Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín BVrchní
rozhodčí:
Orság Erik
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21632:447Orel Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík David
Orság Erik
 
 
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
1-10810 3110
2.Hochfelder Tomáš
Novák Josef
 
 
Ježek Vít
Ježek Miroslav
 
 
910-3-743220
3.Hochfelder TomášBobčík Přemysl5-619 3130
4.Krejčiřík DavidUher Adrian3-828 3140
5.Orság ErikJežek Vít-91104 3150
6.Novák JosefJežek Miroslav677  3060
7.Krejčiřík DavidBobčík Přemysl8-857 3170
8.Orság ErikUher Adrian7-11814 3180
9.Novák JosefJežek Vít-6-4-9  0381
10.Hochfelder TomášJežek MiroslavWO    3091
11.Orság ErikBobčík Přemysl71-87 31101
12.Novák JosefUher Adrian153-14-1-423102
13.Hochfelder TomášJežek VítWO    30112
14.Výmola PatrikJežek MiroslavWO    30122
15.Novák JosefBobčík PřemyslWO    03123
16.Hochfelder TomášUher Adrian931  30133
17.Výmola PatrikJežek Vít-6-68-3 13134
18.Orság ErikJežek MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hochfelder Tomáš20Bobčík Přemysl03
Krejčiřík David20Uher Adrian13
Orság Erik30Ježek Vít21
Novák Josef12Ježek Miroslav01
Výmola Patrik01   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35647:632T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Dědič Michal
 
 
Horsák Radomír
Zgabaj Miroslav
 
 
8-99-7-52301
2.Chvátal Petr st.
Hasala Petr
 
 
Holíková Kristýna
Provázek David
 
 
78-56 3111
3.Liška LiborHorsák Radomír-12-4-7  0312
4.Chvátal Petr st.Zgabaj Miroslav9-6-11-7 1313
5.Dědič MichalHolíková Kristýna26-910 3123
6.Hasala PetrProvázek David-10-108-9 1324
7.Chvátal Petr st.Horsák Radomír-6-8-7  0325
8.Dědič MichalZgabaj Miroslav-12-8-8  0326
9.Hasala PetrHolíková Kristýna778  3036
10.Liška LiborProvázek David62-92 3146
11.Dědič MichalHorsák Radomír-6107-7-82347
12.Hasala PetrZgabaj Miroslav7-8-811-72348
13.Liška LiborHolíková Kristýna1710  3058
14.Chvátal Petr st.Provázek David4-35-993268
15.Hasala PetrHorsák Radomír8128  3078
16.Liška LiborZgabaj Miroslav-7-8-12  0379
17.Chvátal Petr st.Holíková Kristýna5512  3089
18.Dědič MichalProvázek David-9-38-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor22Horsák Radomír31
Chvátal Petr st.22Zgabaj Miroslav40
Dědič Michal13Holíková Kristýna04
Hasala Petr22Provázek David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38574:662TJ Rožnov pod Radhoštěm B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jiří
Novotný Antonín st.
 
 
Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
-48-6-7 1301
2.Dufek Aleš
Ždánský Vojtěch
 
 
Pivovarčík Matouš
Círek Daniel
 
 
695  3011
3.Novotný Antonín st.Semela Pavel9-6-87-22312
4.Veselý JiříPivovarčík Matouš888  3022
5.Ždánský VojtěchŠubčík Leopold10-8-8-6 1323
6.Dufek AlešCírek Daniel-11-698-72324
7.Veselý JiříSemela Pavel-6-4-8  0325
8.Ždánský VojtěchPivovarčík Matouš997  3035
9.Dufek AlešŠubčík Leopold-37-58103245
10.Novotný Antonín st.Círek Daniel-7-12-11  0346
11.Ždánský VojtěchSemela Pavel-87-12-5 1347
12.Dufek AlešPivovarčík Matouš-4-711-6 1348
13.Novotný Antonín st.Šubčík Leopold989  3058
14.Veselý JiříCírek Daniel-410-98-62359
15.Dufek AlešSemela Pavel-9-4-6  03510
16.Novotný Antonín st.Pivovarčík Matouš-8-10-9  03511
17.Veselý JiříŠubčík Leopold-5-7-4  03512
18.Ždánský VojtěchCírek Daniel7712  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Antonín st.13Semela Pavel40
Veselý Jiří13Pivovarčík Matouš22
Ždánský Vojtěch22Šubčík Leopold22
Dufek Aleš13Círek Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Mokrý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36575:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
7-788 3110
2.Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
Kubíček Martin
Mlýnek Přemysl
 
 
-81-8-8 1311
3.Gazdoš ZdeněkKubíček Martin-11-92763221
4.Žák RadekMlýnek Přemysl-98-7-9 1322
5.Mokrý FilipKolaja Radomil-5-5-8  0323
6.Gazdoš DominikKučera Josef-57-4-7 1324
7.Žák RadekKubíček Martin-10955 3134
8.Mokrý FilipMlýnek Přemysl6-4147 3144
9.Gazdoš DominikKolaja Radomil-4-99-4 1345
10.Gazdoš ZdeněkKučera Josef7-296 3155
11.Mokrý FilipKubíček Martin-4-7-1  0356
12.Gazdoš DominikMlýnek Přemysl-9-8-5  0357
13.Gazdoš ZdeněkKolaja Radomil2-455 3167
14.Žák RadekKučera Josef1172  3077
15.Gazdoš DominikKubíček MartinWO    0378
16.Gazdoš ZdeněkMlýnek Přemysl83-96 3188
17.Žák RadekKolaja Radomil47-109 3198
18.Mokrý FilipKučera Josef5-5-8-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Zdeněk40Kubíček Martin12
Žák Radek31Mlýnek Přemysl22
Mokrý Filip13Kolaja Radomil22
Gazdoš Dominik03Kučera Josef22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Mahdal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:32711:646TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stuppiello Claudia
Kostka Matěj
 
 
Juráň Radek
Hráský Luděk
 
 
44-10-1173210
2.Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
-65-11493220
3.Kostka MatějJuráň Radek6107  3030
4.Šopík MarekVaculín Libor-5-8-8  0331
5.Stuppiello ClaudiaHráský Luděk-9-869163241
6.Mahdal VáclavKnébl Radovan75-7-9-92342
7.Šopík MarekJuráň Radek9105  3052
8.Stuppiello ClaudiaVaculín Libor7-93-6-72353
9.Mahdal VáclavHráský Luděk7-869 3163
10.Kostka MatějKnébl Radovan-6844 3173
11.Stuppiello ClaudiaJuráň Radek-97-4-7 1374
12.Mahdal VáclavVaculín Libor-7-8-4  0375
13.Kostka MatějKubját Petr374  3085
14.Šopík MarekKnébl Radovan-4-127983295
15.Mahdal VáclavJuráň Radek-96-1-7 1396
16.Kostka MatějVaculín Libor4-88-81032106
17.Šopík MarekKubját Petr8410  30116
18.Stuppiello ClaudiaKnébl Radovan7-36-10632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostka Matěj40Juráň Radek22
Šopík Marek31Vaculín Libor31
Stuppiello Claudia22Hráský Luděk02
Mahdal Václav13Knébl Radovan13
   Kubját Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:17537:458T.J. Sokol Vsetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kubík Josef
 
 
Velan Martin
Šimůnek Ondřej
 
 
967  3010
2.Kostka Jindřich
Fojtík Tomáš
 
 
Bureš Petr
Juřena Libor
 
 
-7225 3120
3.Čevela MartinVelan Martin788  3030
4.Fojtík Tomᚊimůnek Ondřej836  3040
5.Kubík JosefBureš Petr5-1157 3150
6.Kostka JindřichJuřena Libor935  3060
7.Fojtík TomášVelan Martin652  3070
8.Kubík JosefŠimůnek Ondřej91010  3080
9.Kostka JindřichBureš Petr10610  3090
10.Čevela MartinJuřena Libor159  30100
11.Kubík JosefVelan Martin695  30110
12.Kostka JindřichŠimůnek Ondřej596  30120
13.Čevela MartinBureš PetrWO    03121
14.Koňařík VojtěchJuřena Libor-6-7-5  03122
15.Kostka JindřichVelan Martin4-8-58832132
16.Čevela MartinŠimůnek OndřejWO    03133
17.Koňařík VojtěchBureš Petr-6-5-2  03134
18.Kubík JosefJuřena Libor88-95 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čevela Martin20Velan Martin04
Fojtík Tomáš20Šimůnek Ondřej03
Kubík Josef40Bureš Petr12
Kostka Jindřich40Juřena Libor13
Koňařík Vojtěch02   
WO02WO20
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy