Radovan-3-5-10  03310
14.Uher AdrianVaculín Libor-411-6-5 13311
15.Uher JaroslavJuráň Radek6-959 31411
16.Bobčík PřemyslHráský Luděk7104  30511
17.Uher AdrianKnébl Radovan-3-5-5  03512
18.Bobčík MatyášVaculín LiborWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bobčík Přemysl13Juráň Radek31
Uher Adrian04Zákostelský Stanislav20
Bobčík Matyáš03Knébl Radovan31
Ježek Vít20Vaculín Libor21
Uher Jaroslav20Hráský Luděk02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40567:618TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Filip
Málek Tomáš
 
 
Beníček Hynek
Stuppiello Claudia
 
 
-8-85-7 1301
2.Březina Radovan
Dufek Aleš
 
 
Mahdal Václav
Kostka Matěj
 
 
-11-5-6  0302
3.Březina RadovanKostka Matěj8-1-77-22303
4.Málek TomášBeníček Hynek8-1-4-4 1304
5.Dufek FilipStuppiello Claudia-9821 3114
6.Dufek AlešMahdal Václav-4-4-12  0315
7.Málek TomášKostka Matěj-10-4-10  0316
8.Dufek FilipBeníček Hynek567  3026
9.Dufek AlešStuppiello Claudia-9-10-9  0327
10.Březina RadovanMahdal Václav-921-8-52328
11.Dufek FilipKostka Matěj128-68 3138
12.Dufek AlešBeníček Hynek410-910 3148
13.Březina RadovanStuppiello Claudia59-47 3158
14.Málek TomášMahdal Václav-7-9-9  0359
15.Dufek AlešKostka Matěj-5-7-8  03510
16.Březina RadovanBeníček Hynek-7-11-7  03511
17.Málek TomášStuppiello Claudia71110  30611
18.Dufek FilipMahdal Václav5-8-9-11 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Březina Radovan13Kostka Matěj31
Málek Tomáš13Beníček Hynek22
Dufek Filip31Stuppiello Claudia13
Dufek Aleš13Mahdal Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36676:647T.J. Sokol Vsetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
Tydlačková Simona
Čevela Martin
 
 
413-9-7-72301
2.Gazdoš Zdeněk
Ščepka Milan
 
 
Bártek Dušan
Kostka Jindřich
 
 
-5-79-8 1302
3.Žák RadekČevela Martin10-6-4-6 1303
4.Gazdoš ZdeněkBártek Dušan954  3013
5.Mokrý FilipKostka Jindřich89-8-9-62314
6.Ščepka MilanTydlačková Simona168-9-643224
7.Gazdoš ZdeněkČevela Martin710-9-6-142325
8.Mokrý FilipBártek Dušan-6-9-3  0326
9.Ščepka MilanKostka Jindřich-56-8-11 1327
10.Žák RadekTydlačková Simona222  3037
11.Mokrý FilipČevela Martin-3-8-6  0338
12.Ščepka MilanBártek Dušan72-64 3148
13.Žák RadekKostka Jindřich1-73-8-82349
14.Gazdoš ZdeněkTydlačková Simona988  3059
15.Ščepka MilanČevela Martin-67139 3169
16.Žák RadekBártek Dušan377  3079
17.Gazdoš ZdeněkKostka Jindřich-84-9-10 13710
18.Mokrý FilipTydlačková Simona-7-7811432810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žák Radek22Čevela Martin31
Gazdoš Zdeněk22Bártek Dušan13
Mokrý Filip13Kostka Jindřich40
Ščepka Milan31Tydlačková Simona04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy