Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín BVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:33449:548TJ Rožnov pod Radhoštěm B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík David
Novák Josef
 
 
Kokinopulos Miroslav
Ryl Ivan
 
 
-6547 3110
2.
 
 
Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
WO    0311
3.Výmola PatrikRyl Ivan-4-9-7  0312
4.Krejčiřík DavidSemela Pavel459  3022
5.Šubčík LeopoldWO    0323
6.Novák JosefKokinopulos Miroslav757  3033
7.Krejčiřík DavidRyl Ivan6610  3043
8.Semela PavelWO    0344
9.Novák JosefŠubčík Leopold-1163-8-102345
10.Výmola PatrikKokinopulos Miroslav-10-97-3 1346
11.Ryl IvanWO    0347
12.Novák JosefSemela Pavel-8-8-10  0348
13.Výmola PatrikŠubčík Leopold987  3058
14.Krejčiřík DavidKokinopulos Miroslav786  3068
15.Novák JosefRyl Ivan-61143 3178
16.Výmola PatrikSemela Pavel-76-4-9 1379
17.Krejčiřík DavidŠubčík Leopold-9848 3189
18.Kokinopulos MiroslavWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Výmola Patrik13Ryl Ivan12
Krejčiřík David40Semela Pavel21
Novák Josef22Šubčík Leopold12
   Kokinopulos Miroslav12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:48455:631TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Holík Alois
 
 
Kučera Josef
Kolaja Radomil
 
 
-8-7-10  0301
2.Chvátal Petr st.
Dědič Michal
 
 
Mlýnek Přemysl
Kubíček Martin
 
 
-7-6-6  0302
3.Liška LiborKubíček Martin-15-7-6 1303
4.Chvátal Petr st.Mlýnek Přemysl-9-12-9  0304
5.Dědič MichalKolaja Radomil4-2-8-8 1305
6.Holík AloisKučera Josef-4-6-15  0306
7.Chvátal Petr st.Kubíček Martin-2-5-1  0307
8.Dědič MichalMlýnek Přemysl-97-7-7 1308
9.Holík AloisKolaja Radomil-119-8-7 1309
10.Liška LiborKučera Josef-7-7-5  03010
11.Dědič MichalKubíček Martin-487-10-723011
12.Holík AloisMlýnek PřemyslWO    03012
13.Liška LiborKolaja Radomil9911  30112
14.Chvátal Petr st.Kučera Josef-5-29-10 13113
15.Holík AloisKubíček MartinWO    03114
16.Liška LiborMlýnek Přemysl2-9-8-7 13115
17.Chvátal Petr st.Kolaja Radomil-5-79-7 13116
18.Dědič MichalKučera JosefWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liška Libor13Kubíček Martin30
Chvátal Petr st.04Mlýnek Přemysl30
Dědič Michal03Kolaja Radomil31
Holík Alois02Kučera Josef30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Olšák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31611:600T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zgabaj Miroslav
Horsák Radomír
 
 
Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
7-44-1193210
2.Adamec Josef
Olšák Miroslav
 
 
Juráň Radek
Zákostelský Stanislav
 
 
-7-44-9 1311
3.Zgabaj MiroslavJuráň Radek688  3021
4.Holíková KristýnaZákostelský Stanislav-55-85113231
5.Adamec JosefKnébl Radovan8-3-9-6 1332
6.Horsák RadomírVaculín Libor1077  3042
7.Holíková KristýnaJuráň Radek-6-7-5  0343
8.Adamec JosefZákostelský Stanislav71-912 3153
9.Horsák RadomírKnébl Radovan867  3063
10.Zgabaj MiroslavVaculín Libor8-4-11853273
11.Adamec JosefJuráň Radek-9-7-9  0374
12.Horsák RadomírZákostelský Stanislav-9-869-72375
13.Zgabaj MiroslavKnébl Radovan9155  3085
14.Holíková KristýnaVaculín Libor-9-78-6 1386
15.Horsák RadomírJuráň Radek9610  3096
16.Zgabaj MiroslavZákostelský Stanislav178  30106
17.Holíková KristýnaKnébl Radovan-2-8-1  03107
18.Adamec JosefVaculín Libor-10-4-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zgabaj Miroslav40Juráň Radek22
Holíková Kristýna13Zákostelský Stanislav13
Adamec Josef13Knébl Radovan22
Horsák Radomír31Vaculín Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42616:669ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Šimůnek Ondřej
Šimůnek Martin
 
 
-1197-5-102301
2.Uher Jaroslav
Jurásek Robin
 
 
Volák Marek
Velan Martin
 
 
-98-9-7 1302
3.Uher AdrianVelan Martin-9-8-5  0303
4.Uher JaroslavŠimůnek Martin1065  3013
5.Jurásek RobinŠimůnek Ondřej-6-3-5  0314
6.Bobčík PřemyslVolák Marek777  3024
7.Uher JaroslavVelan Martin-6-8-9  0325
8.Jurásek RobinŠimůnek Martin-9-9-5  0326
9.Bobčík PřemyslŠimůnek Ondřej411-94 3136
10.Uher AdrianVolák Marek8-6-910-72337
11.Jurásek RobinVelan Martin-7-1069-62338
12.Bobčík PřemyslŠimůnek Martin8-12-66-62339
13.Uher AdrianŠimůnek Ondřej710-6-9-923310
14.Uher JaroslavVolák Marek-7-11-9  03311
15.Bobčík PřemyslVelan Martin10-1210-7632411
16.Uher AdrianŠimůnek Martin-3-4-4  03412
17.Uher JaroslavŠimůnek Ondřej455  30512
18.Jurásek RobinVolák Marek-12-12-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uher Adrian04Velan Martin31
Uher Jaroslav22Šimůnek Martin31
Jurásek Robin04Šimůnek Ondřej22
Bobčík Přemysl31Volák Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30617:512KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Filip
Málek Tomáš
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
116-14-7-82301
2.Laštovka Vojtěch
Březina Radovan
 
 

 
 
WO    3011
3.Laštovka VojtěchČevela Martin-2-7-7  0312
4.Březina RadovanKostka Jindřich-979-5-62313
5.Dufek FilipBártek Dušan-3938 3123
6.Málek TomášWO    3033
7.Březina RadovanČevela Martin-6-4-7  0334
8.Dufek FilipKostka Jindřich-9-855-22335
9.Málek TomášBártek Dušan-510-4773245
10.Laštovka VojtěchWO    3055
11.Dufek FilipČevela Martin-77-4-1 1356
12.Málek TomášKostka Jindřich-8-9-13  0357
13.Laštovka VojtěchBártek Dušan-89810 3167
14.Březina RadovanWO    3077
15.Málek TomášČevela Martin-11-9-8  0378
16.Laštovka VojtěchKostka Jindřich-109-4973288
17.Březina RadovanBártek Dušan1095  3098
18.Dufek FilipWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Laštovka Vojtěch21Čevela Martin40
Březina Radovan12Kostka Jindřich31
Dufek Filip12Bártek Dušan04
Málek Tomáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:32720:673TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Guryča Petr
Kostka Matěj
 
 
878  3010
2.Mokrý Filip
Žák Radek
 
 
Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
-910-9-7 1311
3.Žák RadekKostka Matěj95-6-793221
4.Gazdoš ZdeněkŠopík Marek5-78-1073231
5.Mokrý FilipGuryča Petr810-68 3141
6.Gazdoš DominikMahdal Václav10-4-10863251
7.Gazdoš ZdeněkKostka Matěj53-97 3161
8.Mokrý FilipŠopík Marek-7-9-2  0362
9.Gazdoš DominikGuryča Petr-8-49493272
10.Žák RadekMahdal Václav-8885 3182
11.Mokrý FilipKostka Matěj-6-10-2  0383
12.Gazdoš DominikŠopík Marek-4688 3193
13.Žák RadekGuryča Petr-910-79532103
14.Gazdoš ZdeněkMahdal Václav8-1153 31113
15.Gazdoš DominikKostka Matěj9-9-65-1623114
16.Žák RadekŠopík Marek-126-108532124
17.Gazdoš ZdeněkGuryča Petr569  30134
18.Mokrý FilipMahdal Václav-45-10-5 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Radek40Kostka Matěj22
Gazdoš Zdeněk40Šopík Marek13
Mokrý Filip13Guryča Petr04
Gazdoš Dominik31Mahdal Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy