Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44541:665TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Liška Libor
Rys Rudolf
 
 
WO    0301
2.Dufek Aleš
Dufek Filip
 
 
Dědič Michal
Chvátal Petr st.
 
 
-7-65-10 1302
3.Popeláková DanaLiška Libor-666-6-22303
4.Dufek AlešChvátal Petr st.4-6-4-7 1304
5.Dufek FilipRys Rudolf-3877 3114
6.Veselý JiříDědič Michal14-9-7-4 1315
7.Dufek AlešLiška Libor764  3025
8.Dufek FilipChvátal Petr st.-5-10-8  0326
9.Veselý JiříRys Rudolf-13-103-8 1327
10.Popeláková DanaDědič Michal5-9-6-3 1328
11.Dufek FilipLiška Libor-5-67923238
12.Veselý JiříChvátal Petr st.8-3-7-4 1339
13.Popeláková DanaRys Rudolf89-7-7103249
14.Dufek AlešDědič Michal12-6-7-3 13410
15.Veselý JiříLiška Libor-5-6-7  03411
16.Popeláková DanaChvátal Petr st.-6-4-6  03412
17.Dufek AlešRys Rudolf-6-66-7 13413
18.Dufek FilipDědič Michal867  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Popeláková Dana13Liška Libor22
Dufek Aleš13Chvátal Petr st.40
Dufek Filip31Rys Rudolf22
Veselý Jiří04Dědič Michal31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Mokrý Filip
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30545:550nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščepka Milan
Gazda Zdeněk
 
 
Orság Erik
Novák Josef
 
 
-9-10-9  0301
2.Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
Zámečníková Iveta
Výmola Patrik
 
 
8-9810 3111
3.Žák RadekZámečníková Iveta492  3021
4.Mokrý FilipVýmola Patrik-5-9-6  0322
5.Ščepka MilanNovák Josef977  3032
6.Gazda ZdeněkOrság Erik-11-4-6  0333
7.Mokrý FilipZámečníková Iveta10-9138 3143
8.Ščepka MilanVýmola Patrik2510  3053
9.Gazda ZdeněkNovák Josef-7-4-3  0354
10.Žák RadekOrság Erik3815  3064
11.Ščepka MilanZámečníková Iveta5-7711 3174
12.Gazda ZdeněkVýmola Patrik-8-10-6  0375
13.Žák RadekNovák Josef554  3085
14.Mokrý FilipOrság Erik-5-83-7 1386
15.Gazda ZdeněkZámečníková Iveta12-5-6-9 1387
16.Žák RadekVýmola Patrik1277  3097
17.Mokrý FilipNovák Josef-5-4-4  0398
18.Ščepka MilanOrság Erik-7-8-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Radek40Zámečníková Iveta13
Mokrý Filip13Výmola Patrik22
Ščepka Milan31Novák Josef22
Gazda Zdeněk04Orság Erik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Mahdal Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4628:308TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
Bobčík Matyáš
Baroň Martin
 
 
867  3010
2.Kostka Matěj
Stuppiello Claudia
 
 
Dufka Josef
Jurásek Robin
 
 
754  3020
3.Stuppiello ClaudiaBobčík Matyáš576  3030
4.Šopík MarekBaroň Martin435  3040
5.Mahdal VáclavDufka Josef244  3050
6.Kostka MatějJurásek Robin223  3060
7.Šopík MarekBobčík Matyáš353  3070
8.Mahdal VáclavBaroň Martin47-95 3180
9.Kostka MatějDufka Josef335  3090
10.Stuppiello ClaudiaJurásek Robin445  30100
11.Mahdal VáclavBobčík Matyáš586  30110
12.Kostka MatějBaroň Martin763  30120
13.Stuppiello ClaudiaDufka Josef55-103 31130
14.Šopík MarekJurásek Robin953  30140
15.Kostka MatějBobčík Matyáš334  30150
16.Stuppiello ClaudiaBaroň Martin485  30160
17.Šopík MarekDufka Josef58-74 31170
18.Mahdal VáclavJurásek Robin47-88 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stuppiello Claudia40Bobčík Matyáš04
Šopík Marek40Baroň Martin04
Mahdal Václav40Dufka Josef04
Kostka Matěj40Jurásek Robin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29660:589T.J. Sokol Vsetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kubík Josef
 
 
Olšák Miroslav
Zgabaj Miroslav
 
 
10-11810 3110
2.Fojtík Tomáš
Kostka Jindřich
 
 
Provázek David
Horsák Radomír
 
 
9-1056 3120
3.Čevela MartinZgabaj Miroslav8103  3030
4.Bártek DušanHorsák Radomír-5-612-11 1331
5.Kostka JindřichProvázek David-6-13-8  0332
6.Fojtík TomášAdamec Josef-10-106673242
7.Bártek DušanZgabaj Miroslav-7-12-10  0343
8.Kostka JindřichHorsák Radomír-95-98-92344
9.Fojtík TomášProvázek David21-78 3154
10.Čevela MartinAdamec Josef-8784 3164
11.Kostka JindřichZgabaj Miroslav-3-8-11  0365
12.Fojtík TomášHorsák Radomír-95-9793275
13.Čevela MartinProvázek David699  3085
14.Kubík JosefAdamec Josef-9-11-9  0386
15.Fojtík TomášZgabaj Miroslav739  3096
16.Čevela MartinHorsák Radomír-10-10-4  0397
17.Kubík JosefOlšák Miroslav364  30107
18.Kostka JindřichAdamec Josef11711  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čevela Martin31Zgabaj Miroslav22
Bártek Dušan02Horsák Radomír31
Kostka Jindřich13Provázek David12
Fojtík Tomáš40Adamec Josef13
Kubík Josef11Olšák Miroslav01
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Šimůnek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23700:594ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Ondřej
Šimůnek Martin
 
 
Baroš Petr
Žemba Vít
 
 
8-5-9773210
2.Smištíková Dana
Nožička Jiří
 
 
Šubčík Leopold
Honč Vladimír
 
 
58-79 3120
3.Šimůnek OndřejHonč Vladimír-710-8-5 1321
4.Šimůnek MartinŠubčík Leopold8810  3031
5.Nožička JiříŽemba Vít4-897 3141
6.Smištíková DanaBaroš Petr738  3051
7.Šimůnek MartinHonč Vladimír10-11-79-62352
8.Nožička JiříŠubčík Leopold-8-5-9  0353
9.Smištíková DanaŽemba Vít5-96-7-92354
10.Šimůnek OndřejBaroš Petr429  3064
11.Nožička JiříHonč Vladimír8-639 3174
12.Smištíková DanaŠubčík Leopold778  3084
13.Šimůnek OndřejŽemba Vít79-9-5103294
14.Šimůnek MartinBaroš Petr597  30104
15.Smištíková DanaHonč Vladimír85-97 31114
16.Šimůnek OndřejŠubčík Leopold12-1088 31124
17.Šimůnek MartinŽemba Vít6-8-99732134
18.Nožička JiříBaroš Petr475  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimůnek Ondřej31Honč Vladimír22
Šimůnek Martin31Šubčík Leopold13
Nožička Jiří31Žemba Vít13
Smištíková Dana31Baroš Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40587:675TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zákostelský Stanislav
Juráň Radek
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
7-5-109-52301
2.Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
Mlýnek Přemysl
Kubíček Martin
 
 
7-8-6-9 1302
3.Juráň RadekMlýnek Přemysl-5-7-5  0303
4.Knébl RadovanKubíček Martin696  3013
5.Vaculín LiborKolaja Radomil10-589 3123
6.Zákostelský StanislavKučera Josef9137  3033
7.Knébl RadovanMlýnek Přemysl-5779 3143
8.Vaculín LiborKubíček Martin1098  3053
9.Zákostelský StanislavKolaja Radomil-7-87883263
10.Juráň RadekKučera Josef-3-8-7  0364
11.Vaculín LiborMlýnek Přemysl8-98-10-112365
12.Zákostelský StanislavKubíček Martin-6610-7-92366
13.Juráň RadekKolaja Radomil-6-9-7  0367
14.Knébl RadovanKučera Josef-126-4-4 1368
15.Zákostelský StanislavMlýnek Přemysl-7-888-32369
16.Juráň RadekKubíček Martin-4-3-6  03610
17.Knébl RadovanKolaja Radomil-10-8-7  03611
18.Vaculín LiborKučera Josef-9-7-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juráň Radek04Mlýnek Přemysl31
Knébl Radovan22Kubíček Martin22
Vaculín Libor22Kolaja Radomil22
Zákostelský Stanislav22Kučera Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy