Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Mahdal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23635:513TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostka Matěj
Stuppiello Claudia
 
 
Liška Libor
Chvátal Petr st.
 
 
611-102 3110
2.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Rys Rudolf
Dědič Michal
 
 
-99-7263220
3.Kostka MatějLiška Libor793  3030
4.Šopík MarekChvátal Petr st.-8-93-6 1331
5.Mahdal VáclavDědič Michal11106  3041
6.Stuppiello ClaudiaRys Rudolf597  3051
7.Šopík MarekLiška Libor6-925 3161
8.Mahdal VáclavChvátal Petr st.9-6311 3171
9.Stuppiello ClaudiaDědič Michal-7-8-10  0372
10.Kostka MatějRys Rudolf-6784 3182
11.Mahdal VáclavLiška Libor851  3092
12.Stuppiello ClaudiaChvátal Petr st.-7-9-6  0393
13.Kostka MatějDědič Michal8-10-98632103
14.Šopík MarekRys Rudolf-5-445632113
15.Stuppiello ClaudiaLiška LiborWO    30123
16.Kostka MatějChvátal Petr st.-98510 31133
17.Šopík MarekDědič Michal859  30143
18.Mahdal VáclavRys RudolfWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostka Matěj40Liška Libor03
Šopík Marek31Chvátal Petr st.22
Mahdal Václav30Dědič Michal13
Stuppiello Claudia12Rys Rudolf03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25649:581T.J. Sokol Vsetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kubík Josef
 
 
Krejčiřík David
Orság Erik
 
 
9-9-8-5 1301
2.Fojtík Tomáš
Kostka Jindřich
 
 
Šaur David
Novák Josef
 
 
8613  3011
3.Čevela MartinŠaur David11133  3021
4.Kubík JosefNovák Josef989  3031
5.Kostka JindřichKrejčiřík David-12-5-7  0332
6.Fojtík TomášOrság Erik107-78 3142
7.Kubík JosefŠaur David863  3052
8.Kostka JindřichNovák Josef-366-883262
9.Fojtík TomášKrejčiřík David-7-83-7 1363
10.Čevela MartinOrság Erik7-66-653273
11.Kostka JindřichŠaur David544  3083
12.Fojtík TomášNovák Josef89-96 3193
13.Čevela MartinKrejčiřík David7-1462 31103
14.Kubík JosefOrság Erik-71111-2-623104
15.Fojtík Tomᚊaur David778  30114
16.Čevela MartinNovák Josef7510  30124
17.Kubík JosefKrejčiřík David-98-4-6 13125
18.Kostka JindřichOrság Erik-10-9-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin40Šaur David04
Kubík Josef22Novák Josef04
Kostka Jindřich22Krejčiřík David31
Fojtík Tomáš31Orság Erik22
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Velan Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40599:666TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velan Martin
Volák Marek
 
 
Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
10-6-8-10 1301
2.Bureš Petr
Šimůnek Ondřej
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
-3-99693211
3.Velan MartinGazdoš Zdeněk12-7-3-7 1312
4.Bureš PetrŽák Radek-9-3-3  0313
5.Volák MarekMokrý Filip5-17710 3123
6.Šimůnek OndřejGazdoš Dominik9-9-6863233
7.Bureš PetrGazdoš Zdeněk-7-4-5  0334
8.Volák MarekŽák Radek-10-14-11  0335
9.Šimůnek OndřejMokrý Filip-1-7-3  0336
10.Velan MartinGazdoš Dominik5-796 3146
11.Volák MarekGazdoš Zdeněk10-3-88-52347
12.Šimůnek OndřejŽák Radek-4-3-6  0348
13.Velan MartinMokrý Filip55-9-563258
14.Bureš PetrGazdoš Dominik59-65 3168
15.Šimůnek OndřejGazdoš Zdeněk-6-2-4  0369
16.Velan MartinŽák Radek-10659 3179
17.Bureš PetrMokrý Filip23-7-8-823710
18.Volák MarekGazdoš Dominik955  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velan Martin31Gazdoš Zdeněk40
Bureš Petr13Žák Radek31
Volák Marek22Mokrý Filip22
Šimůnek Ondřej13Gazdoš Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23684:585TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zákostelský Stanislav
Juráň Radek
 
 
Březina Radovan
Račák Filip
 
 
76-87 3110
2.Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
Dufek Filip
Málek Tomáš
 
 
6-9810 3120
3.Zákostelský StanislavRačák Filip9-2-88-92321
4.Juráň RadekDufek Filip-12-11-7  0322
5.Vaculín LiborMálek Tomáš8613  3032
6.Knébl RadovanBřezina Radovan768  3042
7.Juráň RadekRačák Filip9-9-3-6 1343
8.Vaculín LiborDufek Filip818  3053
9.Knébl RadovanMálek Tomáš1036  3063
10.Zákostelský StanislavBřezina Radovan5-67-793273
11.Vaculín LiborRačák Filip9-108-8-82374
12.Knébl RadovanDufek Filip316  3084
13.Zákostelský StanislavMálek Tomáš5-9107 3194
14.Juráň RadekBřezina Radovan558  30104
15.Knébl RadovanRačák Filip10-7-5-10 13105
16.Zákostelský StanislavDufek Filip10-11-68932115
17.Juráň RadekMálek Tomáš967  30125
18.Vaculín LiborBřezina Radovan-9958 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zákostelský Stanislav31Račák Filip40
Juráň Radek22Dufek Filip13
Vaculín Libor31Málek Tomáš04
Knébl Radovan31Březina Radovan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Mlýnek Přemysl
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19649:521TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
-7979 3110
2.Kubíček Martin
Mlýnek Přemysl
 
 
Ježek Miroslav
Dufka Zbyněk
 
 
597  3020
3.Kubíček MartinBobčík Přemysl5-587 3130
4.Mlýnek PřemyslUher Adrian5911  3040
5.Kolaja RadomilJežek Miroslav99-63 3150
6.Kučera JosefDufka Zbyněk235  3060
7.Mlýnek PřemyslBobčík Přemysl5107  3070
8.Kolaja RadomilUher Adrian458  3080
9.Kučera JosefJežek Miroslav-997-883290
10.Kubíček MartinDufka Zbyněk6-7-76932100
11.Kolaja RadomilBobčík Přemysl993  30110
12.Kučera JosefUher Adrian4312  30120
13.Kubíček MartinJežek Miroslav-103-4-7 13121
14.Mlýnek PřemyslDufka Zbyněk8-94-7532131
15.Kučera JosefBobčík PřemyslWO    03132
16.Kubíček MartinUher Adrian227  30142
17.Mlýnek PřemyslJežek Miroslav6-1175 31152
18.Kolaja RadomilDufka Zbyněk-786-8-323153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíček Martin31Bobčík Přemysl03
Mlýnek Přemysl40Uher Adrian04
Kolaja Radomil31Ježek Miroslav13
Kučera Josef30Dufka Zbyněk13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33584:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
Kovář Zdeněk
Olšák Miroslav
 
 
9-957 3110
2.Honč Vladimír
Pivovarčík Matouš
 
 
Zgabaj Miroslav
Horsák Radomír
 
 
-47-8-9 1311
3.Pivovarčík MatoušKovář Zdeněk-8885 3121
4.Semela PavelZgabaj Miroslav-9-4-7  0322
5.Šubčík LeopoldHorsák Radomír-1-54-8 1323
6.Honč VladimírOlšák Miroslav477  3033
7.Semela PavelKovář Zdeněk9-1075 3143
8.Šubčík LeopoldZgabaj Miroslav-6-3-5  0344
9.Honč VladimírHorsák Radomír-8-7-8  0345
10.Pivovarčík MatoušOlšák Miroslav-8976 3155
11.Šubčík LeopoldKovář Zdeněk81012  3065
12.Honč VladimírZgabaj Miroslav-5-38-9 1366
13.Pivovarčík MatoušHorsák Radomír-6-559-82367
14.Semela PavelOlšák Miroslav994  3077
15.Honč VladimírKovář Zdeněk9-869 3187
16.Pivovarčík MatoušZgabaj Miroslav8-7-9-8 1388
17.Semela PavelHorsák Radomír-9-2-4  0389
18.Šubčík LeopoldOlšák Miroslav-7548 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pivovarčík Matouš22Kovář Zdeněk04
Semela Pavel22Zgabaj Miroslav40
Šubčík Leopold22Horsák Radomír40
Honč Vladimír22Olšák Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy